2

1

3.

FAT PIPE Traverza B - BLACK ANGELS C DASTA 5:4pn
branky: 4. Michal Janoušek, 13. Michal Janoušek, 33. Ondřej Kalát, 36. Adam Vejrych, N Jan Svoboda - 2. Tomáš Horák, 19. Tomáš Horák, 37. Jakub Vávra, 45. Matěj Petrović; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Tomáš Obrtlík 24 - Václav Beneš 23; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza B hráč #18 Jan Svoboda a vstřelil rozhodující gól (5:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C DASTA hráč #29 Tomáš Horák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza B hráč #56 Adam Vejrych , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C DASTA hráč #21 Matěj Petrović a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza B hráč #12 Michal Janoušek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C DASTA hráč #40 Lukáš Horák , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 9:11
44:08 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #21 Matěj Petrović, asistoval #9 Jakub Kocourek (4:4)
41:36 Timeout FAT PIPE Traverza B
36:13 Blaci prolomili obranu a snižují na 4:3.
36:12 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #46 Jakub Vávra bez asistence (4:3)
35:55 GÓL FAT PIPE Traverza B! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #56 Adam Vejrych, asistoval #27 Martin Karban (4:2)
32:48 Malá nepozornost Black Angels pomohla Traverze zvýšit na 3:2, ale ještě není konec.
32:46 GÓL FAT PIPE Traverza B! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #87 Ondřej Kalát, asistoval #10 Tomáš Fait (3:2)
31:21 Vyloučen hráč #2 Jiří Hausmann družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za špatné střídání
30:01 Úvodní buly ve třetí části vyhrála Traverza..
30:00 Střely ve 2. části: 9:10
29:59 Ani jeden tým nepovolil!
26:32 Blaci i Traverza střílí jako o život, ale brankáři brání ještě více.
23:53 Právě sledujeme velmi napínavý souboj mezi oběma týmy a čekáme, kdo nakonec promění.
18:40 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #29 Tomáš Horák z trestného střílení (2:2)
15:00 Střely v 1. části: 9:7
12:19 GÓL FAT PIPE Traverza B! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #12 Michal Janoušek, asistoval #88 Patrik Chládek (2:1)
07:22 Vyloučen hráč #56 Adam Vejrych družstva FAT PIPE Traverza B na 2 minuty za sekání
03:16 GÓL FAT PIPE Traverza B! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #12 Michal Janoušek, asistoval #56 Adam Vejrych (1:1)
01:07 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #29 Tomáš Horák, asistoval #18 Lukáš Klíma (0:1)