• 60 59:51
    2
    Michal FUCHS

Kanonýři Kladno - FBŠ SLAVIA Plzeň 5:6
branky: 10. Ferdinand Tomášek, 12. Šimon Procházka, 23. Matěj Mach, 33. Ferdinand Tomášek, 52. Matěj Čika - 5. Adam Baxa, 24. Matěj Švácha, 28. Matěj Švácha, 37. Matěj Rapp, 37. Adam Baxa, 50. Jakub Šedivý; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:3; využití: 1:3; diváků: 60; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 21 - Šimon Staněk 19; po třetinách: 2:1, 2:4, 1:1
60:00 Komentář hostů Tkadlec Adam (Trenér): Jsem nadšený, že jsme se drželi herního plánu od začátku až do konce a naší trpělivostí jsme dotáhli zápas k vítězství. Máme na čem pracovat, ale dnes musíme kluky pochválit za nasazení a jejich poctivost v průběhu celého utkání. Jsme rádi za postup do dalšího kola a děkujeme Kladnu za tuhle prověrku, která nám dala do budoucna hodně poznatků. Sezóna nekončí! Díky všem.
60:00 Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Nebudeme se na nic vymlouvat. Dneska od nás tragický výkon. To znamená, že jsme si postoupit nezasloužili. Plzeň velmi dobrá na míčku a poctivá v návratech do obrany.
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:51 Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
59:31 Matějka s Tomáškem si to hezky rozdávají přes šířku.
59:00 Zbývá poslední minuta utkání.
58:05 Tomášek nahrává Růžičkovi na střed, jeho přízemní střela byla zblokována obráncem.
57:39 Kladno  zkouší hru v 6ti.
57:38 Timeout Kanonýři Kladno
54:56 Karafiát ulovil balon před brankou hostí, ale jeho poskakování usměrnit nedokázal a k větší šanci nedospěl.
54:16 Matějkova rána byla vyražena Staňkem, dorážející Karafiát branku přestřeluje.
51:04 GÓL Kanonýři Kladno! 5:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #91 Jan Karel Matějka (5:6)
51:04 Čika z výběhu míří nad rameno Staňka.
50:39 Lácha dostal nahrávku před odkrytou branku Kladna, střela mu ale vůbec nevyšla a po zemi se pomalu doplížila k Janouškovi.
49:55 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #12 Martin Benda (4:6)
49:55 Benda křižně na Šedivého, Janoušek neměl šanci se přesunout včas.
48:47 Vyloučen hráč #65 Matěj Mach družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
47:12 Horák prokličkoval celé hřiště, následná střela ale končí pouze v bloku.
45:35 Mach posílá dlouhý balon na Špačka, ten trefuje něžně balon nad rameno Staňka. Ten byl ale připraven a balon chytá do svých dlaní.
44:16 Lacha se vytáčí do střely, balon ale končí nad brankovou konstrukcí Kladna.
41:45 Binědův pokus Janoušek chytá.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny utkání vyhrávají i do třetice hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:34 Tykalovu ránu Janoušek vyráží, dostává se k ni Löwy a zvládl dorážet. Janoušek se ale pohotově přesouvá a pokrývá i dorážku.
36:55 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #97 Tobiáš Franc (4:5)
36:12 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #45 Michal Fuchs (4:4)
36:12 Rapp běžel s balonem podél mantinelu a umisťuje střelu pod ruku Janouška.
35:11 Prudká rána z hole Tomáška od půlky končí pouze v boční síti.
32:34 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #15 Matěj Čika (4:3)
32:23 Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:06 Matějkův beckhandový pokus se  Staňkovi pouze odráží od helmy ven.
29:07 Čikovu ránu přes půlku se pokusil ještě tečovat Procházka, byl ale dostoupen bránícím hráčem.
27:45 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #78 Matěj Rapp (3:3)
27:45 Rychlé přesunutí balonu na mantinel a následná přízemní střela Šváchy vyrovnává utkání.
27:07 Vyloučen hráč #31 Matěj Půček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
25:28 Vyloučen hráč #64 Ondřej Balý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
25:00 Tykal se protáhl z rohu až před branku domácích, jeho kličku však Janoušek přečetl a chytá.
23:53 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:2
23:53 Švácha se prosazuje v přesilové hře a je to znovu pouze o jednu branku.
23:28 Michal Fuchs dostal křižnou náhru a pálí od mantinelu, Janoušek se skvěle přesouvá a chytá.
23:13 Vyloučen hráč #22 Daniel Hrdlička družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
22:14 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #65 Matěj Mach, asistoval #72 Michal Douša (3:1)
22:14 Matěj Mach umisťuje svou ránu krásně pod ruku Staňka.
20:49 Matějka získal balon a snaží se jej posunout křižně na čekajícího Čiku, tomu ale zabránil dobře postavený plzeňský obránce.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny utkání vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:53 Poslední akce třetiny, Čika s balonkem běží podél mantinelu, míří do vzdálenějšího růžku, ale těsně míjí.
17:26 Karafiát vyslal krásný dlouhý balon přes celé hřiště na Tomáška, jeho kličku si ale Staněk pohlídal a balon zachytává mezi nohy.
16:16 Tykal posílá skákavý balon před branku na Netrha, ten ale před nepřesunutým brankářem promáchl.
12:42 Matějka v šanci před Staňkem neúspěšný, kličku dělal již moc blízko před brankářem.
11:00 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #91 Jan Karel Matějka (2:1)
11:00 Procházku nezastavil ani faul, prolétl hřiště a bere si poprvé v zápase vedení.
09:03 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #66 Matyáš Růžička (1:1)
09:03 Růžička z rohu posílá náhru Tomáškovi, který z předbrankového prostoru balon uklízí za záda Staňka.
08:25 Čika vybojoval standardní situaci před brankou hostí. Jeho následná střela i dorážka byla vychytána Staňkem.
06:45 Tomášek pressuje, bere balon a nabírá rychlost. Nahrává před brankou Karafiátovi, který jen těsně míjí branku hostí.
04:27 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa bez asistence (0:1)
02:28 Francovu střelu zastavil Janoušek bez větších obtíží.
01:17 Chyba v rozehrávce hostí, Čikova střela byla ale vykryta Staňkem.
00:55 Janoušek vykryl helmou první střelu hostí.
00:16 Čika výborně zachytil balonek a posouvá na Matějku, ten se dostává až ke střele.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.