opakované přestupky
  • 59 58:37
    2

FAT PIPE Tigers Start98 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:8
branky: 16. Eliška Poláková, 26. Aneta Salehová, 28. Zuzana Mervartová, 38. Karolína Laura Hornová, 54. Barbora Špačková - 1. Denisa Ferenčíková, 17. Michaela Šponiarová, 25. Barbora Husková, 42. Vendula Maroszová, 48. Barbora Husková, 49. Šárka Staňková, 54. Denisa Hyršová, 54. Vendula Maroszová; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Šárka Černá 22 - Karolína Krištofová 13; po třetinách: 1:2, 3:1, 1:5
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
58:37 Vyloučen hráč #15 Šárka Staňková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
58:17 Vyloučen hráč #79 Tereza Hanzlíková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za opakované přestupky
57:45 Tigers hrají v šesti bez brankáře.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:48 Kristýna Vejvodová zapomněla svou hůl na polovině.
53:37 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 5:8
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #24 Barbora Špačková, asistoval #79 Tereza Hanzlíková (5:8)
53:37 Hanzlíková z poza brány přesně na Špačkovou.
53:19 Timeout FAT PIPE Tigers Start98
53:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (4:8)
53:19 Domácí si vybírají oddechový čas.
53:19 Následuje další rychlý gól.
53:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová, asistoval #3 Michaela Šponiarová (4:7)
50:54 Michaela Šponiarová přestřeluje branku.
48:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #8 Dominika Buczek (4:6)
48:08 Do levého horního rohu se trefuje Šárka Staňková.
47:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #3 Michaela Šponiarová (4:5)
47:33 Vítkovice využívají přesilovku.
47:01 Vyloučen hráč #5 Zuzana Mervartová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
47:01 Opět za sekání budou hrát domácí oslabení.
45:20 Domácí hrají v plném počtu.
43:20 Vyloučen hráč #32 Monika Škorpová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
43:20 Další vyloučení Startu.
41:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
41:21 Vendula Maroszová srovnává skóre.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:43 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #61 Karolína Laura Hornová, asistoval #63 Kristina Zlatníková (4:3)
37:43 Přesnou střelu Zlatníkové doráží Hornová. Start se dostává do vedení.
36:17 Staňková zkouší vystřelit backhandem.
34:06 Domácí jsou v plném počtu.
32:06 Vyloučen hráč #79 Tereza Hanzlíková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
32:06 Máme tu první vyloučení zápasu.
31:33 Odložené vyloučení pro Vítkovice. Hosté jdou do šesti.
30:30 Tigers přitvrdily ve hře i v soubojích.
27:53 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #5 Zuzana Mervartová, asistoval #77 Aneta Salehová (3:3)
27:53 Zuzana Mervartová doráží střelu Anety Salehové a trefuje se trošku se štěstím.
25:06 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #77 Aneta Salehová, asistoval #5 Zuzana Mervartová (2:3)
25:06 Úplně volná Aneta Salehová, která přesně trefuje. Zároveň je to její první gól v Extralize žen, gratulujeme!
24:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
24:48 Šponiarová našla volnou Huskovou.
22:42 Tereza Hanzlíková sama stříli, ale míjí branku nad.
21:25 Poláková nahrává Vávrové, ale ta přihrávku nestíhá.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 5:10
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
16:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #55 Denisa Hyršová (1:2)
16:51 Na 1:2 zvyšujeMichaela Šponiarová.
15:24 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Eliška Poláková z trestného střílení (1:1)
15:24 Uvidíme trestné střílení v podání Elišky Polákové.
14:59 Standardka domácích končí střelou Anety Salehové.
13:18 Velká šance hostů, ale nakonec nedošlo ani ke střele.
12:30 Nikola Liberdová končí za mantinelem po souboji v rohu.
08:50 Poláková s mladší Šnajberkovou blokuje střelu Dominiky Buczek.
07:53 Barbora Husková promachuje střelu.
06:01 Po úvodním rychlém gólu se teď ani jednomu týmu nepodařilo vyvinout nějakou větší šanci.
03:20 Šárka Staňková se zkouší strefit mezi ruku a nohu Šárky Černé, která míček ale vyráží.
02:05 Z rozehrávky Startu z půlky střílí Vanda Šnajberková, ale míjí branku.
00:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #67 Eliška Willmannová (0:1)
00:18 První střídání a hned gól.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým hostů.
00:00 Vítáme vás na 12. kole Extraligy žen, kde se utká FAT PIPE Tigers Start98 a 1. SC TEMPISH Vítkovice.