trest do konce utkání
  • 45 44:17
    4

BLACK ANGELS C DASTA - FT Sokol Praha-Břevnov 3:5
branky: 33. Viet Trung Ngo, 37. Lukáš Horák, 41. Lukáš Klíma - 7. Tomáš Vanča, 31. Miloš Poživil, 34. Daniel Bora, 41. Štěpán Feist, 42. Martin Volný; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 4:4 + Martin Volný TDKU + 4; využití: 2:2; diváků: 14; zásahy brankářů: Václav Beneš ? - Filip Hrbek ?; po třetinách: 0:1, 0:0, 3:4
44:17 Vyloučen hráč #90 Martin Volný družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2+2 minuty za hrubost
44:17 Vyloučen hráč #90 Martin Volný družstva FT Sokol Praha-Břevnov do konce utkání
44:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny
41:27 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 3:5
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #90 Martin Volný, asistoval #97 Štěpán Feist (3:5)
40:38 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #18 Lukáš Klíma, asistoval #40 Lukáš Horák (3:4)
40:08 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 2:4
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #97 Štěpán Feist, asistoval #29 Tomáš Pilař (2:4)
38:21 Vyloučen hráč #19 Ondřej Falber družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za bránění ve hře
38:21 Vyloučen hráč #17 Viet Trung Ngo družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za nesportovní chování
36:42 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #40 Lukáš Horák, asistoval #19 Ondřej Falber (2:3)
35:30 Vyloučen hráč #13 Miloš Poživil družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání
33:19 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 1:3
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #79 Daniel Bora, asistoval #13 Miloš Poživil (1:3)
32:46 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #17 Viet Trung Ngo bez asistence (1:2)
32:46 Ngo trefuje bránu ze standartky a snižuje skóre zápasu na 1:2
30:26 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 0:2
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil, asistoval #28 Ondřej Daniš (0:2)
29:22 Hosté si zahrají přesilovku 5 na 3
29:21 Vyloučen hráč #29 Tomáš Horák družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za hrubost
28:43 Vyloučen hráč #17 Viet Trung Ngo družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za hrubost
23:50 Ani v druhé přesilovce domácích jsme neviděli gól
21:44 Vyloučen hráč #79 Daniel Bora družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání
08:50 Přesilovka, bohužel pro domácí, nic zajímavého nepřinesla
06:48 Vyloučen hráč #17 Tomáš Vanča družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hra na zemi
06:48 A máme tady první přesilovku, kterou si zahrají Black Angels
06:43 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 0:1
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #17 Tomáš Vanča, asistoval #90 Martin Volný (0:1)