• 60 59:59
    2
    Jiří KNOTEK

TROOPERS - FbC Plzeň 6:5
branky: 2. Petr Voltner, 3. Petr Kadlec, 20. Ondřej Beránek, 26. Petr Voltner, 35. Jakub Peška, 59. Petr Voltner - 28. Vít Malý, 31. Václav Zábran, 31. Filip Nový, 45. Tomáš Němeček, 58. Vít Malý; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Jan Chrást 14 - Jan Král 25; po třetinách: 3:0, 2:3, 1:2
60:00 Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Vítem Malým a trenérem Václavem Michálkem: https://youtu.be/PS5OWKkMAvs
60:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Petrem Voltnerem a trenérem Ivošem Bartkem: https://youtu.be/Hz1X8MIbRMk
58:37 GÓL TROOPERS! 6:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #27 Petr Kadlec (6:5)
58:37 Voltner překlápí vedení zpět na stranu Troopers, hosté reagují oddechovým časem
57:06 GÓL FbC Plzeň! 5:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #39 Václav Zábran (5:5)
57:06 A je srovnáno!
56:50 Za Králem zvoní břevno po Minichově střele!
52:59 Emoce obou týmů jedou na plné obrátky, začínají se množit tvrdší zákroky a ležící hráči
52:42 Beránkova střela, Král chytá
51:55 Hostům se líbí Matiho hra tak moc, až jej poslali na svou střídačku
50:21 Vyčíchlo promáchl, před ním byla jen prázdná branka
49:10 Minichovu chybu při rozehrávce hasí Jedlička
47:12 Budík neproměňuje samostatný únik
44:57 GÓL FbC Plzeň! 5:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #81 Vít Malý (5:4)
44:57 Utkání se dramatizuje ...
43:23 Dnešní utkání sleduje 58 skvělých diváků!
41:15 Šebkova střela míjí domácí svatyni
40:26 Obě družstva se čtyřmi hráči v poli
40:02 Doufejme tedy jen, že se prodloužení nedočkáme
40:01 Trénink na prodloužení pokračuje, obě družstva hrají jen se třemi hráči v poli
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
39:44 Vyloučen hráč #3 Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
39:44 Vyloučen hráč #21 Daniel Budík družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
39:44 Trestná lavice se začíná plnit, o přestávce raději doneseme další židle
38:26 Vyloučen hráč #29 Vlastimil Buchta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
38:26 Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
38:26 Pokec dvacet devítek si mohou kluci dopovídat na trestné lavici
34:08 GÓL TROOPERS! 5:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #18 Jakub Peška, asistoval #28 Jiří Knotek (5:3)
32:30 Malý se po hře vysokou holí čílí. Všichni přítomní v hale se však shodli, že rozhodčí nepíská "na hej!" ani "nahej".
30:41 GÓL FbC Plzeň! 4:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #81 Vít Malý (4:3)
30:41 Nedorozumění na hřišti a nepozornosti domácích využívá Malý, náskok domácích se tenčí!
30:35 GÓL FbC Plzeň! 4:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #29 Vlastimil Buchta (4:2)
30:35 Po sérii Chrástových zákroků hosté přeci jen využívají přeilovou hru!
30:19 Skvělý Chrástův zákrok maskou!
29:04 Vyloučen hráč #28 Jiří Knotek družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
29:04 I hosté zkusí své štěstí v přesilové hže
28:54 Na výzvu, zda-li jsou v hale přítomni fanoušci hostů, zvoní jen tyč za Chrástem
27:29 GÓL FbC Plzeň! 4:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #21 Filip Nový (4:1)
27:29 Nový přece překonává Chrásta, který mohl jen obdivovat vypracované pozadí jednoho z plzeňských útočníků
27:21 Plzeň opět velmi dobře napadá rozehrávku, vážnější ohrožení branky z toho ale není
25:28 GÓL TROOPERS! 4:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #19 Jan Daler (4:0)
25:28 Domácí počkali, až se Vyčíchlo opět zapojí do hry a teprve poté navyšují vedení
25:10 První vážnější střela z čepele Pešky, Král kryje
24:32 Domácí zatím jen ostřelují blokující hráče
23:27 Vyloučen hráč #32 Vítek Vyčíchlo družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
22:58 Volný úder pro hosty z nebezpečné pozice u Chrástovy branky
20:10 Druhá třetina začíná stejně opatrně jako předchozí, doufejme, že se tempo zápasu opět rozhýbe
20:00 Střely v 1. části: 11:4
19:50 Souboj v rohu útočné poloviny teď Voltner velmi ztuha rozchází
19:10 GÓL TROOPERS! 3:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #24 Ondřej Beránek, asistoval #28 Jiří Knotek (3:0)
18:51 Domácí Jedlička zřejmě ve volném čase často vyšívá, jeho kličkovaná přes tři hostující hráče končí až v rukou Krále
16:15 Malého fotbalová vložka vyhání domácí z útočné poloviny
15:27 Trávniček úspěšný v souboji s hostující rozehrávkou, Voltnerova střela ze vzduchu míří na muší křídlo za rohovým mantinelem
14:43 Míček poskakukje Královým brankovištěm, za brankovou čáru se ale nevydal
14:03 Napadání hostů nedovolilo domácím rozehrát už dobré dvě minuty
12:16 Další Kadlecův pokus, tentokrát sražený
10:16 Chrást úspěšně kryje střelecký pokus domácích navzdory tomu, že na něm leželi další dva hráči
09:13 S Beránkovým náhozem neměl Král příliš práce
07:55 Jedličkova nabídka do slotu končí na hostující holi
06:36 První vážnější zákrok Chrásta, domácí jsou však stále aktivnějším týmem
05:45 Matiho samostatný únik zastavila Matiho florbalka. Zatím asi necítí ten správný čas a šetří se do dalšího průběhu
02:56 GÓL TROOPERS! 2:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #29 Petr Voltner (2:0)
02:56 A máme tu další parádní akci v podání Voltnera a Kadlece! Škoda, že v první lize není soutěž o nejhezčí branku, tahle by jistě aspirovala
01:23 GÓL TROOPERS! 1:0