• 58 57:18
    2
    Vojtěch ŠIMŮNEK

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBC DDM Kati Kadaň 9:4
branky: 5. Kryštof Lehečka, 10. Vojtěch Beneš, 15. Vojtěch Beneš, 24. Marek Osvald, 26. Daniel Cabejšek, 29. Vojtěch Beneš, 30. Jan Šobotník, 31. Marek Osvald, 36. Kryštof Lehečka - 6. Mikuláš Kulík, 15. Patrick Lenke, 20. Lukáš Pardubský, 54. Mikuláš Kulík; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 7:4; využití: 2:2; diváků: 170; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 29 - Filip Staněk 7, Vojtěch Jiráček 10; po třetinách: 3:3, 6:0, 0:1
60:00 Komentář domácích Vandák Jakub (Vedoucí): Důležité vítězství, kterým jsme potvrdili domácí neporazitelnost a v sérii se ujímáme vedení 2:0. Trochu mě mrzí, že i dnes nebyl začátek zápasu dle našich představ. O přestávce jsme si ale řekli v čem se musíme zlepšit a to následně přenesli na hřiště. Druhá třetina od nás byla velmi dobrě odehraná, zejména kompaktním, týmovým pojetím. Odskočili jsme na větší rozdíl branek a tím v podstatě rozhodli zápas. nDěkujeme soupeři za zápas a fanouškům za výbornou atmosféru v obou domácích zápasech.
60:00 Komentář hostů Milička Lukáš (Asistent trenéra): Dnešní utkání jsme neodehráli dobře,zradila nás hlavně nedisciplinovanost a koncovka....Děkujeme skvělé divácké kulise a pokusíme se sérii vyrovnat u nás doma
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
57:18 Vyloučen hráč #31 Vojtěch Šimůnek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
55:56 Vyloučen hráč #2 Jan Šobotník družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za držení
55:56 Šobo si přidržel jednoho z Katů a je za to potrestán. Kati v šesti
54:21 Na hřišti je i Živy a hledá si prostor pro zakončení. Zatím se k němu ale nedostal míček.
54:20 Hosté přesilovku rychle využívají a snižují rozdíl ve skóre.
53:52 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (9:4)
53:36 Vyloučen hráč #87 Adam Hašek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
53:12 Na hřiště se dostává i Hašan, ale nemá tak úspěšný debut jako včera. Včera z toho byl gól, dnes vyloučení.
52:09 Na hřistě se dostávají i žolíci ze střidačky. Zdravíme Benziho, který nám nyní předvádí něco ze svého florbalového umění.
51:07 Hra teď má vysoké tempo.
50:20 Hlína nejdříve krásně obral hostující hráče a pak založil rychlý protiútok, který ale golem nekončí.
49:50 Janata v jasné šanci netrefuje zařízení. Škoda.
49:00 Lehečka se ocitl za mantinelem mezi diváky a na hřístě se mu moc nechtělo. Hraje se ale dál.
49:00 Fanoušci v hale dělají pro domácí hráče skvělou atmosféru.
48:00 Katům se rychle krátí čas. Pokud chtějí se zápasem ještě něco udělat, musí přidat. Tým goril ale hraje koncentrovaně (většinou)
47:17 Gorily už dělají opičiny místo důrazného zakončení. Nejdřív šel Šobotník sám na golmana, pak se snažil něco vymyslet Cabejšek a pak znovu Šobotník z dobré střelebné pozice hledal Hlínu přes tři hráče. To němělo šanci na úspěch.
46:37 Kolega od stolku časoměřičů komentuje výkon Katů ve 3. třetině: "Šancí maj dost"
46:00 Postupně Beneš, Osvald, Surák -  všichni výborně. Mám pro ně jen slova chvály.
45:08 Další šance Katů. Výborný Šimůnek chytá. Zatím se v bráně nenudí.
44:30 Hejduk, zřejmě ještě otřesený z posledního souboje, znovu chybuje za bránou. Na brankovém stavu se nic nemění
43:06 Hejduk a Štěrba se po vzájemném souboji těžce zvedají z plochy. Oba hráči jsou v pořádku.
42:45 Velká škoda pro domácí. Výborný výhoz Šimůnk a neméně dobré zakončení Cabejška. Ale hostující gólman vytáhl parádní zákrok a drží svůj tým relativně ve hře.
42:00 Chyba Hejduka se také nevidím moc často, ale právě toho jsme teď byli svědky. Hosté naštěstí netrestají.
41:55 Dnes jsem ještě nechválil Poura, který spolehlivě brání a adresuje svým spoluhráčům přesné nahrávky. Tým goril se může o výkon tohoto hráče vždy opřít.
40:30 Šance katů hned po buly. Kati vstoupili do třetiny velice aktivně.
40:01 Kati vypadají namotivovaně a běhají bazény. Určitě ještě tento zápas nevzdávají.
40:01 Beneš na hřišti nervózně pochoduje a vyhlíží další gólíky. Týmy se přirpavují na buly.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:59 Skončila druhá třetina s výsledkem 6:0 pro gorily. Takhle se to domácím fanouškům moc líbí.
39:00 Někdo by mohl nazvat prostřední část hry jako "popravu katů", kteří si ale jistě schovávají nějaké šibenice do další části.
38:00 Gorily ziskaly s náskokem na hokejkách i klid a tak se můžeme koukat na pohledné florbalové akce.
37:50 Hlína bekendem. Velice oblíbené zakončení goril
36:20 Vypadá to, že céres, který dostali domácí v šatně pomohl.
35:55 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #17 Matěj Surák (9:3)
34:31 A další přesilovka pro domácí. tentokrát se na zemi vyskytuje Hejduk.
34:15 Z přesilovky Kati nakonec nic nevytěžili.
33:32 Hlína si teď povodil hned šest Katů. Některé totiž i 2x. Nakonec o balón přišel
33:00 Velká šance katů. Mimo Šimůnkovu bránu.
32:18 Drsný zákrok na hostujícího hráče, který se těžce zvedá ze země,. Naštěstí se vše obešlo bez zranění. Hostující lavičce a divákům se ale vůbec nelíbí, že se nevylučuje. Já zákrok neviděl a tak nemohu nic soudit.
32:02 Vyloučen hráč #20 Tomáš Pour družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
32:02 Další vyloučení z kategorie přísných. Prej sekání. tak sekání. Pour si tedy dvě minuty odpočine Snad...
32:00 Kati jsou teď trochu opaření, ale zahrají si přesilovku.
30:40 A střelec není nikdo jiný než "snajpr" Mára., který dnes efektivně nahrazuje absentujícího Budka, kterého zdravíme domů do postele.
30:03 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Marek Osvald, asistoval #20 Tomáš Pour (8:3)
30:03 Nestíhám zapisovat. s Góly se teď protrthl pytel. Domácí vstřelili tři rychlé góly a mají již pohodlný náskok, který ale ve florbale nic neznamená.
29:04 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #2 Jan Šobotník, asistoval #39 Jonáš Janata (7:3)
29:04 Střídání brankáře. Nový brankář #51 Vojtěch Jiráček družstva FBC DDM Kati Kadaň
29:04 Janata na Šoborníka. Souhra z Prahy. Moc pěkné.
28:28 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #20 Tomáš Pour (6:3)
28:28 Beneš hattrick. Čepice zaplavují hrací pluchu.
28:12 Vyloučen hráč #13 Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání
28:09 A máme tu další příležitost.
28:09 Nejde to. Asi tuším co bude náplní dalších tréningů.
27:00 Domácí mají další šanci na reparát v přesilovce. Zatím se jim dnes nedaří.
26:15 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kopp družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za zdržování hry
25:40 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #6 Daniel Cabejšek, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (5:3)
25:40 Cabejšek v oslabení. Ízy.
25:20 Hejduk brání skvěle. Lehečka zas při oslabení prohání katy v jejich obraném pásmu.
23:55 Vyloučen hráč #2 Jan Šobotník družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
23:55 Přísné vyloučení, se kterým Šobotník nesouhlasí. Rozhodčí ale své rozhodnutí nezmění
23:26 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Marek Osvald, asistoval #17 Matěj Surák (4:3)
23:26 Surák z poza brány na kapitána goril Máru. Mára je vyhlášený střelec a tak se nemýlí.
23:00 Zatím se nedaří ohrozit hostujícího gólmana. Střely jsou buď zblokované a nebo mimo.
21:15 Vyloučen hráč #18 Daniel Muchna družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:15 Uvidíme přesilovku domácích. Snad si s ní poradí lépe než minule.
21:00 Pour od mantinelu jen do bránícího hráče. Začal nám druhá třetina.
20:01 První část nepřinesla moc pohledný florbal, za to ale hodně emocí, jak na hřišti tak v hledišti. Myslím, že domácí za svůj výkon pochvalu od trenérů v šatně nedostanou. Nadělali příliš mnoho zbytečných chyb. Uvidíme jeslti druhá třetina přinese zlepšení.
20:00 Střely v 1. části: 9:14
19:25 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #5 Marek Macura (3:3)
19:25 A máme znovu vyrovnáno...
18:48 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
17:00 Hejduk to teď přehnal s důrazem. Dvakrát.,.
16:10 Uvidíme prvni přesilovku domácího týmu. Ale na bakonku jsou Kati, kteří jsou faulování a mají výhodu.
16:06 Vyloučen hráč #71 Erik Štěrba družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za opakované přestupky
16:00 Cabejšek jeden na jednoho krásná klička a zakončení "bekendem", ale mimo. Pěkný florbalový moment.
15:20 Gesto fair play domácích i v tak vyhrocený moment. Gorila si přiznává k teči střely hostí, kteří rozehrávají.
15:00 Hosté zatím mají střeleckou převahu. Výborný Šimůnek zatím domácí drží.
14:32 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #6 Daniel Cabejšek (3:2)
14:32 Beneš!!!! 3:2 Gorily
14:10 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #33 Dominik Šebek (2:2)
14:10 A máme znovu vyrovnáno. Domácím se nedaří odskočit na rozdíl více branek,
14:00 3 kati na jednu Gorilu v obraně. Zakončení mimo.
12:40 Kati teď hrozí. Měli několik šancí. Výborný Šimůnek chytá vše!
12:00 Osvald a Štěrba v tvrdém souboji. Oba si pak uznale férově plácli.
11:00 Namotivovaný Janata zakopl přes mantinel pří střídání. Trochu komická vložka do napínavé bitvy.
10:38 Beneš mohl přidal další gól do kadaňské branky po nahrávce Cabejška. Bohužel mimo.
10:01 Nebezpečná rozehrávka Katů. Kadaňský hráč byl neobsazený na středu hříště a mohl zakončovat. Mimo...
09:37 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (2:1)
09:37 Nádherná gólová akce domácích. Tři nahrávky přes šířku hříště a zakončení do prázné.
09:29 Hejduk si zkušeně organizuje obranné postavení své pětky.
07:30 Na hřišti svádí týmy litý boj. Nedá se ale říct, že by jeden z týmů měl převahu
05:50 A další velká šance Katů. Do prázdné mohl posílat míček kadaňský hráč, ale naštěstí zařízení nestrefil.
05:33 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #7 Lukáš Pardubský (1:1)
05:23 A máme rychle vyrovnáno.
04:47 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (1:0)
04:47 Krásný gól ze středu po rozehře standardní situace.
04:47 Gól Lehečka. Zatím fantóm série.
04:30 Teď za Šimůnkem zvonila tyč. Branku si postavil dobře.
03:50 Hlínův beckhand jen do prvního hráče. Na míčku jsou Kati
02:30 Střela Poura od mantinelu mimo. Domácí se pomalu probouzejí.
02:00 Kati aktivně napadají a Gorilám to dělá problémy.
01:05 Po šanci katů, rychlý protiútok domácích. Bez výsledku...
00:01 Úvodní buly pro domácí. Snad tímto výsledkem skončí i zápas.