• 60 59:44
    2:10
    (Chatrný)

Florbal Náchod - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:10
branky: 26. Jonáš Mikšovský, 58. Adam Středa - 6. Marek Bräuer, 14. Šimon Kuczera, 23. Filip Šubert, 25. Adam Mikoláš, 27. Marek Bräuer, 36. Marek Bräuer, 43. Ladislav Gál, 47. Šimon Kuczera, 50. Adam Mikoláš, 60. Marek Bräuer; rozhodčí: Daniel Ondráček - Filip Neumann; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 30 - Jan Klinka 24; po třetinách: 0:2, 1:4, 1:4
60:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Velká zkušenost, soupeř přijel témeř v plné sestavě a ukázal svou kvalitu. My jsme do zápasu vstoupili s nastavenými cíly, které jsme více méně plnili. Co je větším pozitivem, že jsme dokázali reagovat a posouvat se v detailech v průběhu zápasu. Díky hráčům za výkon a soupeři za utkání. Velké díky taky fanouškům za podporu.
60:00 Komentář hostů Segeťa Robert (Trenér): Povinné vítězství. Zápas splnil to, co jsme potřebovali, prostor dostali všichni hráči a po celou dobu jsme kontrolovali hru. Děkujeme Náchodu za fajn zápas a přejeme jim zlepšenou formu a více štěstí do dalšího průběhu sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 12:16
59:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:10
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #45 Daniel Chatrný (2:10)
59:44 Marek Bräuer dokonává svůj hattrick.
57:57 GÓL Florbal Náchod! 2:9
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #32 Adam Středa, asistoval #96 Filip Čáp (2:9)
57:26 Kříž svoji střelou trefil pouze Martina Jakla, mladého pořadatele, který za brankou rovnal mantinely.
56:22 Vyloučen hráč #16 Lukáš Herblich družstva FBC OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:20 Ostrava trefuje břevno v oslabení.
55:14 Vyloučen hráč #33 Ladislav Gál družstva FBC OSTRAVA na 2 minuty za sekání
55:14 Skvělý zákrok Klinky.
54:02 Vyloučen hráč #16 Lukáš Herblich družstva FBC OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře
54:02 Skvělá příležitost pro domácí v podobě přesilové hry.
51:59 Náchodský kapitán Jonáš Mikšovský vystřelil, Klinka ale druhý gól dostat nechce a připisuje si další zákrok.
50:23 Pekárek se ocitl před brankou Ostravy, bohužel trefil jen dobře připraveného Klinku.
49:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:9
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #22 Adam Mikoláš, asistoval #57 Zdeněk Marčon (1:9)
48:08 Vláškovu pumelici vychytal brankář Klinka.
46:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:8
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #46 Šimon Kuczera, asistoval #53 Marek Bräuer (1:8)
46:51 Kombinace do prázdné brány a využitá přesilovka hostů.
45:42 Vyloučen hráč #35 Adam Kosař družstva Florbal Náchod na 2 minuty za sekání
45:42 Ostrava má k dispozici další přesilovku.
44:43 Gál našel Němce, na kterého zívala odkrytá branka. Němec se unáhlil a trefil pouze břevno.
44:13 Ostrava zavřela domácí na obrané polovině.
42:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:7
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #16 Lukáš Herblich (1:7)
42:20 Do třetí třetiny vstoupila aktivněji Ostrava a střílí dálší gól.
40:01 Na úvodním vhazování vítězí hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
39:59 Druhá třetina nabídla hned pět gólů.
39:01 Začala poslední minuta druhé třetiny a Náchod na míčku.
38:32 Další skvělý zákrok Skalického.
37:41 Skalický si připisuje další zákrok, tento se mu opravdu povedl.
36:01 Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:01 Prause si bude muset odpykat dvouminutový trest po jeho faulu.
35:01 V zápase se poprvé objevuje Jakub Vysoký.
35:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:6
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #46 Šimon Kuczera (1:6)
35:00 Bohužel je tu šestý gól Ostravy.
34:01 Bude se vylučovat na domácí straně.
33:24 Ostrava teď v útočném pásmu domácích.
32:35 Náchodští se dostali ke střele, brankář Ostravy ji chytil.
30:27 Ostrava si v první třetině vytvořila dvougólový náskok a v třetině druhé ho postupně začala navyšovat. Domácí se na světelné tabuli zapsali jen jednou.
29:05 V polovině zápasu se nám na pořadatelském stolku podařilo opravit problémy s online přenosem a můžeme se tedy plně věnovat utkání.
26:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:5
26:59 Další gól Ostravy.
25:42 GÓL Florbal Náchod! 1:4
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #32 Adam Středa (1:4)
24:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:4
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #22 Adam Mikoláš, asistoval #32 Marcel Jakubec (0:4)
22:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:3
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #35 Filip Šubert, asistoval #11 David Friedel (0:3)
20:01 Úvodní vhazování pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:14
16:09 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Náchod na 2 minuty za zvedání florbalky
13:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
05:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #10 Adam Choma (0:1)