4

5

6.

FAT PIPE Traverza B - FBK Fat Pipe Vosy Praha 3:4pn
branky: 6. Ondřej Kalát, 26. Patrik Chládek, 38. Ondřej Kalát - 14. Miroslav Mestek, 18. Tomáš Hlaváček, 22. David Nejezchleba, N Ondřej Šplíchal; rozhodčí: Martin Preclík - František Raffay; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Obrtlík ? - Lukáš Zeman ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:0
6 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza B hráč #13 Jan Svoboda , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #69 Ondřej Šplíchal a vstřelil rozhodující gól (3:4).
5 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza B hráč #12 Jiří Petr a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #97 Jakub Brejcha a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza B hráč #56 Adam Vejrych a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #22 David Křivánek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #61 Daniel Pagáč a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza B hráč #13 Jan Svoboda a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #24 David Nejezchleba a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza B hráč #5 Tadeáš Drahorád , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #53 Jan Mestek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Trestné střílení družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha neproměnil #53 Jan Mestek.
45:00 Střely ve 3. části: 8:5
44:00 Zacala posledni minuta treti tretiny
43:04 Timeout FAT PIPE Traverza B
37:55 GÓL FAT PIPE Traverza B! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #87 Ondřej Kalát, asistoval #11 Tomáš Sláma (3:3)
30:22 Vyloučen hráč #61 Daniel Pagáč družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání
30:00 Prestavku vyplnuji kouzla maleho Messiho a jeho kamaryda jeste mensiho Messiho
30:00 Střely ve 2. části: 9:7
25:27 GÓL FAT PIPE Traverza B! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #88 Patrik Chládek, asistoval #11 Tomáš Sláma (2:3)
24:19 Vyloučen hráč #22 David Křivánek družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání
21:11 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #24 David Nejezchleba, asistoval #22 David Křivánek (1:3)
17:26 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #18 Tomáš Hlaváček, asistoval #97 Jakub Brejcha (1:2)
15:00 Střely v 1. části: 10:6
13:04 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:1
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #8 Miroslav Mestek bez asistence (1:1)
11:48 Spadly mantinely
05:18 GÓL FAT PIPE Traverza B! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #87 Ondřej Kalát, asistoval #56 Adam Vejrych (1:0)
04:14 Vyloučen hráč #24 David Nejezchleba družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání