6:8
    Adam VÁGNER
    (Laus)

Zlín Lions - Bulldogs Brno 6:8
branky: 3. Jakub Haša, 5. Lukáš Ondroušek, 16. Jakub Haša, 38. Adam Jiříček, 43. Vladimír Blažek, 46. David Vodica - 2. Adam Vágner, 15. Michal Pešák, 15. Martin Svatoň, 26. Roman Chovan, 32. Dmitriev Arsenii, 42. Adam Zukal, 51. Michal Pešák, 60. Adam Vágner; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Frýdek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 202; zásahy brankářů: Jan Šauer 7, Jaroslav Bartík 14 - Filip Kuhn 33, Matěj Faltus 0; po třetinách: 3:3, 1:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Do Poháru jsme se přihlásili kvůli zápasům jako byl tento. Moderní, divácky atraktivní zápas, který měl vysoké tempo po celou dobu. Bohužel jsme dostali pár zbytečných branek, a to byl rozhodující faktor dnešního zápasu. Soupeři díky za férový průběh zápasu. Za celou cestu Pohárem patří hráčům dík a teď se budeme soustředit na divizní soutěž  #LvíSrdce
60:00 Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): V dnešním utkání jsme si vyzkoušeli mladé hráče a jsem rád, že tohle fyzicky náročné utkání zvládli vítězně. Buldočí mládí nám ukázalo dravost, rychlost a chuť hrát do útoku. Pro diváky velmi atraktivní utkání, které se hrálo ze strany na stranu, kde obě dvě družstva udělaly spoustu chyb. My se z nich musíme ponaučit do dalších utkání a hlavně do soutěžních zápasů. Děkuji soupeři za utkání, hráčům za dnešní výkon a fanouškům za krásnou atmosféru v hale! AVÉ BULLS :)
60:00 Střely ve 3. části: 21:11
59:56 GÓL Bulldogs Brno! 6:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #7 Jakub Laus (6:8)
59:01 Zlín hraje bez golmana.
58:05 Timeout Zlín Lions
56:40 Hráč s číslem 13 David Vodica opět nedává.
56:16 Vodica trefuje opět boční tyč.
55:52 Krásná kombinace Zlína končí mimo síť.
54:49 Zlín na míčku na své vlastní polovině.
52:10 Oba týmy střídají.
50:19 Hosté se ujímají vedení.
50:18 GÓL Bulldogs Brno! 6:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Michal Pešák bez asistence (6:7)
50:04 Střela Blažka končí mimo branku hostujících.
47:50 Vyloučen hráč #88 Jakub Vitek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
46:55 Bartík chytá střelu Mazáče.
45:31 GÓL Zlín Lions! 6:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica z trestného střílení (6:6)
45:31 Vodica srovnává stav utkání.
42:49 GÓL Zlín Lions! 5:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #71 Jakub Haša (5:6)
42:49 Haša skvěle vybojoval míček a Blažek se v předbrankovém prostoru nemýlil.
42:34 Kuhn chytá střelu Haši.
41:55 GÓL Bulldogs Brno! 4:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #86 Adam Zukal, asistoval #7 Jakub Laus (4:6)
40:03 Úvodní buly 3. třetiny získává tým domácích.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Matěj Faltus družstva Bulldogs Brno
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
37:48 Zlín snižuje náskok brněnského týmu.
37:47 GÓL Zlín Lions! 4:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #88 Jan Vondřejc (4:5)
36:24 Vodica opět nedává.
34:04 Bartík chytá střelu Svozila.
32:48 Michal Kuhn předvádí skvělý zákrok.
31:33 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #2 Dmitriev Arsenii, asistoval #88 Jakub Vitek (3:5)
31:33 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Jaroslav Bartík družstva Zlín Lions
30:04 Oba týmy střídají.
29:12 Vodica opět míjí.
28:32 Rozehrávku domácího týmu chytá Kuhn.
27:37 Střelu Jakuba Holiše chytá golman Kuhn.
26:58 Střela Vaverčáka z týmu hostí končí mimo bránu.
25:28 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Roman Chovan, asistoval #21 Michal Pešák (3:4)
25:00 Oba týma hrají v plném počtu.
24:24 Střela Haši končí mimo bránu.
24:13 Rozehrávka z rohu a Jiříček netrefuje.
23:48 Zlín v držení míčku na vlastní polovině.
23:00 Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
23:00 Vyloučen hráč #88 Jakub Vitek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
22:46 Brno se rychle dostává dopředu a snaží se o úspěšné zakončení.
21:21 Rozehrávka Brna končí mimo bránu.
20:02 Úvodní buly 2. třetiny získává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:49 Střela hostujcího týmu končí mimo bránu.
19:01 Brno na útočné polovině.
17:41 Hra se přelévá ze strany na stranu.
15:34 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #13 David Vodica (3:3)
14:59 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #29 Filip Sedmera (2:3)
14:39 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Michal Pešák, asistoval #75 Roman Chovan (2:2)
04:12 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #16 Ondřej Kahoun (2:1)
02:45 GÓL Zlín Lions! 1:1
01:37 GÓL Bulldogs Brno! 0:1