9:7
    Samuel KUBŮ
    ()

Banes Florbal Soběslav - 1. FbK Tábor 9:7
branky: 3. Jiří Pavliš, 11. Tomáš Holota, 15. Jiří Pavliš, 22. Kamila Viturková, 29. Jiří Pavliš, 31. Jiří Pavliš, 35. Tomáš Holota, 40. Jiří Pavliš, 45. Tomáš Holota - 6. Kryštof Paštěka, 16. Jan Kobliha, 18. Martin Laškaj, 38. Matěj Prucek, 43. Jan Kobliha, 44. Bruno Jan Pazderka, 45. Samuel Kubů; rozhodčí: Jaroslav Peterka - Michal Hruška; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Pavliš 13 - Matěj Janoušek 24; po třetinách: 3:1, 2:2, 4:4
45:00 Střely ve 3. části: 10:8
44:59 GÓL 1. FbK Tábor! 9:7
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #94 Samuel Kubů bez asistence (9:7)
44:48 GÓL Banes Florbal Soběslav! 9:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Tomáš Holota, asistoval #37 Pavel Mazouch (9:6)
44:40 Tohle si už domácí nejspíš pohlídají
43:08 Timeout Banes Florbal Soběslav
43:08 GÓL 1. FbK Tábor! 8:6
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Bruno Jan Pazderka, asistoval #3 Daniela Veselá (8:6)
42:13 GÓL 1. FbK Tábor! 8:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #53 Jan Kobliha, asistoval #50 Kryštof Paštěka (8:5)
40:00 Jirgen to z otočky pověsil do víka a připisuje si už pátý gól v utkání
39:57 GÓL Banes Florbal Soběslav! 8:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Jiří Pavliš, asistoval #18 Tomáš Vránek (8:4)
38:00 Soběslavská obrana již po několikáté zaspala a tentokrát se jí to už vymstilo
37:57 GÓL 1. FbK Tábor! 7:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #51 Matěj Prucek, asistoval #58 Jakub Hořejší (7:4)
34:02 GÓL Banes Florbal Soběslav! 7:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Tomáš Holota bez asistence (7:3)
30:17 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Jiří Pavliš bez asistence (6:3)
30:00 Střely ve 2. části: 14:5
29:59 Tábor za posledních 10.minut nevystřelil na bránu. Za to táborský brankář se činil, svědčí o tom i poměr střel ve 2. třetině
28:07 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Jiří Pavliš, asistoval #14 Šimon Vácha (5:3)
26:28 Holota se po prvním zápase konečně probudil a na hřišti společně s Pavlišem J. září
24:45 Táborský golman teď nádherným zákrokem pokryl vlastní kasu
23:06 Tábor si od své poslední branky skoro nesáhl na balónek
21:15 Hyánek mladší našel přesně čepel spoluhráčky a ta precizně zakončila
21:09 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #66 Kamila Viturková, asistoval #17 Jakub Hyánek (4:3)
20:45 Sobík teď tlačí, ale ne a ne dát gól
17:20 GÓL 1. FbK Tábor! 3:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Martin Laškaj, asistoval #94 Samuel Kubů (3:3)
15:23 GÓL 1. FbK Tábor! 3:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #53 Jan Kobliha bez asistence (3:2)
15:18 Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil #94 Samuel Kubů.
15:00 Střely v 1. části: 9:7
14:46 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:1
10:20 Krásně sehraná akce soběslaváků
10:14 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Tomáš Holota, asistoval #66 Kamila Viturková (2:1)
05:55 GÓL 1. FbK Tábor! 1:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #50 Kryštof Paštěka, asistoval #94 Samuel Kubů (1:1)
02:30 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Jiří Pavliš, asistoval #77 Tomáš Holota (1:0)