0

0

0.

1. FbK Tábor - Florbal Jindřichův Hradec 5:6pn
branky: 4. Samuel Kubů, 19. Kryštof Paštěka, 33. Samuel Kubů, 33. Samuel Kubů, 38. Bruno Jan Pazderka - 8. Jakub Šimek, 10. Vojtěch Hembera, 24. Vojtěch Hembera, 34. Vítězslav Šádek, 45. Jonáš Řípa, N Daniel Danyi; rozhodčí: Radek Chýna - Ondřej Kohnheiser; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Matěj Janoušek ? - Vojtěch Kornhöfer ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 3:2
5 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #23 Samuel Kubů , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jindřichův Hradec hráč #57 Daniel Danyi a vstřelil rozhodující gól (5:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #50 Kryštof Paštěka , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jindřichův Hradec hráč #62 Vojtěch Hembera , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #77 Jan Penkert , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jindřichův Hradec hráč #57 Daniel Danyi , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jindřichův Hradec hráč #52 Jakub Šimek , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
44:44 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 5:5
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #43 Jonáš Řípa, asistoval #52 Jakub Šimek (5:5)
44:34 Timeout 1. FbK Tábor
42:56 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
39:36 Vyloučen hráč #98 Josef Kopecký družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost
37:26 GÓL 1. FbK Tábor! 5:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #22 Bruno Jan Pazderka bez asistence (5:4)
34:03 Vyloučen hráč #50 Kryštof Paštěka družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování florbalky
33:17 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #20 Vítězslav Šádek, asistoval #62 Vojtěch Hembera (4:4)
32:24 GÓL 1. FbK Tábor! 4:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #23 Samuel Kubů, asistoval #77 Jan Penkert (4:3)
32:10 GÓL 1. FbK Tábor! 3:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #23 Samuel Kubů, asistoval #50 Kryštof Paštěka (3:3)
29:51 Vyloučen hráč #43 Jonáš Řípa družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za blokování florbalky
23:37 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #62 Vojtěch Hembera, asistoval #45 Václav Šalek (2:3)
18:58 GÓL 1. FbK Tábor! 2:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #50 Kryštof Paštěka bez asistence (2:2)
09:46 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #62 Vojtěch Hembera, asistoval #44 Jakub Hybš (1:2)
07:43 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #52 Jakub Šimek, asistoval #24 Ondřej Duchoň (1:1)
03:53 GÓL 1. FbK Tábor! 1:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #23 Samuel Kubů, asistoval #69 Jan Kobliha (1:0)