0

1

3.

Florbal TJ Kobylisy D - FBC Penguins Praha 5:6pn
branky: 11. Polina Paškova, 13. Tomáš Procházka, 16. Ondřej Kunc, 21. Lukáš Frantík, 23. Tomáš Procházka - 1. Jakub Rada, 13. Marek Šmíd, 14. Jaroslav Soldán, 17. Jakub Hruška, 20. Jakub Hruška, N Jakub Klement; rozhodčí: Daniel Kyndl - Karel Kotyza; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Lukáš Procházka ? - Josef Kopecký ?; po třetinách: 1:1, 4:4, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy D hráč #6 Ondřej Kunc , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Penguins Praha hráč #17 Jakub Hruška , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy D hráč #11 David Ledvinka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Penguins Praha hráč #9 Jakub Klement a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy D hráč #98 Tomáš Procházka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Penguins Praha hráč #15 Marek Šmíd , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:59 A jdeme na nájezdy.
35:05 Timeout Florbal TJ Kobylisy D
35:01 Polina zablokovala střelu hostí.
34:29 Velká šance na straně hostů. Vedle.
33:28 Obrovská šance Kobylis. Prochy netrefil po přihrávce Kuncáka.
31:50 A další.
31:38 Další jistí zákrok Procházky.
31:13 Zřejmě si vzal inspiraci z přihlížejícího gólmana áčka Marka Palečka.
31:07 Další střelu chytá s klidem Procházka.
30:39 Ledvis je jako neprostupná zeď. Střela neprošla.
28:44 Tyčka po střele Lukáše Frantíka alias Smajlíka.
25:06 Vyloučen hráč #18 Michal Šíma družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za hrubost
25:06 Michal Šíma vrazil do Davida Ledvinky, ač se od něj odrazil jako hopík, dostává 2 minuty za hrubost.
24:45 Výtečný obranný zákrok Davida Ledvinky. Nádherně odebral míček rychle běžícímu soupeři.
24:01 A jdeme do třetí třetiny za nerozhodného stavu 5:5.
22:26 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 5:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #98 Tomáš Procházka, asistoval #11 David Ledvinka (5:5)
22:26 Prochy se prosazuje v oslabení. Střela letěla do branky asi 3 vteřiny, ale brankář hostů na ni nedosáhl.
20:59 Vyloučen hráč #89 Tomáš Jungvirt družstva Florbal TJ Kobylisy D na 2 minuty za sekání
20:20 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 4:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #34 Lukáš Frantík, asistoval #98 Tomáš Procházka (4:5)
20:20 Smajlík se prosazuje v přesilovce střelou z první z pravého kruhu.
19:51 GÓL FBC Penguins Praha! 3:5
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #17 Jakub Hruška z trestného střílení (3:5)
19:51 Jakub Hruška se prosadil kličkou do forhendu.
19:51 A máme tu nájezd hostujícího týmu.
18:52 Vyloučen hráč #12 Václav Boček družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za sekání
18:52 A máme tu první přesilovku zápasu.
18:00 A genderovou nevyváženost kazí Polina Paškova.
17:00 Př pohledu na hráče Kobylis zjištujeme, že váhový průměr první lajny kazí Ledvis s Prochym a věkový průměr druhé lajny Forrest se Žiťákem.
16:08 GÓL FBC Penguins Praha! 3:4
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #17 Jakub Hruška, asistoval #72 Jaroslav Soldán (3:4)
16:08 Máme to tu jako u Verdunu...
15:37 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 3:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #6 Ondřej Kunc, asistoval #34 Lukáš Frantík (3:3)
15:37 A máme zase vyrovnáno. Trefil se Ondra Kunc.
14:10 3 branky v rychlém sledu.
13:26 GÓL FBC Penguins Praha! 2:3
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #72 Jaroslav Soldán, asistoval #31 Jakub Rada (2:3)
13:26 A už opět vedou hosté.
12:38 GÓL FBC Penguins Praha! 2:2
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #15 Marek Šmíd, asistoval #12 Václav Boček (2:2)
12:38 Bohužel vedení dlouho nevydrželo. Respektive vydrželo celých 14 vteřin.
12:24 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 2:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #98 Tomáš Procházka bez asistence (2:1)
12:24 Po 24 vteřinách strhl vedení na stranu Kobylis Tomáš Procházka.
11:59 A máme tu konec první části.
10:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #7 Polina Paškova, asistoval #98 Tomáš Procházka (1:1)
10:55 A máme to. Gól střílí hvězda Polina a má to za suda!!!
09:27 Důležitý zákrok Procházky maskou se dočkal komentáře brankáře domácích Marka Palečka "dobře Prochy".
08:35 Důležitý obranný zákrok Petra Zabloudila zabránil druhému gólu v bráně domácích.
07:20 Polina kontrolovala hru na pozici středního útočníka. Nebo útočnice?
06:55 Důležitý zákrok domácího Procházky.
06:13 Viktor Parma nedal. Škoda.
05:00 Druhá obranná dvojice Kobylis má dohromady 105 let;-)
00:38 GÓL FBC Penguins Praha! 0:1
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #31 Jakub Rada, asistoval #18 Michal Šíma (0:1)
00:01 Polina Paškova mě poprosila, ať se o ní zmíním. Tak tady to máš. Sluší Ti to. Po Viktorovi Parmovi Ti to sluší z týmu nejvíce.