2

0

2.

TBC Horoměřice B - FLORBAL RIDERS 5:4pn
branky: 13. Štěpán Farář, 18. Pavel Knol, 20. Antonín Pertlík, 35. Jan Hudec, N Jonáš Farář - 25. Matouš Vítek, 26. Petr Novák, 31. Pavel Špirit, 32. Matouš Vítek; rozhodčí: Marek Střída - Jan Hanzal; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Vobořil ? - Milan Voříšek ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 1:4
2 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice B hráč #20 Jonáš Farář a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL RIDERS hráč #88 Ondřej Gilar , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice B hráč #8 Pavel Knol a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL RIDERS hráč #37 David Šafrata , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
34:06 GÓL TBC Horoměřice B! 4:4
Branku družstva TBC Horoměřice B vstřelil #54 Jan Hudec, asistoval #37 Antonín Pertlík (4:4)
31:19 Timeout TBC Horoměřice B
31:19 GÓL FLORBAL RIDERS! 3:4
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil #12 Matouš Vítek, asistoval #88 Ondřej Gilar (3:4)
30:47 GÓL FLORBAL RIDERS! 3:3
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil #7 Pavel Špirit, asistoval #37 David Šafrata (3:3)
25:29 GÓL FLORBAL RIDERS! 3:2
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil #96 Petr Novák, asistoval #10 Michal Maršoun (3:2)
24:42 GÓL FLORBAL RIDERS! 3:1
21:15 Vyloučen hráč #37 David Šafrata družstva FLORBAL RIDERS na 2 minuty za sekání
19:49 GÓL TBC Horoměřice B! 3:0
Branku družstva TBC Horoměřice B vstřelil #37 Antonín Pertlík, asistoval #26 Štěpán Farář (3:0)
17:55 GÓL TBC Horoměřice B! 2:0
Branku družstva TBC Horoměřice B vstřelil #8 Pavel Knol, asistoval #26 Štěpán Farář (2:0)
15:20 Vyloučen hráč #51 Jiří Halásek družstva TBC Horoměřice B na 2 minuty za opakované přestupky
12:54 GÓL TBC Horoměřice B! 1:0
Branku družstva TBC Horoměřice B vstřelil #26 Štěpán Farář, asistoval #22 Zdeněk Sadílek (1:0)
02:56 Vyloučen hráč #20 Jonáš Farář družstva TBC Horoměřice B na 2 minuty za hra bez florbalky