• 59 58:27
    2
    Josef JUHA

TJ Sokol Jaroměř - ACEMA Sparta Praha 2:7
branky: 33. Miroslav Nepraš, 47. Daniel Kroupa - 4. Michael Petráň, 16. Michal Kareš, 20. Robert Košir, 34. Marek Zouzal, 40. Dominik Bartoš, 50. Marek Zouzal, 57. Josef Sedláček; rozhodčí: Daniel Ondráček - Filip Neumann; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 182; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 23 - Viktor Hejna 15; po třetinách: 0:3, 1:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Balcar Roman (Vedoucí): Do zápasu jsme vstoupili možná s vetším respektem než bylo třeba, a tak jsme první třetinu trávili převážně na své polovině. V dalších pasážích hry jsme se více tlačili do útoku a své šance jsme měli, ale nevyužili je, proto jsme dnes dali jenom dva góly. Hra sice byla většinu zápasu pod taktovkou soupeře, ale předvedli jsme dnes výkon, za který se nemusíme stydět. Velké díky diváků za mohutné povzbuzování !!! Gratulace Spartě k postupu!
60:00 Komentář hostů Vojta Marek (Trenér): Jsme rádi za postup. Soupeř hodně kompaktně a zataženěji bránil, proto jsme měli většinu šanci měli z postupného útoku. Děkuji soupeři za zápas a fanouškům za podporu i kulisu v utkání.Přeji soupeři hodně zdaru v zápase.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
58:48 Krigyho střela prosvištěna nad brankou.
58:28 Šance pro domácí zkorigovat skore utkání.
58:27 Vyloučen hráč #10 Josef Juha družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání
56:22 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:7
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #10 Josef Juha (2:7)
56:22 Sedláček jednou roku backhandem navyšuje vedení.
54:36 Dobře sehraná standardní situace a Spartu zachraňuje branková konstrukce.
51:45 Váňa je dnes opravdu při chutí.
49:16 Ukázkové využití přesilovky v podání Sparty.
49:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:6
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #22 Robert Košir (2:6)
48:25 S těmi vyloučeními se nám ve třetí třetině roztrhl pytel.
48:24 Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
47:49 Hejzlar zahodil loženku "mezi kruhy".
46:56 Daniel Kroupa v přesilovce dobře využil nahrávku od svého kamaráda Vojty Výborného.
46:53 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #24 Vojtěch Výborný (2:5)
46:43 Vyloučen hráč #40 Jiří Curney družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání
45:53 Střela Křenka za Veinfurtera nezapadla.
44:55 A je po přesilovce domácích..Rozhodčí posoudil Hofmanovu hru jako nedovolenou.
44:39 Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou
44:14 Krbec sám před domácím gólmanem také selhal.
43:11 Vyloučen hráč #69 Adam Kuchynka družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
42:54 Krigy sám před gólmanem neuspěl.
41:33 Třetí třetina začala z ostra, ale bez gólového efektu.
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:5
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #6 Dominik Bartoš, asistoval #22 Robert Košir (1:5)
39:59 Hosté to bohužel stihli a těsně před koncem navyšují skóre.
38:20 Sparta ve velké šanci neuspěla. A neujala se ani dorážka.
35:36 Na dnešní pohárové utkání si našlo cestu skvělých 182 diváků. Bylo by zajímavé zjistit kolik z nich tu bylo před 10 lety na pohárovém osmifinále se stejným soupeřem.
34:22 Dobrou šanci Nožičky likviduje Hejna.
33:50 Dlouho jsme se neradovali. Sparta znovu odskakuje do bezpečného náskoku.
33:49 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:4
32:51 Tak jsme se přeci jen dočkali. Benjamínek domácí sestavy Míra Nepraš napálil nadzvednutou přihrávku svého parťáka nekompromisně za záda Hejny.
32:50 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #13 Miroslav Nepraš, asistoval #73 Jiří Lhotský (1:3)
31:20 Jaroměři chybí více přesnosti ve finální fázi.
28:06 Škeřík hledal Hezlara, ta kdyby prošla, byl by to skoro jasný gól, skvělý zákrok obránce vše překazil.
27:28 Veinfurter se štěstím vyráží střelu Bartoše do autu.
26:20 S přibývajícím časem se Jaroměř čím dál více osměluje a probouzejí se i diváci.
23:14 Janeček teď nádhernou kličkou oloupal nejdříve Křenka, potom i gólmana, ale před brázdnou brankou nakonec zasáhl vracející se obránce. Nejlepší akce domácích.
22:15 Nevýrazná střela Bartoše doprostřed branky, Veinfurter jistě chytá.
21:32 Dobrá akce domácího Nožičky.
21:04 Výborný se obehrát nenechal.
20:32 Veinfurter svěle vychytal Kolstrunka.
20:01 Toto úvodní buly tentokrát pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 3:10
19:54 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:3
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #89 Mikuláš Krbec (0:3)
19:30 Sparta se rozhodla zkusit to bez brankáře a tak vlastně pokračuje v přesilovce.
18:57 Počet hráčů na obou stranách se vyrovnal.
18:56 Vyloučen hráč #36 Daniel Fišer družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání
18:36 Hejzlar si pokryl míček pře Jonsennem.
18:02 Bude svědky první přesilové hry utkání.
18:01 Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
17:56 Tyč u sparťanské branky udělala cink.
17:06 Střelecký rekordman Curney už se radoval, ale Veinfurter vyškrábl z brankové čáry jasný gól.
16:15 Nebezpečná akce na druhé straně. Janečkova střela končí u gólmana hostů.
15:06 Domácí gólman se nechal trochu překvapit nenápadnou, ale dobře umístěnou střelou Kareše od mantinelu.
15:05 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #87 Michal Kareš, asistoval #81 Matěj Čermák (0:2)
13:57 Elitní pětka hostů si teď vytvořila několik slibných přiležitosti.
12:10 Pokus o výpad Jirky Hofmana zakončen v bezpečné vzdálenosti od sparťanské branky.
08:34 Míček je většinu času na čepelích sparťanských hráčů, ale domácí zatím až na jednu vyjímku trpělivě a dobře brání.
07:38 Domácí gólman se nenechal překvapit přehozením z hranice velkého brankoviště.
05:46 Míček rozehrála od mantinelu nová posila Sparty ze Švédska Jonsson.
03:02 Po úvodním oťukávání udeřili jako první hosté ze Sparty, kdy chytrou nahrávku Juhy uklidil do odkryté branky Petráň.
03:01 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #10 Josef Juha (0:1)
01:20 První nebezpečný pokus Zouzala naštěstí pro domácí vedle branky.
00:01 Úvodní buly pro hosty ze Sparty.