6:5
    Veronika RYBIČKOVÁ
    (Bačová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:5
branky: 4. Magdaléna Plášková, 7. Kristína Belicová, 21. Magdaléna Plášková, 26. Magdaléna Plášková, 53. Daniela Frantíková, 54. Kristína Belicová - 10. Laura Chúpeková, 11. Malwina Zagórska, 21. Pavlína Bačová, 48. Veronika Káčová, 55. Veronika Rybičková; rozhodčí: Lucie Hejnová - Tomáš Kostinek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Jana Christianová 30 - Jana Dupčáková 20; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:2
60:00 Hodnocení aktérů utkání naleznete ZDE
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
59:46 Plášková mohla rozhodnout, prázdnou branku hostů netrefuje.
58:32 Ostrava  stále v šesti, drží Chodov na obranné polovině.
56:00 Ostrava stále v šesti.
54:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Veronika Rybičková, asistoval #78 Pavlína Bačová (6:5)
54:34 V přesilovce 6:4 se prosazuje Rybičková.
53:24 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
53:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová bez asistence (6:4)
53:24 Tým hostů na gól ve vlastní přesilovce reaguje Timeoutem a hrou bez brankáře.
53:24 V oslabení utíká obraně Ostravy Belicová, která se v úniku nemýlí. 6:4
52:45 Vyloučen hráč #21 Alica Brodňanová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení
52:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (5:4)
52:15 Frantíková se prosazuje ze standardky při přesilovce.
52:02 Bačová utíkala při oslabení hostů s balonkem několik desítek vteřin, pressingem ji o balonek obrala Plášková.
51:36 Plášková střílí vysoko nad.
50:57 Rozehrávku Ostravy při oslabení zachytávají hráčky domácích.
50:37 Zagorská dohrála Fáčkovou v rohu po odehrání míčku a dostává 2 minuty.
50:27 Vyloučen hráč #7 Malwina Zagórska družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (4:4)
46:45 Paulína Hudáková střílí od mantinelu, Christianová chytá.
45:28 Břeská opět v šanci, Dupčáková chytá.
45:12 Christianová proti Rybičkové, chytá.
43:29 Zagorská sama na Christianovou, ta chytá.
43:28 Břeská vymyslela akci pro Belicovou i Venerovou, ani jedna však skŕe nemění.
43:28 Belicová beckhandem pouze do Dupčákové.
40:11 Havlíčková ve velké šanci, Dupčáková pozorná.
40:00 Střely ve 2. části: 10:15
38:59 Káčová mířila k tyči, Christianová připravená.
37:08 Vachovcová ani Míková volný balonek před brankou Ostravy netrefily.
36:22 Břeská na druhé straně sama před Dupčákovou, střílí vysoko nad.
36:20 Kotzurová mířila pod břevno, Christianová chytá.
34:40 Táhlý pokus Rybičkové, Christianová chytá.
33:39 Strkanici na polovině Chodova ukončuje rozhodčí Kostinek důrazným upozoněním, rozehrávat budou hosté.
32:40 Vachovcová sama před Dupčákovou, ta vyráží mimo.
28:59 Hurníková nadvarkát proti Christianové ze zajímavé pozice, domácí gólmanka svůj tým drží.
28:45 Další prázdnou branku nedokázala na dvakrát trefit domácí Břeská.
27:38 Na druhé straně mohla do prázdné zakončovat Prontekerová, balonek však na brankovišti netrefila.
27:31 Zagorská opět sama před Christianovou, netrefuje bránu stejně, jako v předchozím případě.
27:14 Rozehrávku Ostravy z nebezpečné vzdálenosti trefule Zagorská vysoko nad.
26:16 Pokus Chúpekové do prázdné chytá Christianová.
25:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #29 Barbora Fáčková (4:3)
24:10 Soubor tváří v tvář Kocurová x Christianová. Christianová chytá.
23:05 Rozehrávku Ostravy posílá vysoko nad Kristina Hudáková, její komentář k tomuto počinu není publikovatelný.
21:55 Christianová nadvakrát úspěšně proti Káčové.
21:22 Sérii útočných akcí chytá Dupčáková.
20:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #6 Laura Chúpeková (3:3)
20:51 Okamžitě odpovídá Ostrava z hole Bačové a utkání je tak v rychlém sledu opět srovnáno.
20:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #8 Markéta Prontekerová (3:2)
20:29 Rychlý vstup do třetiny měly domácí, když se opět po akci Prontekerové prosazuje Plášková.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:48 V posledních vteřinách třetiny mohly opět skórovat Plášková s Prontekerovou, míček za brankovou čáru tlačili všichni fanoušci domácích, i tak se ale stav nemění.
19:00 Ohlášena poslední minuta třetiny.
18:30 Chodovská třetí lajna zatopila Ostravským, ty pak zahrozily z rychlého brejku. Stav se však nemění.
17:25 Brodňanová střílela dvakrát na Dupčákovou, jedna střela letěla mimo, druhou gólmanka hostů vyrazila.
16:40 Mlejnková chytá krosovku Belicové.
14:46 Sérii rozehrávek před brankou Ostravy měl k dispozici domácí tým, skôre se zatím nemění.
13:39 Střelu Kotzurové se snaží dorážet Kristina Hudáková, Christianová chytá.
12:33 Oba týmy se teď snaží o rozehrávku ze své poloviny.
10:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #99 Paulína Hudáková (2:2)
10:13 Z rychlého protiútoku Ostrava srovnává skôre z hole Zagorské.
09:50 Domácí tým chce zpět vedení o dvě branky, z voleje trefuje balon Belicová. Píská se však vysoká hokejka.
09:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #6 Laura Chúpeková, asistoval #5 Markéta Vrlíková (2:1)
09:00 Domácí obraně utekla Chúpeková a v sobouji s Christianovou se nemýlila.
06:10 Individuální šikovnost prokázala Belicová, když obrala hráčku Ostravy o balon a pak přesně zavěsila pod břevno.
06:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
04:02 Hra má rychlé tempo a oba týmy střídají opravdu často
03:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
03:10 Drobného zaváhání Ostravy na polovině hřiště využily Prontekerová s Pláškovou, když Prontekerová vracela Pláškové do prázdné. 1:0
01:22 Zatím hrají oba týmy aktivně, hra je tak plná nepřesností.
00:41 První střídaní obou týmů bylo opatrné a nebyla ohrožena ani jedna branka.
00:01 Zápas právě začal. Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým hostů.
00:00 Dobrý den, vážení diváci, vítejte u šlágru kola, ve kterém se utká domácí FATPIPE Florbal Chodov a hostující FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.