0

0

0.

FA Č. Budějovice - RAFANI - Fbc Strakonice 5:6pn
branky: 8. Ondřej Mach, 10. Filip Tlapa, 14. Stanislav Paterna, 42. Patrik Lukšík, 43. Adolf Voračka - 10. Ondřej Ševčík, 21. Matyáš Císař, 26. Ondřej Šmíd, 28. Matyáš Císař, 42. Jan Janda, N Matěj Mikeš; rozhodčí: Jan Dušek - Lukáš Teska; vyloučení: 4 + Václav Křenek OS:1; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: David Veselý ? - Hynek Samec ?; po třetinách: 3:1, 0:3, 2:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #77 Matěj Mikeš a vstřelil rozhodující gól (5:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #38 Tomáš Kříž , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #22 Matyáš Císař , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #81 Václav Mikoláš a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #52 Ondřej Ševčík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #77 Matěj Mikeš a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #93 František Rušín , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 8:20
44:02 Timeout FA Č. Budějovice - RAFANI
42:08 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 5:5
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #10 Adolf Voračka bez asistence (5:5)
41:57 GÓL Fbc Strakonice! 4:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #22 Matyáš Císař (4:5)
41:35 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 4:4
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #68 Patrik Lukšík bez asistence (4:4)
40:51 Timeout Fbc Strakonice
39:59 Vyloučen hráč #78 Václav Křenek družstva FA Č. Budějovice - RAFANI - osobní trest
39:59 Vyloučen hráč #78 Václav Křenek družstva FA Č. Budějovice - RAFANI na 2 minuty za nesportovní chování
39:59 Vyloučen hráč #78 Václav Křenek družstva FA Č. Budějovice - RAFANI na 2 minuty za hrubost
30:00 Střely ve 2. části: 11:12
27:27 GÓL Fbc Strakonice! 3:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #22 Matyáš Císař, asistoval #66 Adam Štěpánek (3:4)
25:34 GÓL Fbc Strakonice! 3:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #35 Ondřej Šmíd, asistoval #66 Adam Štěpánek (3:3)
24:14 Vyloučen hráč #29 Ondřej Mach družstva FA Č. Budějovice - RAFANI na 2 minuty za sekání
20:43 GÓL Fbc Strakonice! 3:2
15:00 Střely v 1. části: 9:6
13:49 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 3:1
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #4 Stanislav Paterna, asistoval #68 Patrik Lukšík (3:1)
09:36 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 2:1
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #33 Filip Tlapa bez asistence (2:1)
09:19 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #52 Ondřej Ševčík, asistoval #66 Adam Štěpánek (1:1)
07:02 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 1:0
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #29 Ondřej Mach, asistoval #2 Martin Dekret (1:0)
03:46 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost