13:1
    Jan PETŘÍK
    ()

FBC Žraloci Příbram - Panthers Praha D 13:1
branky: 3. Dominik Černý, 14. Michal Soukup, 17. Marek Roubíček, 19. Michal Soukup, 25. Michal Hošek, 28. Kryštof Urban, 34. Michal Hošek, 38. Michal Soukup, 40. Marek Roubíček, 41. Michal Soukup, 43. Martin Kalous, 43. Kryštof Urban, 45. Jan Petřík - 18. Pavel Pánek; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Petr Šimon ? - Štěpán Hrubý ?; po třetinách: 2:0, 4:1, 7:0
44:43 GÓL FBC Žraloci Příbram! 13:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #24 Jan Petřík bez asistence (13:1)
44:43 Jan Petřík si nachvíli spletl sporty a baseballovou dorážkou zvyšuje vedení.
42:44 GÓL FBC Žraloci Příbram! 12:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #29 Kryštof Urban, asistoval #24 Jan Petřík (12:1)
42:14 GÓL FBC Žraloci Příbram! 11:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #13 Martin Kalous, asistoval #45 Lukáš Stejskal (11:1)
42:14 Obecnický hřebec ,,Stejk´´ přihrál na další skvělou branku Příbramských žraloků.
40:45 GÓL FBC Žraloci Příbram! 10:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup, asistoval #71 Petr Haspeklo (10:1)
40:45 JIž desátý gól příbrami střílí zatím nejgólovější hráč Michal Soukup.Stane se hráčem utkání?
39:05 GÓL FBC Žraloci Příbram! 9:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #19 Marek Roubíček, asistoval #29 Kryštof Urban (9:1)
39:05 Další branku vstřeli Marek roubíček a jen kousek ho dělí od dalšího hattricku.
37:52 GÓL FBC Žraloci Příbram! 8:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup, asistoval #22 Michal Hošek (8:1)
37:52 Střelou od pravého mantinelu přesně na zadní tyč, zpečeťuje Michal Soukup hattrick.
35:58 Vyloučen hráč #13 Jan Sysel družstva Panthers Praha D na 2 minuty za sekání
35:58 Vyloučen hráč #16 Dominik Černý družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:58 Rozhodčí posílá oba týmy do oslabení. Ozývají se povzdechy z obou stran.
33:18 GÓL FBC Žraloci Příbram! 7:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #22 Michal Hošek, asistoval #24 Jan Petřík (7:1)
33:18 Příbram střílí další branku,tentokrát v oslabení. Loď Panthers klesá stále víc a víc.
32:33 Vyloučen hráč #87 Michal Soukup družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:33 Vidíme první vyloučení v zápase,rozhodčí jsou opravdu nekompromisní.
30:00 Hlediště se zaplňuje dámským osazenstvem které čeká, zda hráči Příbrami půjdou opět ze sprchy přes hrací plochu zabaleni jen v osuškách.
29:21 Hráči panthers sice víc drží míček, jenomže jim chybí schopnost vstřelit gól.
27:07 GÓL FBC Žraloci Příbram! 6:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #29 Kryštof Urban bez asistence (6:1)
26:02 Příbramský Petr Haspeklo se nachvíli přeorientoval na lakros,gól zpoza brány však nesvstřelil a navíc rozehrává soupeř.
24:05 GÓL FBC Žraloci Příbram! 5:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #22 Michal Hošek, asistoval #87 Michal Soukup (5:1)
24:05 Po skvělé kombinaci před brankou se prosazuje žák Soukupa a Černého Michal Hošek.
21:40 Střela Panthers po krosové přihřihrávce skončila těsně vedle branky.
20:01 Střela příbramského Standy Karase neskončila v brance ale v obličeji soupeře.
18:10 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup, asistoval #13 Martin Kalous (4:1)
17:00 GÓL Panthers Praha D! 3:1
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #68 Pavel Pánek, asistoval #36 Michal Karban (3:1)
17:00 Snad z první střely Panthers střílí hráč Pavel Pánek gól.
16:01 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #19 Marek Roubíček, asistoval #24 Jan Petřík (3:0)
16:01 Sřelou nad pravou nohu brankáře se po životním běhu prosazuje Marek Roubíček
24:00 Jan Krejsa předvádí o pauze skvělé střely a kličky, ještě kdyby to dokázal přenést do zápasu.
13:33 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup, asistoval #16 Dominik Černý (2:0)
13:33 Chuť žraloků vstřelit gól se vyplatila a hrající trenér Michal Soukup branku opravdu vstřelil.
11:50 Kryštof Urban nasadil spoluhráči krásné jesličky. Gól však nevstřelil.
10:14 A zase vidíme spíše taktickou hru kterou Panthers předvádějí při držení míčku.
07:55 Stanislav Karas byl kousek od vstrělení branky. Zeď tvořenou z hráčů obou týmů však neprostřelil.
05:40 Chyba Michala Soukupa vedla k šanci Panthers. Tu však skvěle zlikvidoval Petr šimon s pomocí obránců.
04:30 Většinu času mají míček hráči Panthers, přesto zatím vede Příbram.
02:22 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #16 Dominik Černý, asistoval #11 Stanislav Karas (1:0)
02:22 Pohotovou střelou z velkého brankoviště se skvěle prosazuje Dominik Černý.
00:00 Toto utkání bude určitě napínavé až do konce,oba týmy budou chtít napravit prohru z minulého zápasu. Komu se to nakonec podaří?