9:3
    Lukáš VRBKA
    (Janoušek)

FbŠ Bohemians C - Sport Kolín Pátečníci 9:3
branky: 1. Patrick Smutný, 2. Martin Janoušek, 20. Lukáš Vrbka, 24. Martin Janoušek, 34. Martin Jakubec, 37. František Zub, 42. Martin Jakubec, 44. Patrick Smutný, 45. Lukáš Vrbka - 6. Martin Musil, 28. Martin Musil, 38. Marek Vítů; rozhodčí: Martin Preclík - František Raffay; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Michael Zelený ? - Vojtěch Černý ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 5:1
44:52 GÓL FbŠ Bohemians C! 9:3
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #21 Lukáš Vrbka, asistoval #29 Martin Janoušek (9:3)
43:30 GÓL FbŠ Bohemians C! 8:3
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #94 Patrick Smutný, asistoval #48 František Zub (8:3)
42:29 Vyloučen hráč #29 Martin Janoušek družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za sekání
41:13 GÓL FbŠ Bohemians C! 7:3
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #6 Martin Jakubec, asistoval #48 František Zub (7:3)
38:10 Pátečníci dávájí třetí gól a stahují náskok soupeře. Rozdíl je však stále poměrně velký.
37:25 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 6:3
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #2 Marek Vítů, asistoval #71 Milan Ježek (6:3)
36:03 GÓL FbŠ Bohemians C! 6:2
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #48 František Zub, asistoval #6 Martin Jakubec (6:2)
33:52 GÓL FbŠ Bohemians C! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #6 Martin Jakubec, asistoval #7 Adam Čapka (5:2)
27:56 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 4:2
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #21 Martin Musil bez asistence (4:2)
23:25 GÓL FbŠ Bohemians C! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #29 Martin Janoušek bez asistence (4:1)
22:30 Je za námi polovina zápasu aBohemians vedou 3:1. Golman týmu Pátečníků však předvádí krásné zákroky a drží zápas na dosah ruky.
19:46 GÓL FbŠ Bohemians C! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #21 Lukáš Vrbka, asistoval #6 Martin Jakubec (3:1)
05:01 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 2:1
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #21 Martin Musil, asistoval #2 Marek Vítů (2:1)
01:07 GÓL FbŠ Bohemians C! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #29 Martin Janoušek, asistoval #96 Jan Král (2:0)
00:37 GÓL FbŠ Bohemians C! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #94 Patrick Smutný, asistoval #6 Martin Jakubec (1:0)