• 43 42:29
    6:3
    (Šimko)

FBC Spartak Kaplice - Florbal Jindřichův Hradec 6:3
branky: 5. Michal Borovka, 7. Filip Šedivý, 25. Michal Borovka, 29. Petr Ballák, 39. Pavel Dreiling, 43. Filip Jirkal - 7. Vojtěch Hembera, 24. Daniel Danyi, 29. Jonáš Řípa; rozhodčí: Radek Chýna - Ondřej Kohnheiser; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Chlaň ? - Vojtěch Kornhöfer ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:0
42:29 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #14 Filip Jirkal, asistoval #19 Michal Šimko (6:3)
38:00 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #59 Pavel Dreiling, asistoval #35 Filip Šedivý (5:3)
38:00 Krásný gól Dreilinga od zadovky Šedivého z rozehrávky, který nikdo nečekal.
37:35 Ballákovi zvoní břevno.
36:15 Dvořák teď nádherně vykopl míček z velkého brankoviště až na druhou polovinu, bohužel mu to bylo písknuto.
34:51 Šance z přečíslení jsou na obou stranách.
33:45 Ballák dostal pěknou nahrávku od Beneše a dal krásný gól přesně do vzálenějšího rohu z nelehké pozice.
28:37 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #23 Petr Ballák, asistoval #87 Petr Beneš (4:3)
28:24 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #43 Jonáš Řípa, asistoval #24 Ondřej Duchoň (3:3)
27:22 Ballák nahrál Borovkovi a ten mohl dávat do prázdné ale střela mu nesedla.
26:36 Vyloučen hráč #35 Filip Šedivý družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
24:30 Krásná nahrávka Dvořáka a střela Borovky ke vzdálenější tyčce přinesla další gól. Stav utkání je 3:2
24:00 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #13 Michal Borovka, asistoval #69 Tomáš Dvořák (3:2)
23:01 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #57 Daniel Danyi, asistoval #20 Vítězslav Šádek (2:2)
22:55 Dvořákovi teď střela nesedla.
22:22 Trestné střílení družstva FBC Spartak Kaplice neproměnil #23 Petr Ballák.
22:22 Vyloučen hráč #62 Vojtěch Hembera družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
20:15 Vyloučen hráč #14 Filip Jirkal družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Kaplice má dnes na půlce hostů velmi pěkné nahrávky a vytváří si pěkné šance.
18:37 I Když je hostí jen sedm hrají vyrovnaně.
16:20 Hra se přelévá ze strany na stranu.
13:05 Hráč hostí s číslem 45 prokličkoval půlku hřiště ale ke střele už se nedostal.
12:01 Beránek teď zachránil gólovou nahrávku a hra pokračuje bez gólu.
10:00 A na dnešní utkání dorazila Kaplici podpořit i bývalá dlouholetá trenérka paní Románková, u které něktěří hráči od mala trénovali . Dobrý den.
07:00 Dreiling a Šedivý vrací Kaplici vedení po krásné gólové akci.
06:49 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 Filip Šedivý, asistoval #59 Pavel Dreiling (2:1)
06:02 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #62 Vojtěch Hembera, asistoval #24 Ondřej Duchoň (1:1)
06:00 A hosté po náběhu z obrany vyrovnávají, to ani velmi šikovný Chlaň nemohl chytit.
05:40 Dreilingova střela z otočky mimo bránu.
04:05 I přes důsledný beton hostů Kaplice střílí a máme tu první gol tohoto utkání.
04:01 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:0
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #13 Michal Borovka, asistoval #23 Petr Ballák (1:0)