8:2
    Filip MOLHANEC
    (Ureš)

Florbal Kladno - FBC JELENI UNHOŠŤ B 8:2
branky: 5. Štěpán Merta, 9. Tomáš Ureš, 10. Tomáš Sochor, 18. Tomáš Ureš, 29. Tobiáš Chromý, 30. Milan Všetečka, 34. Milan Všetečka, 36. Filip Molhanec - 12. Martin Kobr, 21. Jiří Václavíček; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radim Neuman -2 - Karel Růžička ?; po třetinách: 3:1, 1:1, 4:0
35:59 Za krásný zápas na zakončení dne (tzv. borec na konec nebo třešnička na dortu) bych chtěl poděkovat oběma týmům, všem (8) divákům, pořadatelům (hlavně mně) a velký dík patří i oběma rozhodčím. Všem onlajn divákům, kteří tu s námi vydrželi až doteď posíláme do Kladna, Unhoště i všech jiných koutů světa velké díky. Bez vás by to nešlo!!!!
35:58 Pro všechny Kladenské diváky, kteří se teď právem obávali o výsledek, mám dobrou zprávu!! Kladno výsledek se štěstím udrželo!!
35:12 Přijde ještě Jelení zázračný obrat jak z učebnice florbalových obratů? To se dozvíte jen a pouze v našem onlajnu
35:11 GÓL Florbal Kladno! 8:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #16 Filip Molhanec, asistoval #73 Tomáš Ureš (8:2)
33:52 GÓL Florbal Kladno! 7:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #36 Roman Křížek (7:2)
33:52 Všetečka teď vymetl všechny pavučinky a jeho střídačka to náležitě ocenila (citovat to bohužel nelze, ještě není po 10 (slovně desáté) hodině večerní)-
33:00 Poslední 3 minuty utkání. Co nám přinesou? To ještě nevíme, ale až to vědět budeme, budete první kdo se to dozví naši věrní fanoušci u onlajnu!!!
31:30 Burdovi teď nevyšla střela podle jeho představ. Stejně jako všichni sledující (8 (slovy osum) diváků + pořadatelský tým + obě střídačky) správně usoudil, že to rozhodně bylo čepelí.
29:47 Kladno odskakuje na rozdíl 4 (slovně čtyř) branek a emoce se nám na hřišti začínají projevovat (alespoň na straně Jelenů, Kladenští ze střídačky radí svým spoluhráčům na hřišti, že zpoza branky góla asi nedají)
29:27 GÓL Florbal Kladno! 6:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #23 David Burda (6:2)
28:53 Co z toho vzešlo je všem asi už jasné....
28:52 GÓL Florbal Kladno! 5:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #69 Tobiáš Chromý, asistoval #7 Václav Linhart (5:2)
27:38 Vyloučen hráč #99 Jiří Václavíček družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B na 2 minuty za hrubost
27:38 A máme tu Kladenskou přésu. Co z toho vzejde??
26:55 Kladno má Jeleny oblkíčené na půlce a před brankou čeká na dorážku i Burda hladový na nějaký ten gól, vyjde to tomuhle Kladenskému matadorovi??
25:45 Molhanec měl teď na čepeli jasný gól. Do prázdné se mu však míček nepodařilo zamést.
24:01 Úvodní bule pro Kladno!!!
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #45 Karel Růžička družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B
23:53 Růžička na konci třetiny podržel dobrým zákrokem. Do šatny tedy jdeme za stavu 4:2 pro Kladno (myšleno obrazně, oba týmy samozřejmě zůstaly na střídačce)
20:44 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ B! 4:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #99 Jiří Václavíček bez asistence (4:2)
20:44 A Unhošť nás nenechala dlouho čekat. Už jsou zase na dostřel dvou branek!!
17:41 GÓL Florbal Kladno! 4:1
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #7 Václav Linhart (4:1)
17:41 Kladno si vrací náskok o 3 góly po s přehledem proměněném úniku 2 na brankáře. Jak na to odpoví Jeleni?? O tom vás budeme informovat v následujících minutách!!! Zůstaňte s námi v obraze!!
11:38 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ B! 3:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #26 Martin Kobr, asistoval #45 Karel Růžička (3:1)
11:38 Růžička podržel v svůj tým skvěým zákrokem a následně vyslal svého spoluhráče do brejku a Jeleni tak snižují na 3:1!!! Vypadá to, že tenhle zápas bude ještě veký boj. Rozhodně neodcházejte od onlajnu!!!
09:27 GÓL Florbal Kladno! 3:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #20 Milan Všetečka (3:0)
08:51 GÓL Florbal Kladno! 2:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš z trestného střílení (2:0)
07:00 Kladenským vůbec nevadí, že hrají v početní nevýhodě. Vajbují do rytmu "Kladno, to je to město" linoucí se z repro beden. Diskžokej dnes holt odvádí skvělou práci. (Díky, Míšo).
06:59 Vyloučen hráč #7 Václav Linhart družstva Florbal Kladno na 2 minuty za sekání
04:25 GÓL Florbal Kladno! 1:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #25 Štěpán Merta bez asistence (1:0)