• 45 44:36
    3:10
    (Prčík)

FBC Štíři Č. Budějovice B - FbC Písek 3:10
branky: 15. Nicolas Kravčuk, 17. Damián Drefko, 29. Damián Drefko - 5. Vojtěch Šanda, 7. Štěpán Slunečko, 8. Jindřich Král, 18. Ondřej Šareš, 20. Matěj Prčík, 20. Štěpán Slunečko, 31. Matěj Prčík, 40. Dominik Suchan, 44. Dominik Suchan, 45. Štěpán Slunečko; rozhodčí: Jan Koutník - Petr Stejskal; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Vojtěch Šrámek ? - Jakub Homola ?; po třetinách: 1:3, 2:3, 0:4
44:36 GÓL FbC Písek! 3:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Štěpán Slunečko, asistoval #63 Matěj Prčík (3:10)
43:37 GÓL FbC Písek! 3:9
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan, asistoval #42 Vojtěch Šanda (3:9)
42:06 Budějický golman chytá kvalitně
41:15 vypité 3 půllitry u píseckých stálých fanoušků značí spokojenost s výsledkem
39:52 GÓL FbC Písek! 3:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan, asistoval #26 Matěj Charvát (3:8)
38:00 Sakra tady to lítá jak u čáslavi
31:00 Prča na teploměr čtyřkou železem
30:47 GÓL FbC Písek! 3:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #31 Dominik Suchan (3:7)
30:01 děkujeme divákům za dobrovolné vstupné ... nestopíme to... čestně
28:35 Hezká kombinace budějc a je to fíkajzník
28:34 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #26 Damián Drefko, asistoval #60 Lukáš Jíra (3:6)
27:34 Burda na hřišti, štíři v pěti
26:20 Tak mi to vokažte kluci jestli z toho bude fík
25:27 Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:20 Kuba Homola teď drží jako zeď proti výborném pokusu Budějovických
22:36 Šťíři dobře napadají
21:40 Martin Bílek to teď zkoušel jako hezy na treninku a málem to byl vlastňák ale Homola pozorný
20:20 A po prčovi teď ještě přesně pálí slunce
20:06 Takzvaně se roztrhnul pořádný santův pytel s gólama
19:34 GÓL FbC Písek! 2:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Štěpán Slunečko, asistoval #26 Matěj Charvát (2:6)
19:13 GÓL FbC Písek! 2:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #42 Vojtěch Šanda (2:5)
18:30 Martin hezky našel Šardu, kterej si to vzal du háku a věší.... 4:2
17:53 GÓL FbC Písek! 2:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Ondřej Šareš, asistoval #22 Martin Bílek (2:4)
17:25 Štíři ze dvou rychlých brejků snižují na 2:3 jak se říká když už tak už
16:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #26 Damián Drefko bez asistence (2:3)
14:49 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #32 Nicolas Kravčuk bez asistence (1:3)
14:40 Tak teď celkem impotence a brankář štírů se musí cítit jako v papiňáku nicméně vychytal Hlaďase se Sluncem a Halbim
11:10 Hejpy si šetří formu na zítra na Béčko a protentokrát třílí někam cca do Palackého sadů
09:20 Vyloučen hráč #32 Nicolas Kravčuk družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
09:20 Rozhodčí nevypadali nadšeně jak drželi tu ruku nad hlavou
08:40 Jo jinak bude přesilovka ale hrajou v šesti Písecký
08:00 Jindra to dotlačil a je v síti
07:37 GÓL FbC Písek! 0:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #28 Jindřich Král, asistoval #22 Martin Bílek (0:3)
07:20 Budějice nezvládají přechod přes střední pásmo
06:40 Slunce to vzal na středu a pověsil do pravého horního rohu.. slušnej věšák
06:23 GÓL FbC Písek! 0:2
04:44 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #86 Jakub Hejpetr (0:1)
04:44 Tak tohle je nám známé- Vojta alias kapitán hák z háku zavěsil
04:30 Bílek vyrval raketu na kasu ale golman pozorný
03:07 Slunce teď trochu jako Standa Tecl neproměnil
01:40 Louže po souboji pajdá jak kdyby měl revma
00:40 Šery za ní vzal ale trefil beton
00:01 Jdem na to
00:00 My vás vítáme a otázkou dnes je, zda si Prča opotí Rooneyho