9:4
    Ondřej HLINOVSKÝ
    (Ozom)

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBC DDM Kati Kadaň 9:4
branky: 10. Vojtěch Hejduk, 33. Kryštof Lehečka, 34. Bořek Ozom, 40. Kryštof Lehečka, 47. Kryštof Lehečka, 48. Adam Hašek, 52. Daniel Cabejšek, 59. Jonáš Janata, 60. Ondřej Hlinovský - 11. Mikuláš Kulík, 29. Patrick Lenke, 38. Daniel Muchna, 41. Marek Pokorný; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 170; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 17 - Matěj Holeček 23; po třetinách: 1:1, 3:2, 5:1
60:00 Komentář domácích Vandák Jakub (Vedoucí): Na začátku dnešního zápasu na nás chvíli byla cítit nervozita, která nám malinko svazovala ruce. První třetina velmi vyrovnaná, soupeř nepříjemný. S postupem času jsme se cítili na hřišti lépe, náš výkon rostl a vygradoval v závěrečné třetině, která byla z naší strany odehrána velmi dobře a rozhodla zápas. Teď regenerace a zítra další krok. nDěkuji divákům za skvělou atmosféru a zítra je v 18:00 zvu na další zápas. Potřebujeme každého z vás! n n
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Přišli jsme, viděli jsme... Neodehráli jsme špatné utkání, ale mohli jsme být určitě v mnoha situacích lepší, chytřejší a přesnější. Domácí jsou na vlatním hřišti velmi šikovní, vědí přesně co chtějí hrát. Nám se to od poloviny tolik nevedlo. To co jsme si řekli jsme se báli udělat a byli jsme zakřiknutí. Díky za zápas, zítra chceme být lepší.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:58 Koneec!!
59:47 Dnešní zápas je rozhodnutý, Gorily si připisují první vítězství na svou stranu
59:43 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #58 Bořek Ozom (9:4)
58:46 Vyloučen hráč #13 Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hra na zemi
58:46 Hosté si zahrají přesilovku. Lehečka si zahrál na zemi a vyfasoval dvě minuty
58:18 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata bez asistence (8:4)
58:18 Janata z půlky hřiště trefuje prázdnou bránu!!
58:00 Poslední dvě minuty třetí třetiny
57:16 Hosté to zkouší v šesti
56:00 Opmt stejný scénář, domácí kontrují hru, ale vytváří příliš mnoho chyb při rozehrávce a dávají tam mnoho šancí hostůn
55:48 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
55:44 Hašek střela, Hlinovský střela. Obě zblokované...
55:00 Hra v plném počtu.
54:47 VE hře 4na4 maji víc šancí hosté
53:00 Vyloučen hráč #7 Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
53:00 Vyloučen hráč #6 Daniel Cabejšek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
52:00 Pro domácíto již vypadá slibně, avšak ještě máme před sebou 8 minut třetí třetiny a při dnešním tempu hry se muže stát stále cokoliv.
51:17 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #6 Daniel Cabejšek, asistoval #87 Adam Hašek (7:4)
51:17 Hašek opět na hřišti a u míčku. Tentokrát asistence, Cabejšek zvyšuje odskok o tři branky.
49:57 Emoce začínají opět proudit a slýcháváme ostrá slova.
47:55 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #87 Adam Hašek, asistoval #20 Tomáš Pour (6:4)
47:55 A je to tam, Hašek první dotek s míčkem a je to gól. Super práce!!!
47:40 Na hříště se poprvé v zápase podívá Adam Hašek, snad mu to bude pálit.
46:50 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #6 Daniel Cabejšek (5:4)
46:50 Levá strana jim svědčí očividně více, prihrávka od Cabejška letěla nahoru na Lehečku, ten se nemílí a stříli GÓL!!
46:34 Standartka Goril z rohu. Nic z toho, ale vyzkoušejí si to z druhé strany.
45:37 Gorily mají více ze hry, Kati jsou ale více nebezpeční.
44:32 Hra se přelévá nahoru dolů a vůbec není jasné kdo si dnes odnese cenné vítezství
43:34 Dnešní utkání sleduje z tribun 170 díváků, naše maličká hala je vyprodána. Děkujeme za návštěvu.
40:17 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #5 Marek Macura (4:4)
40:17 Vypadá to na prodloužení. Velmi rychle se hosté prosazují střelou k tyči a vyrovnávají.
40:01 Začala třetí třetina, uvidíme rozuzlení dnešního zápasu a nebo se podíváme do prodloužení?
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
39:59 Do šatny půjdou Gorily s jednobrankovým vedením, tuto třetinu se již nic nestane.
39:25 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka bez asistence (4:3)
39:25 Lehečka si prošel hříště a hodil to gólmanovi nad nohu a zařídíl dálší gól pro domácí.!!!
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:34 Hráčí se na hřišti přetahují o každý kousek místa. Je to velice vyrovnaný zápas
37:57 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #11 Ondřej Kopp (3:3)
37:57 Kati srovnávají skóre po rychlé kombinaci. 3:3!
37:30 Hosté v plném počtu.
36:54 Přesilovka ve znamení nepřesností, dovolila hostům ohrozit domací svatyni
35:30 Vyloučen hráč #33 Dominik Šebek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:30 Dlouhé nahození domácích do rohu na Ozoma, ten byl faulován a Gorily si zahrají přesilovou hru.
35:06 Kati chtěji opět rychle srovnat a dupou do toho seč jim síly stačí.
33:59 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #58 Bořek Ozom, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (3:2)
33:59 Kombinace domácích, která zamotává hlavu hostům.. nemohla skončit jinak než brankou! 3:2
32:26 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #17 Matěj Surák (2:2)
32:26 Kryštof Lehečka!!! Výběh a gól pod víko. Máme vyrovnáno
31:20 Domací v plném počtu a hrají přesilovku.
31:05 Vyloučen hráč #73 Mikuláš Kulík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za vysoká florbalka
31:05 Vysoká hůl nyní i na druhé straně a i hostující hráč si posedí na trestné lavici
30:24 Domací zatím brání dobře a teď se dostali k míčku a kombinuji a drží míček za brankou hostů
29:17 Vyloučen hráč #6 Daniel Cabejšek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka
29:17 Domácí zahrál vysokou holí a dostává dvě minuty. Přísné vyloučení prověří připravenost Goril.
28:45 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (1:2)
28:45 Domací tyto menší fauly rozhazují a inkasují gól.
28:21 Další faul na hranici dvou minut. Rozhodčí zatím zůstavají klidní
26:42 Hosté v plném počtu.
26:33 Hra se začína přiostřovat a vidíme mnohem víc faulů na hranici trestů
25:54 Domácí si vytvořili několik šáncí, ale zatím z toho gól není.
24:42 Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:42 Surák se po nedovoleném vražení podíval k pořadatelskému stolu a domácí budou hrát přesilovku.
22:45 Standartní situace hostů z rohu zaváněla opět gólem. Poté z toho byl protiútok domácích, ale neohorozili ani bránu
22:18 Hosté jsou nyní více na míčku a snaží se dostat k brance domácích
21:24 Zazvonila tyč za domácím golmanem. Teď při domácích stálo trochu toho štěstíčka.
20:01 Druhá třetina před námi. Snad přinese více gólů.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:59 Nic z ní nebylo a máme tu konec první třetiny.
19:47 Standarní situace domácích z rohu.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:10 Opět nepřesná rozehrávka domácích a rychlý protiútok 3 na 2 zachránil domácí golman rychlým přesunem k druhé tyči
16:59 Další zákrok hostujícího golmana
16:15 Domací nyní dvakrát zahrozili v oslabení. A jsou v plném počtu.
15:15 Šimůnek nyní rychlým přesunem zabránil jistému gólu Katů.
14:15 Vyloučen hráč #58 Bořek Ozom družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
14:15 Domácí hráli v šesti, hosté si zahrají přesilovku
12:45 Gorily vytváří vzadu při rozehrávce mnoho chyb a daruje tím hostům nespočet šancí dostat se do vedení.
10:18 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #29 Jaroslav Michálek (1:1)
10:18 To bylo rychlé, je vyrovnáno! A jedeme od "nuly".
09:27 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #13 Kryštof Lehečka (1:0)
09:27 A vše je jinak. Hejduk backhendem téměř z půlky překonává hostujícího golmana a ujímáme se vedení.
08:21 Ani jeden tým nechce udělat tu první chybu, která by vedla k úvodní brance zápasu a tak začíname sledovat spiše opatrnější šachovou partii.
07:20 Střela Hlinovský a poté hned Cabejška, ani jedna neskončila za zády hostujícího golmana
05:43 Standartní situace před brankou hostí, byla velice dobře odbráněná a Gorily se nedostali k ohrožení brány.
04:35 Kati opět zahrozili z nenápadné akce, ale Šimůnek byl připraven.
03:12 Více ze hry zatím mají gorily, ale oprvdu jen o chlup a zatím si nevytvořili nic zájímavého
02:00 Z úvodních dvou minut to vypadá, že dnes budeme sledovat vyrovnaný a hodně útočný florbal.
01:20 Nyní hosté založili protiútok a byla z toho větší šance, Šimůnek však chytá.
01:00 První zásah hostujícího golmana, ale nebylo to z žádné velké šance.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým domácí.
00:00 Týmy jsou představeny a my se můžeme přesunout k úvodnímu buly.
00:00 Vítáme Vás u dnešního utkání. V hale právě probíhá úvodní nástup hřáčů.