0

0

0.

Banes Florbal Soběslav - FA Č. Budějovice - RAFANI 7:8pn
branky: 4. Jiří Pavliš, 16. Tomáš Holota, 22. Tomáš Holota, 23. Daniel Štěpánek, 28. Jakub Hyánek, 37. Daniel Štěpánek, 40. Daniel Štěpánek - 4. Patrik Lukšík, 12. Filip Tlapa, 20. Karel Trávníček, 28. Štěpán Buneš, 33. Štěpán Buneš, 33. Filip Tlapa, 34. Ondřej Mach, N Filip Tlapa; rozhodčí: Jan Barimov - Matěj Jonák; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Pavliš -7 - David Veselý -7; po třetinách: 1:2, 4:2, 2:3
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #33 Filip Tlapa a vstřelil rozhodující gól (7:8).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #37 Pavel Mazouch , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #10 Martin Dekret , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #22 Jan Hyánek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #75 Oliver Prouza , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #87 Michal Gondek , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
39:21 GÓL Banes Florbal Soběslav! 7:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #7 Daniel Štěpánek, asistoval #77 Tomáš Holota (7:7)
38:54 Vyloučen hráč #10 Martin Dekret družstva FA Č. Budějovice - RAFANI na 2 minuty za sekání
36:17 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #7 Daniel Štěpánek bez asistence (6:7)
35:03 Vyloučen hráč #22 Jan Hyánek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
33:59 Timeout Banes Florbal Soběslav
33:59 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 5:7
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #29 Ondřej Mach, asistoval #10 Martin Dekret (5:7)
32:46 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 5:6
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #33 Filip Tlapa, asistoval #68 Patrik Lukšík (5:6)
32:01 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 5:5
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #9 Štěpán Buneš, asistoval #29 Ondřej Mach (5:5)
27:21 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 5:4
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #9 Štěpán Buneš, asistoval #75 Oliver Prouza (5:4)
27:08 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #17 Jakub Hyánek, asistoval #7 Daniel Štěpánek (5:3)
22:25 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #7 Daniel Štěpánek, asistoval #22 Jan Hyánek (4:3)
21:28 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Tomáš Holota, asistoval #37 Pavel Mazouch (3:3)
19:55 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 2:3
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #37 Karel Trávníček, asistoval #29 Ondřej Mach (2:3)
15:58 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:2
11:30 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 1:2
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #33 Filip Tlapa, asistoval #10 Martin Dekret (1:2)
03:59 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Jiří Pavliš, asistoval #77 Tomáš Holota (1:1)
03:00 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 0:1
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #68 Patrik Lukšík bez asistence (0:1)