0

0

0.

FA Č. Budějovice - RAFANI - Santos Třeboň - FA Č. Budějovice 7:8pn
branky: 6. Stanislav Paterna, 9. Adam Vlček, 21. Karel Trávníček, 23. Karel Trávníček, 39. Matyáš Kupec, 42. Štěpán Buneš, 45. David Jaroš - 4. Jakub Říha, 7. Lukáš Michal, 7. Tomáš Hroděj, 14. Lukáš Michal, 15. Tomáš Hroděj, 27. Jan Filsak, 43. Lukáš Michal, N Lukáš Michal; rozhodčí: Jan Lukáč - Petr Holeček; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Dominik Černý ? - Patrik Novotný ?; po třetinách: 2:5, 2:1, 3:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice hráč #60 Lukáš Michal a vstřelil rozhodující gól (7:8).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #37 Karel Trávníček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice hráč #56 Tomáš Hroděj , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #63 Adam Pátý a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice hráč #16 Jan Filsak a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #29 Ondřej Mach , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
44:44 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 7:7
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #55 David Jaroš, asistoval #37 Karel Trávníček (7:7)
42:37 GÓL Santos Třeboň - FA Č. Budějovice! 6:7
Branku družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice vstřelil #60 Lukáš Michal bez asistence (6:7)
41:16 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 6:6
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #9 Štěpán Buneš, asistoval #27 Štěpán Lebeda (6:6)
41:10 Timeout Santos Třeboň - FA Č. Budějovice
41:10 Vyloučen hráč #56 Tomáš Hroděj družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
38:14 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 5:6
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #65 Matyáš Kupec, asistoval #29 Ondřej Mach (5:6)
26:44 GÓL Santos Třeboň - FA Č. Budějovice! 4:6
Branku družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice vstřelil #16 Jan Filsak bez asistence (4:6)
24:34 Vyloučen hráč #74 Matěj Šmída družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:40 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 4:5
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #37 Karel Trávníček, asistoval #9 Štěpán Buneš (4:5)
20:01 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 3:5
14:40 GÓL Santos Třeboň - FA Č. Budějovice! 2:5
Branku družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice vstřelil #56 Tomáš Hroděj bez asistence (2:5)
13:25 GÓL Santos Třeboň - FA Č. Budějovice! 2:4
08:32 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 2:3
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #13 Adam Vlček, asistoval #37 Karel Trávníček (2:3)
06:53 GÓL Santos Třeboň - FA Č. Budějovice! 1:3
06:44 GÓL Santos Třeboň - FA Č. Budějovice! 1:2
05:11 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 1:1
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #80 Stanislav Paterna, asistoval #3 Antonín Heřman (1:1)
03:12 GÓL Santos Třeboň - FA Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva Santos Třeboň - FA Č. Budějovice vstřelil #55 Jakub Říha, asistoval #3 Jan Pikhart (0:1)