5:8
    Marián KLOZA
    ()

Spartak Pelhřimov - Torpedo Havířov 5:8
branky: 7. Petr Zajíček, 17. Petr Zajíček, 18. Petr Zajíček, 33. Tomáš Kocián, 60. Dan Kalina - 2. Ondřej Kučera, 13. Tomáš Vlach, 14. Denis Kubiczek, 24. Jakub Vilím, 40. Adam Feber, 48. Jakub Vilím, 59. Adam Feber, 60. Marián Kloza; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 207; zásahy brankářů: Libor Domkář 19 - Martin Zapletálek 12; po třetinách: 3:3, 1:2, 1:3
60:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Dostali jsme sami sebe pod tlak a v takových situacích se ukáže síla týmu, která dneska byla vidět nejen na hřišti. Zápasy v sérii jsou jako přes kopírák. Našim největším soupeřem jsme my sami sobě. Pelhřimov je tvrdý oříšek, který není jednoduché rozlousknout. Pokud jsme trpěliví a koncentrovaní, nepouštíme soupeře do hry. Pokud však tropíme chyby, soupeř je umí potrestat a je efektivní. Středeční zápas jsme si vybojovali zcela zaslouženě. Tato série nás může do budoucna jenom zocelit. Ve středu se rozhodne. Děkuji soupeři a fantastickým divákům za atmosféru.
60:00 Komentář domácích Koten Jan (Trenér): Vstup do dnešního utkání stejně špatný jako minulý týden v Havířově. Do zápasu jsme se dokázali ovšem rychle vrátit a dlouho jsme sahali po ukončení série. Škoda gólu do šatny ve druhé třetině. Ve vyložených šancích v úvodu třetí třetiny jsme selhali. Soupeř si následně vítězství pohlídal. Věříme, že jsme před domácími skvělými diváky neodehráli poslední letošní utkání a v semifinále se na ně opět těšíme.
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
59:55 GÓL Torpedo Havířov! 5:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza bez asistence (5:8)
59:42 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:7
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #8 Tomáš Kocián (5:7)
59:42 Z dorážky se prosazuje Kalina.
58:47 Pelhřimov opět zkouší hru v šesti.
58:25 Timeout Spartak Pelhřimov
58:25 GÓL Torpedo Havířov! 4:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #52 Dominik Mrowiec (4:7)
57:21 Pelhřimov hraje v šesti.
54:36 Hra je plná emocí. Pelhřimov nechce prohrát a dělá co se dá aby vyrovnal tento zápas.
50:53 Torpedo se snaží hrát co nejvíce na míčku. Vedení o dvě branky jim v klidu stačí na zisk druhého bodu a vyrovnání série.
47:46 GÓL Torpedo Havířov! 4:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím bez asistence (4:6)
47:46 Kocián netrefil míček úplně ideálně. Vilím jeho náhru zachytil a samostatný únik dokázal využít. Stav utkání 4:6.
47:14 Pelhřimovská obrana je opět pod tlakem Torpeda.
44:13 Pelhřimov vykombinoval obranu Torpeda. Kocián na Běhoumka a Běhounek na úplně volného Papeže. Papež netrefil konstrukci zapletálkovi branky asi o tři metry.
42:33 Pelhřimov teď zažívá krušné chvíle před brankou Domkáře. Torpedo tlačí na obranu Pelhřimova a získává několik dobrých gólových šancí.
42:19 Peřka trefuje tyč.
40:10 Po buly se hned vydal dopředu Vilím, vypresoval míček a zakončoval nebezpečně bekhendem.
40:01 Úvodní buly pro Pelhřimov.
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:29 GÓL Torpedo Havířov! 4:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #22 Dominik Křístek (4:5)
39:29 Torpedo ještě před koncem druhé třetiny stihlo vstřelit branku. Stav utkání 4:5.
38:01 Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.
35:59 Hra se začíná přiostřovat. Dochází k osobním soubojům.
33:09 Kalina vybojoval standartku z velmi dobré pozice. Druhé lajně Pelhřimova se ji ale nedokázalo proměnit.
32:22 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #92 Ladislav Běhounek (4:4)
32:22 Pelhřimov sice přesilovku nevyužil. Po dobrém presu prosozuje střelou do pravého rohu Kocián.
31:34 Torpedo hraje v plném počtu. Skóre se nemění.
30:29 Pelhřimov se v přesilovce nedostal k nějaké vyložené šanci. Obrana Torpeda všechny pokusy eliminuje.
29:26 Po faulu Kučery na Domkáře si Pelhřimov zahraje první přesilovku zápasu.
29:25 Vyloučen hráč #26 Ondřej Kučera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
27:37 Kuchyňa se vymotal z obrany domácích a hnal se do útoku. Jeho pokus byl zastaven. Kuchyňa naštvaně sbírá z plochy svojí hůl, která je na dva kusy a odchází střídat.
25:43 Torpedo je na začátku třetiny lepším týmem na hrací ploše.
23:47 GÓL Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #17 Jakub Holeš (3:4)
23:47 Holeš našel na středu úplně volného Vilíma a Vilím dělovkou uklízí míček za Domkáře. Stav utkání 3:4.
21:51 Tempo hry na začátku třetiny je mnohem vyšší než v té předchozí. Oba celky si za neuplynulé dvě minuty vybojovaly několik dobrých šancí.
20:01 Úvodní buly třetiny pro Torpedo.
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:17 Probíhá poslední minuta třetiny.
17:10 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #8 Tomáš Kocián (3:3)
17:10 Zajíček střílí po krosové nahrávce od Kociána a je to gól. Zajíček si zkompletoval hattrick a celá Poutník aréna slaví. Stav utkání 3:3.
16:01 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #7 Dan Kalina (2:3)
16:01 Kalina vybojoval míček a hned ho poslal na osamoceného Zajíčka. Zajíček svou bekhendovou kličkou překonává Zapletálka. Stav utkání 2:3.
13:02 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #23 Denis Kubiczek, asistoval #88 Adam Feber (1:3)
13:02 Torpedo je na koni. Po minutě hry přidává Torpedo další branku. Jmenovitě se prosadil Kubiczek, který dorazil za Domkáře odražený míček. Stav utkání 1:3.
12:00 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #25 Jakub Vilím (1:2)
12:00 Vilím se po souboji s Kuchyňou dostal k míčku a nahrál ho na zcela volného Vlacha. Vlach s přehledem trefuje. Stav utkání 1:2.
09:20 Dnes vidíme mnohem otevřenější hru na obou stranách než včera. Hra se přelévá od Zapletálka k Domkářovi.
06:50 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
06:50 Pelhřimovská první lajna využívá tlaku a po nahrávce Kaliny na Zajíček se Zajíček trefuje přesně. Stav utkání 1:1.
05:36 Další velká šance v podání Pelhřimova. Fučík si proběhl mezi hráči Torpeda a nahrával na volného Běhounka. Běhounek branku Zapletálka míjí.
04:00 Hra se přelévá ze strany na stranu. Oba týmy mají své šance.
01:55 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera, asistoval #16 Tomáš Vlach (0:1)
01:55 A máme tu hned na začátku třetiny první branku. Postaral se o ni Kučera, který po nahrávce od Vlacha vyslal taženou střelu od levého mantinelu.
00:09 Hned na záčátku třetiny se ukázal Zajíček. Skakající míček si zpracoval, zakončení však letělo nad branku Zapletálka.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Krásné nedělní odpoledne, vítejte u online zápisu zápasu 4. kola playoff, ve kterém se utká domácí Spartak Pelhřimov proti Torpedu Havířov. Pelhřimov dnes může urvat třetí vítězství v sérii a postoupit dále. Naopak Torpedo se bude snažit sérii vyrovnat a vrátit ji zpět do Havířova.