2

1

3.

Sport Kolín Pátečníci - FBC Žraloci Příbram 4:3pn
branky: 9. Tomáš Pácal, 15. Michal Miľo, 16. Michal Miľo, N Marek Vítů - 18. Dominik Černý, 25. Michal Soukup, 38. Kryštof Urban; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Vojtěch Černý ? - Vojtěch Kačer ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sport Kolín Pátečníci hráč #16 Marek Vítů a vstřelil rozhodující gól (4:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #24 Jan Petřík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sport Kolín Pátečníci hráč #18 Martin Slavík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #29 Kryštof Urban a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sport Kolín Pátečníci hráč #40 Michal Miľo , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #87 Michal Soukup , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
38:51 Vyloučen hráč #12 Jan Krejsa družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za hrubost
37:52 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #29 Kryštof Urban bez asistence (3:3)
37:16 Vyloučen hráč #11 Stanislav Karas družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za nesportovní chování
29:35 Vyloučen hráč #26 Dominik Černý družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání
24:02 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup, asistoval #22 Michal Hošek (3:2)
23:07 Vyloučen hráč #8 Tomáš Pácal družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za opakované přestupky
17:45 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #26 Dominik Černý, asistoval #87 Michal Soukup (3:1)
15:38 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 3:0
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #40 Michal Miľo, asistoval #71 Milan Ježek (3:0)
14:41 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 2:0
08:17 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 1:0
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #8 Tomáš Pácal bez asistence (1:0)