1

0

5.

FAT PIPE Traverza C - FBC Berani Kladno 3:2pn
branky: 25. Michal Pěkný, 34. Tomáš Kuzma, N Tomáš Kuzma - 29. Vladimír Soukup, 35. Vojtěch Krejča; rozhodčí: Daniel Kyndl - Karel Kotyza; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vít Maurenc ? - Tomáš Dvořák ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 2:2
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Berani Kladno hráč #23 Matěj Najman , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza C hráč #47 Tomáš Kuzma a vstřelil rozhodující gól (3:2).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Berani Kladno hráč #10 Vojtěch Krejča , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza C hráč #5 Tomáš Mudrák , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Berani Kladno hráč #99 Matěj Kincl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Berani Kladno hráč #25 Jakub Hanslík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza C hráč #17 Michal Pěkný , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Berani Kladno hráč #7 Jan Dvořák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza C hráč #47 Tomáš Kuzma , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
34:49 GÓL FBC Berani Kladno! 2:2
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #10 Vojtěch Krejča, asistoval #87 Tomáš Bartko (2:2)
34:31 Vyloučen hráč #16 Ondřej Langšádl družstva FAT PIPE Traverza C na 2 minuty za hra rukou
34:26 Vyloučen hráč #17 Michal Pěkný družstva FAT PIPE Traverza C na 2 minuty za sekání
33:01 Timeout FBC Berani Kladno
33:01 GÓL FAT PIPE Traverza C! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza C vstřelil #47 Tomáš Kuzma bez asistence (2:1)
28:30 GÓL FBC Berani Kladno! 1:1
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #89 Vladimír Soukup, asistoval #87 Tomáš Bartko (1:1)
24:10 GÓL FAT PIPE Traverza C! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza C vstřelil #17 Michal Pěkný, asistoval #4 Michal Janoušek (1:0)
02:51 Vyloučen hráč #4 Michal Janoušek družstva FAT PIPE Traverza C na 2 minuty za sekání