9:6
    Jáchym PEPRNÝ
    (Drefko)

Florbal Jindřichův Hradec - FBC Štíři Č. Budějovice B 10:6
branky: 4. Václav Šalek, 5. Vojtěch Hembera, 9. Vojtěch Hembera, 18. Jonáš Řípa, 19. Ondřej Duchoň, 20. Jonáš Řípa, 40. Vojtěch Hembera, 40. Václav Šalek, 42. Václav Šalek, 45. Daniel Danyi - 9. Lukáš Jíra, 40. Lukáš Jíra, 42. Patrik Schack, 43. Tomáš Dofek, 45. Lukáš Jíra, 45. Jáchym Peprný; rozhodčí: Radek Chýna - Ondřej Kohnheiser; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Kornhöfer ? - Sebastian Placer ?; po třetinách: 3:1, 3:0, 4:5
44:51 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 10:6
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #57 Daniel Danyi, asistoval #62 Vojtěch Hembera (10:6)
44:42 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 9:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #92 Jáchym Peprný, asistoval #26 Damián Drefko (9:6)
44:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 9:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #60 Lukáš Jíra, asistoval #23 Matyáš Cuřín (9:5)
43:55 Zápas se teď velmi rychle přelévá ze strany na stranu a oba týmy makají.
42:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 9:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #65 Tomáš Dofek, asistoval #26 Damián Drefko (9:4)
42:00 Peprnému to dnes nějak nesedlo. Jeho střela jde těsně nad bránu.
41:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 9:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #56 Patrik Schack bez asistence (9:3)
41:06 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 9:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #45 Václav Šalek, asistoval #24 Ondřej Duchoň (9:2)
40:45 Domácí vrací úder a dávají gól.
39:45 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 8:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #45 Václav Šalek bez asistence (8:2)
39:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #60 Lukáš Jíra bez asistence (7:2)
39:24 Jíra krásný gól.
39:15 Drefko krásně prokličkoval obranu domácích ale zazvonila poouze vnější tyč.
39:00 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 7:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #62 Vojtěch Hembera bez asistence (7:1)
35:43 Vyloučen hráč #45 Václav Šalek družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
22:45 Drefko a Tůma šli 2:1 ale ale gólman domácích své družstvo zachránil.
20:15 Vyloučen hráč #45 Václav Šalek družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:15 Drefko teď přeběhl celé hřiště, nahrál, ale gólem to neskončilo.
19:45 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #43 Jonáš Řípa, asistoval #62 Vojtěch Hembera (6:1)
18:09 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 5:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #24 Ondřej Duchoň, asistoval #15 Vojtěch Tichý (5:1)
17:17 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #43 Jonáš Řípa bez asistence (4:1)
16:55 Vyloučen hráč #17 Nazar Stepaniuk družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za špatné střídání
16:00 Štíři úspěšně ubránili oslabení.
13:40 Vyloučen hráč #56 Patrik Schack družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
11:30 Právě se odehrál velký souboj na brankovišti štírů, Štíři to ubránili.
08:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:1
08:41 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #62 Vojtěch Hembera, asistoval #24 Ondřej Duchoň (3:0)
04:22 Vyloučen hráč #20 Vítězslav Šádek družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
04:16 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #62 Vojtěch Hembera, asistoval #57 Daniel Danyi (2:0)
03:45 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #45 Václav Šalek, asistoval #62 Vojtěch Hembera (1:0)