3:6
    David ŠIMÁNĚ
    (Weinelt)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Intevo Třinec  3:6
branky: 25. Adam Vejrek, 56. Miroslav Kábrt, 60. David Šimáně - 18. Ondřej Drong, 19. Filip Turoň, 22. Jan Fiedor, 49. Filip Turoň, 51. Ondřej Bajtek, 52. Dominik Kupczak; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 128; zásahy brankářů: Jan Beneš 31 - Jan Gawryš Piško 32; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:3
60:00 Komentář domácích: Po prvních dvou utkání bylo těžké se sebrat a zahrát kvalitní zápas, ale co dnes předvedli kluci na hřišti... bojovnost, chtíč a celých 60 minut opravdu na plné obrátky! Myslím, že jsme předvedli jeden z nejlepších zápasů sezóny. Musím ale podotknout neskutečnou připravenost soupeře, jak po taktické stránce, tak po té fyzické. Třinec byl lepší a je vidět, že opravdu chtějí play of urvat! Přejeme hodně štěstí do zbytku play of. Díky našim fanouškům za famózní atmosféru a díky celému týmu za celou sezónu. Teď už se ale každý vidí na lavici u masérky, byla to jízda. Díky kluci
60:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): V prvé řadě bych se chtěl vyjádřit k řečem těch, kteří sérii neviděl a i tak se vyjadřovali, že je Rtyně pro nás dávačka, nedůstojný soupeř apod. Rozhodně si to nemyslím. Dnešní zápas o tom svědčí. My jsme se ale na tuto fázi sezóny poctivě připravovali a jen jsme z toho těžili. Děkuji soupeři za sérii a přeji mnoho štěstí v příští sezóně. Do půlnoci slavíme, po půlnoci pokračuje cesta za postupem!
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
59:59 Děkujeme všem skvělým fanouškům a všem čtenářům. Dnes jsme vyděli zápas kde jedna ze stran absolutně nedostala co chtěla, Třinec si své vítězství odváží po výhře sérií 3:0.
59:35 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 David Šimáně, asistoval #47 Marek Weinelt (3:6)
59:35 Rtyně své utkání dohrává v 6 hráčích a ještě navyšuje své skóre.
58:54 Domácí fanoušci fandí do poslední chvíle!!!!
58:17 Weinelt to zkouší z půlky, ale trefuje pouze Piška do břicha.
56:59 Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
56:59 Vyloučen hráč #83 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
56:59 A máme tu vyloučení na obou stranách.
56:13 Weinelt vybojoval balónek u mantinelu.
55:17 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #12 Jakub Téra (2:6)
55:17 Střela Kábrta prolétla Piškovi příímo mezi nohy.
54:50 Rtyně zkouší hru v 6.
54:20 KRÁSNÝ blok Labíka !
52:57 Třinec kombinuje na své polovině, ale nedokáže nic vymyslet.
51:57 Krásnýý přesun domácího golmana !!!!
51:39 Po hnusném zákroku hráče Třince, opět rozehrává Třinec.
51:01 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
51:01 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #5 Pavel Lasota (1:6)
51:01 Třinec dává 2 rychlé góly a pro Rtyni to nevypadá dobře.
50:15 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #27 Jan Fiedor (1:5)
48:35 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #35 Jan Mieszek (1:4)
48:35 Hra už nabírá takové tempo, že se nepískají fauly ani na jednu stranu.
46:36 Hra dostává grády a na faulech pouze nabívá.
45:56 Rtyně rozehrává před 5 hráči Třince na velkém brankovišti, ale trefují pouze hráče ve zdi.
44:44 Po samostatné akci Šimáněho, Rtyně vybojovala volný úder v ůtočném pásmu.
43:40 Po krásně vybojovanem souboji Cejnara, se Cejnar ujímá balónku a běží na bránu.
42:46 Nebezpečná střela Třince líže pouze spojnici domácí brány.
42:15 Hebelka blokuje nahrávku na střed a balónku se opět ujímá Třinec.
41:10 Hra chytá atmosféru fotbalu a fanoušci i hráči se snaží na 100 % !!
40:01 Bule 3. třetiny vyhrávají domácí !!!
40:00 Střely ve 2. části: 10:17
39:59 2. Třetina končí 1:1, doufáme, že se další třetina oboum týmum povede stejně.
39:30 Krásný blok Davida Šimáňeho.
38:16 Hra začíná být vyhrocená neskutečným způsobem a oba týmy se snaží navýšit své skóre.
36:53 Rtyně obstřeluje bránu, všemi možnými způsoby, ale ne a ne dát balónek za zádá Piška.
35:32 Rtyně rozehrává před bránou Třince.
33:58 Oba týmy začínaji mít nevhodné připomínky k rozhodčím.
32:20 Hráč Třince trefuje Martince do obličeje, ale balónek ovládá Třinec.
32:11 Na hřišti máme asi 30 hráčů a nachvíli jsme viděli i souboje mezi obouma týmy.
31:44 Třinec kombinuje za bránou a všemi možnými směry, ale netrefují bránu.
30:26 Vyloučen hráč #47 Marek Weinelt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za vysoká florbalka
30:26 Třinec si vyzkouší další přesilovou hru, ale zatím netrefuje ani jednu střelu.
29:50 Po krásném zákroku Beneše, skóre zůstává stejné.
28:54 Máme tu další zraněni, ale tentokrát do hlavy, doufáme, že bude v pořádku a děkujeme za fair-play po návratu balónku.
27:39 Krásný návrat od K.Hebelky.
25:25 Vejrek sám na bránu, ale 2 obránci Třince se stíhají vracet.
24:45 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
24:45 A máme tu další přesilovku hostů.
24:05 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #12 Jakub Téra (1:3)
24:05 A domácí se dočkavájí také prvního gólu a snižují na rozdíl 2 branek.
22:46 Hráč Třince dělá rozruch v brankovišti, protože trefuje bránu.
21:22 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (0:3)
21:22 Fiedor vymetá pavučinu domácí brány.
20:32 Cejnar prověřuje Piška, ale ten střelu pod ruku chytá.
20:01 Bule druhé třetiny, vyhrává Třinec.
20:00 Střely v 1. části: 10:11
18:06 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:2
18:06 Hned po prvním gólu, si Třinec nasedl na loď, která chytá silný vítr a dává gól na 0:2.
17:46 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #35 Jan Mieszek (0:1)
17:46 Třinec otevírá skóre po kombinaci v přesilové hře .
17:14 Vyloučen hráč #83 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
17:14 Uvidíme zde první oslabení domácích.
15:21 Po dlouhých kombinacích Třince v obranném pásmu, jejich rozehra končí za mantinelem.
14:24 A nádherný zákrok zde máme i na straně domácích.
13:30 Další krásný zákrok Piška, díky kterému je stále skóre 0:0.
12:44 Krásný zákrok Beneše.
11:40 Bednář ze vzduchu zpracovává balónek, hráč Třince mu jde do zad a Rtyně z toho vybojovala volný úder.
10:04 5 hráčů Třince zaklekává do zdi a domácí mají rozehru z velkého brakoviště.
09:36 Vejrek a Vacek jdou 2 na 1, ale obránce Třince se stíhá vrátit a kreje nahrávku na volného Vejrka.
09:15 Rtyyně rozehrává z rohu soupeře.
07:40 Hra je zatím v krásném tempu a je na co koukat na obou stranách.
06:33 Hra je zatím v krásném tempu a je na co koukat na obou stranách.
05:28 Labík zbírá balónek po manťáku a uklidňuje hru.
02:40 Máme tu hned první zranění kotníku, doufáme, že hráč bude brzy v pořádku.
02:39 Po špatném výhozu Beneše, akce končí infarktem, naštěstí soupeř netrefuje bránu.
01:48 Balcar na bránu, ale za zády má obránce Třince, který s pomocí Piška zbírá balónek Balcara.
00:30 První střelu domácích kreje Piško.
00:01 Úvodní bule pro domácí!