8:14
    Jiří PAVLIŠ
    (Holota)

Banes Florbal Soběslav - FBC Spartak Kaplice 8:14
branky: 4. Tomáš Holota, 17. Tomáš Holota, 29. Tomáš Holota, 29. Jan Hyánek, 38. Michal Gondek, 41. Tomáš Holota, 45. Jiří Pavliš, 45. Jiří Pavliš - 7. Michal Borovka, 8. Michal Šimko, 17. Pavel Dreiling, 17. Petr Beneš, 18. Vít Beránek, 20. Pavel Dreiling, 22. Petr Beneš, 23. Michal Šimko, 28. Jan Švéda, 31. Pavel Dreiling, 32. Michal Borovka, 37. Michal Borovka, 42. Pavel Dreiling, 43. Petr Ballák; rozhodčí: Radek Chýna - Ondřej Kohnheiser; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Matěj Pavliš -14 - Jan Macháček ?, Lukáš Fiala ?; po třetinách: 1:2, 3:7, 4:5
44:35 GÓL Banes Florbal Soběslav! 8:14
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Jiří Pavliš, asistoval #77 Tomáš Holota (8:14)
44:20 GÓL Banes Florbal Soběslav! 7:14
43:38 Timeout FBC Spartak Kaplice
42:18 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:14
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #23 Petr Ballák bez asistence (6:14)
41:40 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:13
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #59 Pavel Dreiling, asistoval #46 Jan Švéda (6:13)
40:39 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:12
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Tomáš Holota, asistoval #75 Filip Paulík (6:12)
38:13 Vyloučen hráč #75 Filip Paulík družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hra rukou
38:13 Vyloučení hráče Soběslavi za hru rukou některým přišla trochu sporná ale hra jde dál.
37:11 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:12
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #87 Michal Gondek, asistoval #77 Tomáš Holota (5:12)
37:07 Golmani obou týmů drží svůj tým.
36:32 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:12
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #13 Michal Borovka, asistoval #23 Petr Ballák (4:12)
36:00 Hra se nám teď trochu uklidnila, ale šancí je stále dost.
32:32 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Lukáš Fiala družstva FBC Spartak Kaplice
32:31 Kapličtí hráči mají spoustu energie a Soběslav jim přestává stačit.
31:00 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:11
30:39 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:10
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #59 Pavel Dreiling, asistoval #14 Filip Jirkal (4:10)
29:30  Z Přečíslení  Soběslavi 2 na 1 nic nebylo, i když to vypadalo slibně.
28:54 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:9
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Jan Hyánek, asistoval #7 Daniel Štěpánek (4:9)
28:24 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:9
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Tomáš Holota, asistoval #19 Tomáš Fric (3:9)
27:27 Timeout Banes Florbal Soběslav
27:27 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:9
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #46 Jan Švéda, asistoval #13 Michal Borovka (2:9)
23:09 Z tolika gólů ani nestíhám psát komentáře. :(
22:25 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:8
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #19 Michal Šimko, asistoval #14 Filip Jirkal (2:8)
21:51 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #87 Petr Beneš, asistoval #40 Vít Beránek (2:7)
19:33 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #59 Pavel Dreiling, asistoval #87 Petr Beneš (2:6)
19:33 vauu, Pája dreiling má dneska střelecký den a přidává svému týmu další gól.
17:26 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #40 Vít Beránek bez asistence (2:5)
17:26 Holota se rozběhl, vystřelil z dálky ale trefil pouze mantinel. Míček se tedy dostak k Beránkovi, který se také rozběhl, vstřelil gól ke vzdálenější tyčce.
17:06 Oba týmy a zvlášť kaplický se nějak rozstřílely.
16:48 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #87 Petr Beneš, asistoval #13 Michal Borovka (2:4)
16:37 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #59 Pavel Dreiling, asistoval #35 Filip Šedivý (2:3)
16:09 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Tomáš Holota, asistoval #81 Jiří Pavliš (2:2)
14:30 Hra se velmi přiostřuje na obou stranách.
14:00 Ballák  předvedl krásnou střelu z výběhu. Bohužel má dnes neštěstí na tyčky.
12:30 Vyloučen hráč #59 Pavel Dreiling družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hrubost
12:30 Vyloučen hráč #18 Tomáš Vránek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost
12:15 Macháček teď podržel svůj tým a vychtal téměř nechytatelnou střelu. Dostal za to náležitou pochvalu.
11:50 Soběslavští hráči brání svého gólmana velmi pečlivě, někdy až příliš agresivně.
09:30 Kapliččtí obránci jsou dnes oprvadu ve formě a za svá záda nikoho nepouští.
07:10 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #19 Michal Šimko bez asistence (1:2)
07:10 Krásný gól Šimka do vzdálenějšího rohu
06:50 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:1
06:30 Novák teď výborně vypíchl míček soupeři na své obranné polovině ale trefil pouze brankáře.
03:30 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Tomáš Holota, asistoval #55 Tomáš Jindra (1:0)
03:30 Holota dává první gól zorrem zpoza brány a posílá svůj tým do vedení.
00:20 První standartka Balláka a Borovky šla pouze do  brankáře.