1

2

7.

Česko WU19 - Švédsko WU19 4:5pn
branky: 29. Michaela Mechlová, 37. Anna Brucháčková, 48. Anna Brucháčková, 56. Anna Brucháčková - 2. Moa Dynefalk, 16. Hanna Nordstrand, 17. Saga Emtell, 36. Hanna Nordstrand, N Cajsa Alm; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 923; zásahy brankářů: Monika Šolleová 18 - Maja Lindsjö 18; po třetinách: 0:3, 2:1, 2:0, 0:0
7 Nájezd na branku provedl z družstva Česko WU19 hráč #7 Anna Brucháčková , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko WU19 hráč #22 Cajsa Alm a vstřelil rozhodující gól (4:5).
6 Nájezd na branku provedl z družstva Česko WU19 hráč #2 Vendula Maroszová , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko WU19 hráč #2 Emma Heander , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Česko WU19 hráč #5 Eva Řeháková , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko WU19 hráč #27 Hanna Modigh , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Česko WU19 hráč #13 Michaela Mechlová a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko WU19 hráč #5 Moa Dynefalk , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Česko WU19 hráč #3 Kristýna Lechnerová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko WU19 hráč #47 Hanna Nordstrand , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko WU19 hráč #2 Emma Heander a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko WU19 hráč #22 Cajsa Alm , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 4:3
70:00 Ukončení prodloužení
79:59 Toto prodloužení zlatého vítěze neurčilo a jde se tak do samostatných nájezdů.
67:25 Šolleová teď našla míček mezi svýma nohama, jistá si ale nebyla.
65:59 Prodloužení už se překlenulo do své druhé poloviny.
65:23 Nebezpečná střela švédské útočnice ztečována mimo bránu.
64:46 Faul na českou hráčku přerušuje hru.
63:04 Michaela Mechlová nastřeluje tyč!
62:30 A další útěk hrobníkovy z lopaty! Naprosto totožná situace jako před chvílí - Švédky znovu promáchly. Na druhé straně ale netrefila ani Simona Korbelářová. Infarktový zápas!
60:36 Obrovské štěstí pro Česko! Jedna ze Švédek teď promáchla před úplně prázdnou brankou.
60:00 Je to tak, Česko zvrátilo skóre 0:3 a srovnalo na 4:4! Finále tak jde do prodloužení.
60:00 Střely ve 3. části: 6:4
58:30 Do konce třetí třetiny zbývá minuta a půl. Každá chyba teď bude fatální.
57:31 Švédky teď hrají velice opatrně. Sami vědí, že morální výhodu má aktuálně na své straně jejich soupeř.
55:28 Je to tam! Hattrick Anny Brucháčkové srovnává toto finále! Neskutečný výkon útočnice Bulldogs!
55:22 GÓL Česko WU19! 4:4
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #3 Kristýna Lechnerová (4:4)
54:56 Jedinečná příležitost pro Česko! Pět minut před koncem bude národní výběr hrát přesilovou hru - možná v šesti proti čtyřem.
54:55 Timeout Česko WU19
54:55 Vyloučen hráč #27 Hanna Modigh družstva Švédsko WU19 na 2 minuty za hrubost
54:23 Dobrá nahrávka Řehákové na Klubalovou. Její střela ale končí jen na hrudi švédské brankářky.
53:40 Poslední minuty se nesou ve znamená českého hledání skulinky v soupeřově obraně. Ta zatím nepřichází.
51:40 Pohled na hřiště teď svádí k domněnce, že Česko hraje přesilovou hru. Hraje se však 5 na 5, výběr TreKronor je ale viditelně rozhozený.
49:17 Češky vytáhly pressing a snaží se do rozhozeného soupeře rychle udeřit.
48:58 A další obrovská šance! Zvoní břevno švédské branky! Autorka této střely Karolína Klubalová následně zahozena za mantinel.
47:43 Máme tady kontaktní branku! Karolína Janatková zcela zaclonila výhled švédské gólmanky a podruhé v zápase se prosazuje Anna Brucháčková!
47:42 GÓL Česko WU19! 3:4
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #11 Karolína Klubalová (3:4)
46:40 Hra je velice opatrná. Švédsko nechce dát svému soupeři k dispozici žádnou příležitost ke snížení skóre, Česko zase aktivně hledá skulinky ve švédské obraně.
43:06 Janatková dostává pozdrav do obličeje. Atakovala ji brankářka Lindsjövá.
42:00 Maroszová teď dobře vystřelila a jen tak tak, že dorážka Mezerové nepotrestala zaváhání švédské brankářky.
41:03 Anna Brucháčková teď obrala o míček jednu ze švédských obránkyň, následně ale sama zaváhala a z její šance tak nebylo nic.
40:01 Máme tady posledních dvacet minut základní hrací doby a Češky okamžitě aktivně napadají.
40:00 Také duhá třetina tohoto finálového zápasu je již minulostí. Znovu v ní padly tři branky, tentokrát ale na skóre zvítězila Česká republika. Po skvělých nápadech Michaely Mechlové národní tým snížil na 2:4 a ztrácí tak už pouze dvě branky.
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
39:42 Brucháčková faulována, Češky rozehrají ještě jeden útok.
36:12 Tak to byla velice akční minuta! Nejprve se znovu prosadila Nordstrandová, ihned po buly ale vypálila Mechlová a její pokus ze vzduchu dorazila Anna Brucháčková. Je to 4:2!
36:11 GÓL Česko WU19! 2:4
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #13 Michaela Mechlová (2:4)
35:55 GÓL Švédsko WU19! 1:4
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #47 Hanna Nordstrand, asistoval #9 Saga Emtell (1:4)
35:25 Moc střel na švédskou branku v této přesilové hře nedošlo, Švédky dobře brání. Nejblíž ohrožení brány soupeře byla Karolína Sigmundová, její střela ale byla moc vysoká.
33:24 Česko má velkou šanci na další snížení skóre, je tady přesilová hra.
33:23 Vyloučen hráč #27 Hanna Modigh družstva Švédsko WU19 na 2 minuty za bránění ve hře
31:01 Ve velice nebezpečné akci znovu Dynefalková. Tentokrát měla Šolleová štěstí, švédská střela jen těsně přeletěla levý roh její brány.
28:31 Česko snižuje na 1:3! Michaela Mechlová se vydala na útočný výlet a kromě obou obránkyň překonala skvělou kličkou také švédskou brankářku!
28:30 GÓL Česko WU19! 1:3
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #13 Michaela Mechlová bez asistence (1:3)
26:15 Útočné výlety českého týmu v posledních minutách vymizely a dopředu se tak znovu dostávají Švédky.
23:43 Velké štěstí, že tato přihrávka do předbrankového prostoru Švédkám nesedla, jinak by vedly už 4:0.
21:40 Šolleová vstupuje úspěšně také do druhé periody. Skvěle teď vykopla balónek před nabíhající Švédkou.
21:01 Brucháčková už pomalu zakončovala v dobré pozici, hra je ale přerušena vinou faulu její spoluhráčky Mechlové.
20:10 Druhá perioda byla odstartována a uvidíme, jak se v ní bude Česká republika prezentovat.
20:00 První třetina finále se Česku moc nepovedla. Po několika propadech se Švédky dostaly do pohodlného vedení 3:0 a s jejich skvěle chytající brankářkou Majou Lindsjö tak bude těžké ztrátu dorovnat. Druhá třetina startuje za pár chvil.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:46 Další souboj švédské kapitánky se Šolleovou - tentokrát úspěšnější česká brankářka.
19:04 Po dalším neúspěšném útoku národní výběr střídá.
18:03 Češky se snažily kombinovat okolo brány soupeře, k ničemu se ale nedostaly a útočí tak Švédsko.
16:55 Česká obrana znovu zaspala a kapitánka výběru TreKronor zvyšuje vedení svého týmu již na 3:0! Monika Šolleová s jejím samostatným únikem nemohla nic udělat.
16:54 GÓL Švédsko WU19! 0:3
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #9 Saga Emtell, asistoval #47 Hanna Nordstrand (0:3)
15:16 První švédská lajna znovu udeřila! Tentokrát v prohozené roli, znovu se ale prosazuje duo Nordstrandová - Dynefalková.
15:15 GÓL Švédsko WU19! 0:2
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #47 Hanna Nordstrand, asistoval #5 Moa Dynefalk (0:2)
14:30 Velice důrazný projektil teď prosvištěl nad hlavou Moniky Šolleové.
13:45 Po delší době útočí také Švédsko, moc dlouho se ale v útočné třetině neudrželo.
12:43 Střela Brucháčkové zblokována jednou ze švédských obránkyň.
11:25 Švédská brankářka Lindsjö znovu skvěle zasahuje. Tentokrát vytěsnila střelu Radky Korbelářové.
10:40 Eva Řeháková v další velké šanci na srovnání skóre. Míček jí ale v situaci dvou na jednoho projel pod nohama.
08:55 Janatková bránila s větším důrazem než bylo třeba a Švédky tak rozehrávají z rohu útočného pásma.
07:28 A na druhé straně září také Monika Šolleová! V naprosto totožné situaci jako její kolegyně na druhé straně teď vychytala samostatný únik Švédska.
06:23 Simona Korbelářová teď byla v obrovské šanci! Úplně sama běžela česká útočnice na švédskou bránu, skvěle ale zasahuje gólmanka Maja Lindsjö.
05:42 Za prvních pět minut se Česko nedostalo do žádné akce, hned na to ale přišly dvě velké brankové příležitosti. Backhand Řehákové jen těsně přeskákal horní tyčku švédské brány.
04:45 Atmosféra v hale je znovu skvělá. Oba kádry tady mají početné zázemí fanoušků, šťastnější jsou ale zatím ti švédští.
02:44 Hra se na chvíli trochu uklidnila, než jsem to ale stihla dopsat, už se výběr TreKronor radoval podruhé - tentokrát však branka uznána nebyla. Rozehrává český tým.
01:30 Švédsko do tohoto zápasu vstupuje velice aktivně a první povedenou akcí otevírá skóre. Následně se navíc tlačí do dalších akcí, které ale zatím skvěle pokrývá brankářka Šolleová.
01:05 GÓL Švédsko WU19! 0:1
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #5 Moa Dynefalk, asistoval #47 Hanna Nordstrand (0:1)
00:40 Šolleová začíná tento zápas stejně jako ukončila ten včerejší - úspěšným zákrokem.
00:01 Finálový duel byl zahájen. Míček mají na svých florbalkách hráčky Švédska.
00:00 Krásné odpoledne, vážení florbaloví fanoušci! Vítejte u historicky prvního finále mistrovství světa žen do 19 let, v němž bude figurovat český výběr. Juniorky pod vedením trenéra Tomáše Martiníka se za malou chvíli utkají se Švédskem o světové zlato. Přeji příjemnou zábavu.