59
  • 59 58:29
    FA MB

MITEL Florbalová akademie MB - Bulldogs Brno 3:6
branky: 24. Barbora Doležálková, 33. Barbora Doležálková, 35. Barbora Doležálková - 6. Liliana Bolfová, 11. Ema Brucháčková, 23. Michaela Žáková, 32. Michaela Žáková, 38. Anna Brucháčková, 39. Liliana Bolfová; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 5:1; využití: 0:3; diváků: 69; zásahy brankářů: Eva Klementová 25 - Jana Prátová 13; po třetinách: 0:2, 3:4, 0:0
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
58:29 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
57:55 Brucháčková tvrdou střelou trefila připravenou Klementovou do helmy.
56:58 Sigmundová střílí, ale mimo bránu Klementové.
54:17 Vyloučen hráč #95 Alena Machačová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
54:16 Macháčková nestihla hráčku hostů a dopustila se nedovoleného přestupku.
53:34 Hosté jsou více v držení balónu.
46:57 Hosté drží domácí v nepříjemném tlaku a nedaří se jim z toho dostat.
44:50 Domácí nevyužívají přesilové hry.
43:45 45 vteřin přesilovky si domácí drželi balón na čepelích, teď však hosté tlačí ve vlastním oslabení na stranu Akademie.
42:49 Vyloučen hráč #81 Karolína Sovadinová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
42:40 Domácí si došli pro faul a chvíli to zkoušeli v šesti.
40:01 Hosté si pořád drží náskok. Uvidíme zda tomu tak bude na konci třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
38:39 GÓL Bulldogs Brno! 3:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (3:6)
38:38 Bolfová úplně sama před bránou a dostává míček za záda Klementové.
37:54 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #8 Michaela Žáková (3:5)
37:53 Hosté rychle využívají přesilové hry.
36:49 Klementová připravena na střelu po zemi.
34:14 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:4
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková z trestného střílení (3:4)
34:13 Rozhodčí rozhodili o třetím nájezdu v dnešním utkání. Na starost si jej vzala opět Doležálková a ta kompletuje hattrick.
32:37 Hráčka hostí zachránila zakončeni Zittové, ale stála přitom v malém brankovišti. Nájezd si vzala Doležálková která s klidem proměňuje.
32:28 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:4
31:47 GÓL Bulldogs Brno! 1:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #36 Anna Brucháčková (1:4)
31:46 Hosté se přihrávkami na jeden dotek dostali až za záda Klementové, která tuto rychlou souhru nestihla.
31:11 Klementová neuvěřitelně vyrazila nebezpečnou střelu helmou do tyčky.
30:48 Vyloučen hráč #63 Barbora Doležálková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
30:11 Prátová si připisuje hned dva zákroky za sebou.
29:08 Eva Stará střílí nad.
28:08 Zittová střílí do bloku.
25:56 Hosté opět v nebezpečné šanci před bránou, zakončení končí za brankou.
23:19 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková bez asistence (1:3)
23:18 Doležálková zpoza branky nachytala Prátovou která chyběla na druhé tyčce a domácí snižují skóre.
22:45 Domácí střela končí na tyčce.
22:19 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková z trestného střílení (0:3)
22:18 Domácí se dopustili přestupku v podobě nadvedávání hole. Rozhodčí nařídil nájezd.
20:01 Začíná nám druhá třetina. Uvidíme zda domácí dokáží srazit dvougólový náskok hostů.
20:00 Střely v 1. části: 3:11
18:49 Domácí střela končí za bránou hostů. Golmanka hostů neměla žádné problémy.
16:05 Hosté zvyšují tlak na domácí.
15:03 Žáková to dneska zkouší již po druhé od mantinelu na Klementovou, ta ji ale nedává sebemenší šanci.
13:20 Uvidíme druhou přesilovku dnešního zápasu. Na lavici při nejbližším přerušení si sedne Doležálková.
12:44 Klementová připravená a tvrdou střelu ze středu hřiště.
10:00 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #36 Anna Brucháčková (0:2)
09:59 Brucháčková Anna nahodila balónek do předbrankového prostoru a Brucháčková Ema připravená na správném místě jen lehce doklepává balón za záda Klementové.
09:27 Ve vlastním oslabení akademie zkouší dlouhý výhoz, zatím všechny bez většího úspěchu.
08:02 Vyloučen hráč #44 Viktorie Vacardová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
08:01 Vranová sekla hráčku Brna a rozhodčí to potrestali prvním dvouminutovým vyloučením.
06:09 Hra trošku stála na straně Brna, teď už ale hosté tlačí na bránu Akademie.
05:17 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #20 Ema Brucháčková (0:1)
05:16 Bulldogs Brno otevírá skóre dnešního zápasu zásluhou Bolfové.
04:22 Plavcová natáhla na střelu, ta končí mimo.
03:12 Bulldogs víc aktivnější na balónu.
02:27 Pospíšilová jako první prověřila domácí Klementovou.  Ta byla v pozoru a nebezpečnou střelu vytáhla maskou.
01:14 Oba týmy zatím předvádí opatrnější hru a čekají na reakci soupeře.
00:01 Dámy a pánové, vítám Vás u dnešního zápasu extraligy žen, dnes domácí MITEL Florbalová Akademie MB proti Bulldogs Brno.