• 42 41:39
    13:1
    (Sadílek)

HAGA Pardubice - Orel Přelouč 13:1
branky: 3. Jan Dašek, 11. Lukáš Laco, 14. David Honzíček, 18. Daniel Pravec, 20. David Honzíček, 22. Lukáš Laco, 23. Filip Voženílek, 31. Jan Dašek, 35. Filip Voženílek, 35. Vojtěch Červený, 39. Daniel Pravec, 40. Kryštof Zerzán, 42. Kryštof Zerzán - 38. František Sedlák; rozhodčí: Filip Neumann - Maximilián Mako; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Pávek 14 - Tomáš Rosenberger 20; po třetinách: 3:0, 4:0, 6:1
45:00 Střely ve 3. části: 11:6
41:39 GÓL HAGA Pardubice! 13:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #77 Kryštof Zerzán, asistoval #30 Marek Sadílek (13:1)
39:12 GÓL HAGA Pardubice! 12:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #77 Kryštof Zerzán, asistoval #69 Filip Zerzán (12:1)
38:50 GÓL HAGA Pardubice! 11:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Daniel Pravec, asistoval #22 Jan Dašek (11:1)
37:56 ​Orel si vzal oddechový čas a hned vzápětí Sedlák prostřelil od půlky hostujícího gólmana a odmazal mu tak nulu na skóre po příhře Steklého. Malá potěcha pro domácí diváky :-)
37:55 GÓL Orel Přelouč! 10:1
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #72 František Sedlák, asistoval #2 Patrik Steklý (10:1)
37:49 Timeout Orel Přelouč
34:44 GÓL HAGA Pardubice! 10:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #12 Vojtěch Červený, asistoval #22 Jan Dašek (10:0)
34:05 GÓL HAGA Pardubice! 9:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #26 Filip Voženílek, asistoval #77 Kryštof Zerzán (9:0)
30:49 GÓL HAGA Pardubice! 8:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #22 Jan Dašek, asistoval #29 Daniel Pravec (8:0)
30:00 Převaha týmu Hagy pokračovala i ve 2. třetině, takže zápas se vyvíjí již zcela jednoznačně pro hostující tým z Pardubic uvedený v zápisu jako tým domácí.
30:00 Střely ve 2. části: 13:5
26:51 Vyloučen hráč #29 Daniel Pravec družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:46 GÓL HAGA Pardubice! 7:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #26 Filip Voženílek, asistoval #30 Marek Sadílek (7:0)
21:25 GÓL HAGA Pardubice! 6:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #21 David Honzíček (6:0)
19:37 GÓL HAGA Pardubice! 5:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #21 David Honzíček, asistoval #29 Daniel Pravec (5:0)
17:38 GÓL HAGA Pardubice! 4:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Daniel Pravec bez asistence (4:0)
15:00 Střeleckou i herní převahu dokázala Haga vyjádřit i gólově 3 góly v první třetině.
15:00 Střely v 1. části: 9:4
13:57 GÓL HAGA Pardubice! 3:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #21 David Honzíček, asistoval #18 Martin Born (3:0)
10:56 GÓL HAGA Pardubice! 2:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco bez asistence (2:0)
07:41 Vyloučen hráč #20 Lukáš Pecka družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hra na zemi
02:04 GÓL HAGA Pardubice! 1:0