• 64 63:30
    5:4
    ()

Florbal Primátor Náchod - ASK Orka Čelákovice 5:4p
branky: 18. Jonáš Mikšovský, 19. Jan Čečetka, 25. Ondřej Macháček, 50. David Špaček, 64. David Špaček - 4. Michal Němeček, 7. Václav Kramel, 48. Ondřej Špalek, 52. Jan Zoufalý; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 17 - Aleš Zetek 21; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:2, 1:0
70:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Další vyrovnaný zápas, který jsme zaslouženě vyhráli a sérii vrátili do Prahy. Nebýt brankáře hostí, který předvedl perfektní výkon, tak zápas skončil naši výhrou v základní části. Musíme si pořádně odpočinout a připravit se na rozhodující bitvu. Díky fanouškům za podporu!!!
70:00 Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér): Vyšel nám vstup do zápasu, dali jsme dvě branky a neproměmili jsme obří šance. Bohužel, pak jsme polevili v koncentraci a nutno sportovně přiznat, že soupeř měl lepší konec první a druhou třetinu. Třetí část byla v naší režii. Celkově jsme více na balonku, ale rozhoduje se před brankou a dneska jsme dostali dvě branky ze schrumáže, kdy to tam soupeř doslova dorval. Naopak my před jejich brankou jsme jako baletky. Takže se bude rozhodovat ve středu a tam budeme mnohem lepší!.
70:00 Střely v prodloužení: 4:1
70:00 Ukončení prodloužení
63:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček bez asistence (5:4)
63:30 Špaček si našel odražený míček a pohotově ho uklidil za brankovou čáru. Plechárna je na nohou.
62:04 Mácháček to zkusil ze vzduchu, ale trefil jen masku Zetka.
61:29 Domácí na míčku v poklidu rozehrávají.
60:01 V prodloužení v předchozích zápasech jednou zvítězila Orka a jednou Náchod. Uvidíme, jak to bude dnes.
60:00 Střely ve 3. části: 5:9
59:59 Bude se prodlužovat.
59:44 Špaček poslal do úniku Mikšovského, který přestřelil.
58:45 Faulovaný Špaček a výhoda volného úderu pro domácí.
57:45 Orka teď drží míček více než domácí.
56:43 Seibert přímo do rukavic Skalického.
56:00 Křiže vychytal Zetek.
55:11 Už jsou slyšet i fanoušci Orky.
55:01 Začíná posední pětiminutovka, kde se oba týmy budou snažit vyhnout prodloužení.
53:55 Strnad přestřelil domácí branku.
52:57 Donaj nahazoval míček na branku hostí, ale nic z toho není.
52:48 Sražená střela Mikšovského končí jen za mantinelem.
51:26 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #89 Václav Kramel (4:4)
51:26 Bohužel přichází vyrovnání a o vítězi se bude rozhodovat dál.
50:42 Plechárna vstřeleným gólem ožila, domácí fanoušci ženou Náchod k vítězství.
49:15 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #6 Jakub Vysoký (4:3)
48:15 Špaček pověsil míček k zadní tyčce Zetkovy branky a posílá domácí zpět do vedení!
48:02 Vyloučen hráč #98 Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
48:02 Donaj skvěle vyvezl míček a byl faulován. Dvě trestné minuty i pro hosty.
47:21 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (3:3)
47:21 Špalek využívá přesilovku a stav je 3:3
46:00 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
46:00 Orka má možnost vyrovnat z přesilovky.
45:17 Bude se vylučovat. Na trestnou lavici usedne Jakubský.
44:15 Náchod na balónku v útočném pásmu.
43:31 Volný úder Orky na velkém brankovišti domácích, ale gól nepadl.
42:49 Skalický a jeho další  zákrok!
42:04 Orka se snaží založit útok, ale marně.
40:01 Úvodní bule pro Náchod.
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:59 Mácháček leží na zemi a bolí ho koleno.
39:59 Náchod bude ve třetí třetině hájit jednobrankový náskok.
37:31 Jakubský si prohodil obránce na pravém mantinelu, natlačil se do středu až před branku hostí, ale gól nevstřelil.
36:40 Seibert posadil Čečetku na zadek, ale na Skalického nevyzrál.
35:39 Prause vypíchl míček obránci a nebezpečně vystřelil, Špaček se už k dorážce nedostal.
34:29 Orka má k dispozici volný úder ze zajímavé pozice.
33:50 Orka zakládá další útok.
32:17 Skalický si po delší době připisuje zákrok.
29:53 Hosté jsou zase v plném počtu.
28:55 Vysoký ze středu jen do brankáře. To byla obrovská šance!
27:53 Vyloučen hráč #77 Daniel Richtr družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:53 Bude se vylučovat na straně hostí.
26:37 Strnad za sebou nechal míček, toho využil Macháček, který hned hledal volného Grulicha, ten však trefil jen brankáře.
25:27 Náchodští se dostávají do velkých šancí. Často chybí jen kousek k dalšímu gólu.
24:01 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #58 Marek Svoboda (3:2)
24:01 Mácháček rozvlnil síť dělovkou!
22:54 Na Jakubského čekala už jen odkrytá branka, bohužel Zetek záhadným zbůsobem míček lapil.
21:29 Svoboda se natlačil s míčkem až do malého brankoviště, tam už však čekal připravený Zetek.
20:01 Úvodní bule pro Náchod.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:59 Hráči jdou da kabin za vyrovnaného stavu.
18:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #19 Jan Čečetka, asistoval #12 Daniel Kříž (2:2)
18:36 Čečetka si našel odražený míček a nekompromisně ho zatloukl do branky.
17:08 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (1:2)
17:08 Jonáš Mikšovský doráží míček do sítě.
16:04 Čečetka v rohu nepříjemně atakoval Koláře, který to však ustál.
15:14 Volný úder z dobré pozice pro domácí.
13:45 Jakubský si odskočil pro nahrávku a nebezpečně zakončil.
12:40 Skalický svou levou nohou vytáhl další zákrok.
11:03 Kříž si perfektně navedl míček na střed. Tomu všemu chybělo jen lepší zakončení.
10:25 Střela Jakubského jen do připraveného Zetka.
09:11 Prause se dostal do zakončení, ale jeho střela gólem nekončí.
07:54 Špaček v oslabení zahrozil střelou, která mířila jen do mantinelu.
06:58 Vyloučen hráč #70 Patrik Winter družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání
06:58 Špatné střídání domácích odsedí na trestné Winter.
06:00 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #98 Vojtěch Strnad (0:2)
06:00 Domácím nevychází vstup do zápasu, už prohrávají o dva góly.
04:20 Jonáš Mikšovský vyvezl míček z obrané poloviny a ohrozil i branku Orky.
03:09 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #9 Ondřej Špalek (0:1)
03:09 Dlouhé střídání náchodské třetí formace zapříčinilo první gól hostů.
01:25 První vážnější závar před domácí brankou končí zákrokem Skalického.
00:41 Náchod v prvních vteřinách zahrozil hned dvakrát.
00:01 Úvodní bule pro Náchod.