• 60 59:08
    2
    Vít MLEJNEK

DDQ Florbal Chomutov - TROOPERS 3:5
branky: 34. Jakub Holovej, 59. Jakub Štěrba, 60. Ondřej Halej - 25. Jan Daler, 45. Jakub Peška, 47. Jiří Knotek, 57. Jiří Koutný, 58. Jiří Knotek; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 463; zásahy brankářů: Matěj Chabr 17 - Michal Melichar 33; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:4
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
59:50 Posledních deset sekund do konce třetí třertiny a vypadá to na zranění hráče Troopers..
59:33 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:5
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #84 Ondřej Šarša (3:5)
59:10 Chabr jde opět z brány ven.
59:08 Vyloučen hráč #8 Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:58 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:5
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #28 Petr Linc (2:5)
58:05 Domácí Chabr už zůstává v bráně.
57:44 GÓL TROOPERS! 1:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek bez asistence (1:5)
57:30 Hned po buly šel Chabr opět ven z brány a Chomutov to pokouší v šesti.
56:42 GÓL TROOPERS! 1:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný z trestného střílení (1:4)
56:42 Petr Linc zabránil gólu, ale bylo to za pomoci vysoké florbalky a bude z toho nájezd.
56:25 Z brány odběhl domácí Chabr.
55:50 Do konce třetiny už nezbývá příliš času, ale domácí se i přesto snaží vyrovnat.
54:39 Opět to byl Kellermann, který zabránil útoku Troopers a vybojoval míček.
53:44 Klement pokryl míček a zakládá rychlý útok.
52:20 Troopers se aktivně drží na útočné polovině.
51:04 Chabr schytal sekeru, ale postavil se a je v pořádku.
50:30 Novotný zrušil šanci hostujících Troopers.
50:02 Místo míčku skončil v bráně hostujícího družstva domácí Kellermann, který vypadá, že bude v pořádku.
49:54 Kellermann perfektně získal míček a dostává se do útoku.
49:01 Holovej hned z první pokouší Melichara, který zařídil, aby stav zůstal takový jaký je.
48:01 Domácí kapitán Ondřej Šarša si teď v bitvě jeden na jednoho excelentně pokryl míček.
47:20 Před domácí bránou to teď solidně smrdělo gólem.
46:45 Domácí trenér Martin Bocian je už pekelně nespokojený se stavem hry.
46:32 Timeout DDQ Florbal Chomutov
46:32 GÓL TROOPERS! 1:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #27 Petr Kadlec (1:3)
45:46 Domácí mají standardku z rohu na útočné polovině.
44:21 GÓL TROOPERS! 1:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #18 Jakub Peška, asistoval #12 Jiří Koutný (1:2)
44:21 Stačilo, aby se do hry vrátil pátý hráč Troopers a hosté navyšují o gól.
43:28 Přesná střela Petra Lince, na kterou byl Melichar připravený.
42:25 Chomutov pokouší druhou přesilovou hru.
42:07 Vyloučen hráč #97 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za špatné střídání
42:06 Další samostatná akce, tentokrát Haleje, který však míček posílá za brankářem.
41:30 Adam Martin dostává přihrávku od Holoveje a běží sám na bránu, kde střílí a míček posílá nad bránu mimo hřiště.
40:08 Hned ze začátku perfektní útok domácího týmu a míček končí v brance hostů, ale rozhodčí se rozhodl z důvodu malého brankoviště branku neuznat.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým DDQ Florbal Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
40:00 Po konci druhé třetiny došlo ještě ke vzporům mezi několika hráči, rozhodčí zvládli uklidnit situaci.
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:20 Hosté jsou v plném počtu a to znamená, že domácí nevyužili přesilové hry.
38:10 Chomutov se stále drží v útoku a Šarša trefuje Melichara.
37:40 Dnešní atmosféru ve sportovní hale tvoří 463 diváků.
36:25 Chomutov má první přesilovou hru v utkání a zároveň má možnost navýšit na brankovém stavu hry.
36:20 Vyloučen hráč #79 Marek Jedlička družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
35:55 Adam Martin skončil na zemi, ale rychle se zvedl a pokusil se vybojovat míček, marně..
34:58 Kellermann se pokusil získat míček, ale nevyšlo mu to.
33:36 Šarša po ostřejším zákroku končí na zemi, ale po krátké pauze se vrací zpět do pole.
33:20 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #24 Jakub Holovej, asistoval #37 Daniel Grener (1:1)
33:20 Skvělá rozehrávka Grenera, který přihrává ke středu na Holoveje a ten už vyrovnává na skóre.
32:48 Linc pokládá hostujícího Vespalce k zemi a hosté se díky tomu dostávají k míčku.
31:53 Jeníček byl faulován a plyne z toho standardka pro Chomutov.
30:41 Chomutov tvoří nekompromisní nátlak na hostující Troopers, kteří se snaží o útok.
29:40 Štěrba minul míček a silnou ránou vyrazil hostujícímu hráči florbalku z rukou.
28:25 Mlejnek přihrává na Beránka, který dvakrát trefuje připraveného Chabra.
27:21 Hostující Budík zaujal pozici před domácí bránou, kde málem došlo ke vstřelení branky.
26:44 Petr Linc krásná střela na Melichara, který jen z těžka provedeným zákrokem pravou nohou vyráží míček za mantinely.
25:57 Kellermann rozehrává z domácího rohu.
25:01 Halej dvakrát ohrozil Melichara zákeřným back-handem, ale Melichar zaručeně vyráží.
24:30 Vyloučení hráči z obou týmů jsou zpátky ve hře a Chomutov se dostává do útoku.
24:10 GÓL TROOPERS! 0:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #28 Jiří Knotek (0:1)
24:10 První uznaná branka v utkání se vyskytla po skvělé souhře hostujících hráčů.
23:45 Novotný běží po dlouhé straně mantinelu a po střele na bránu trefuje tyčku.
22:26 Vyloučen hráč #8 Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
22:26 Vyloučen hráč #51 Adam Martin družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
22:26 Po sekeře Adama Martina došlo k hrubosti ze strany Mlejnka a byla posouzeno k vzájemnému vyloučení hráčů z obou týmů.
21:38 Šarša střílí, ale trefuje hráče Troopers, od kterého se míček odráží ven.
21:12 Bernas hraje příliš na tělo a míček dostávají Troopers.
20:14 Šarša získává míček a rovnou se dostává na útočnou polovinu s úmyslem vstřelit branku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým DDQ Florbal Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:45 Troopers se krátce před ukončením první třetiny pokouší o rychlý útok.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:42 Štěrba tečoval střelu Petra Lince a byla z toho tyčka.
17:53 Domácí pětice kombinuje přihrávky přes střed a jdou do útoku.
16:59 Jeníček se pokusí nastřelit do útoku, ale míček letí do hráče Troopers, od kterého se odráží za mantinel.
15:50 Novotný přihrává na Holoveje, ale k přihrávce se dřív dostává hráč Troopers.
14:42 Nadzvedávání florbalky Petra Lince a Chomutov získává standardku.
13:08 Hostující Voltner dostává přihrávku k bráně a střílí, míček poslal mimo hřiště.
12:22 Rozhodčí se po ošetření zdravotníkem zdá býti v pořádku a utkání pokračuje, na míčku jsou Troopers.
12:21 Druhý neuznaný gól pro Chomutov, tentokrát byl v oblasti levého oka zraněn rozhodčí utkání.
11:55 Kellermann stahuje míček do obrany na Šaršu, který už si ho pokrývá.
11:01 Podražení Adama Martina značí volný úder pro Chomutov.
10:17 Štěrba při snaze získat míček fauluje a Troopers se opět dostávají do útoku.
09:41 Holovej se pokusil získat míček, ale použil příliš síly, standardku mají hosté.
08:40 Míček si vybojovali Troopers a pomalu vytváří útok.
07:30 Fantastická střela Kellermanna, kterou Linc kopl až do branky hostů, ale tato branka nebyla uznána.
06:25 Hosté mají standardku z domácího rohu, ale vztekají se a po připravení ke hře běží od míčku, rozhodčí se rozhodl dát míček Chomutovu.
05:31 Hostující Jedlička dostává míček na útočnou polovinu, kde už se Troopers pokouší vstřelit branku.
04:40 Petr Linc je dnes ve své formě, další skvělý útok, avšak opět bez vstřelené branky.
04:01 Koutný samotný na Chabra, který rychlým pohybem levé ruky vyráží míček mimo hřiště.
03:12 Šarša přihrává na Lince, který se dostává až do před brankového prostoru a střílí na Melichara, ten chytá.
02:28 Troopers se dostávají do útoku, ale Adam Martin aktivně brání a je z toho faul.
01:22 Šarša získává míček a Chomutov zakládá útok.
00:20 První střelu v utkání pokusil Daler, ale s tím si domácí Chabr hravě poradil.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým TROOPERS.