0

0

0.

Florbal Jindřichův Hradec - FA Č. Budějovice - RAFANI 4:3pn
branky: 4. Vojtěch Hembera, 21. Kryštof Nekola, 33. Vojtěch Hembera, N Jakub Šimek - 7. Tomáš Kříž, 17. Karel Trávníček, 39. Tomáš Kříž; rozhodčí: Matěj Hladík - Jindřich Zettner; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Vojtěch Kornhöfer ? - David Veselý ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #78 Václav Křenek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jindřichův Hradec hráč #44 Jakub Hybš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #93 František Rušín , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jindřichův Hradec hráč #52 Jakub Šimek a vstřelil rozhodující gól (4:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #68 Patrik Lukšík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jindřichův Hradec hráč #62 Vojtěch Hembera , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
41:05 Timeout FA Č. Budějovice - RAFANI
38:31 Vyloučen hráč #29 Ondřej Mach družstva FA Č. Budějovice - RAFANI na 2 minuty za hra na zemi
38:16 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 3:3
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #38 Tomáš Kříž, asistoval #78 Václav Křenek (3:3)
32:44 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #62 Vojtěch Hembera, asistoval #45 Václav Šalek (3:2)
20:15 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #42 Kryštof Nekola bez asistence (2:2)
16:10 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 1:2
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #37 Karel Trávníček bez asistence (1:2)
06:51 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 1:1
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #38 Tomáš Kříž, asistoval #11 Filip Tlapa (1:1)
03:39 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #62 Vojtěch Hembera, asistoval #42 Kryštof Nekola (1:0)