• 45 44:12
    3:8
    (Chládek)

Wizards DDM SO Praha 10 C - FAT PIPE Traverza B 3:8
branky: 27. Martin Brhlík, 28. Vojtěch Židův, 34. Martin Brhlík - 11. Adam Vejrych, 17. Michal Pěkný, 23. Tadeáš Drahorád, 27. Michal Pěkný, 30. Tomáš Sláma, 33. Michal Janoušek, 36. Michal Janoušek, 45. Michal Pěkný; rozhodčí: Martin Preclík - František Raffay; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Pazdírek ? - Tomáš Obrtlík ?; po třetinách: 0:1, 2:4, 1:3
44:12 GÓL FAT PIPE Traverza B! 3:8
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #6 Michal Pěkný, asistoval #88 Patrik Chládek (3:8)
35:04 GÓL FAT PIPE Traverza B! 3:7
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #22 Michal Janoušek, asistoval #11 Tomáš Sláma (3:7)
33:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 3:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #38 Martin Brhlík, asistoval #1 David Pazdírek (3:6)
32:37 GÓL FAT PIPE Traverza B! 2:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #22 Michal Janoušek, asistoval #5 Tadeáš Drahorád (2:6)
29:59 GÓL FAT PIPE Traverza B! 2:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #11 Tomáš Sláma, asistoval #87 Ondřej Kalát (2:5)
27:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 2:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #37 Vojtěch Židův, asistoval #15 Jan Vašíček (2:4)
27:12 Vyloučen hráč #5 Tadeáš Drahorád družstva FAT PIPE Traverza B na 2 minuty za sekání
26:54 GÓL FAT PIPE Traverza B! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #6 Michal Pěkný z trestného střílení (1:4)
26:08 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 1:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #38 Martin Brhlík, asistoval #5 Jakub Mudrák (1:3)
22:09 Po krásné týmové akci se tým Traverza dostává do vedení 3:0.
22:08 GÓL FAT PIPE Traverza B! 0:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #5 Tadeáš Drahorád, asistoval #22 Michal Janoušek (0:3)
16:23 GÓL FAT PIPE Traverza B! 0:2
10:59 GÓL FAT PIPE Traverza B! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #56 Adam Vejrych, asistoval #88 Patrik Chládek (0:1)
08:39 Samostatný únik týmu Wizards gólem neskončil a skóre tak stále zůstává nerozhodné. Sledujeme velmi vyrovnaný zápas.