8:1
    Ondřej BALÝ
    (Löwy)

FBŠ SLAVIA Plzeň - Viking TJ Kobylisy 8:1
branky: 6. Ondřej Balý, 27. Ondřej Wopršalek, 30. Filip Huml, 37. Filip Huml, 39. Jakub Černý, 41. Ondřej Balý, 42. Ondřej Wopršalek, 44. Ondřej Balý - 7. Matěj Král; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Martin Klán; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Ludvík Jaroš 10 - Lukáš Bydžovský 16; po třetinách: 1:1, 2:0, 5:0
45:00 Komentář domácích Kuthan Jiří (Trenér): Dnešní zápas se nám dlouho nedařila koncovka, hlavní byla dnes trpělivost a důvěra v naši hru, která vústila v jednoznačný výsledek. Děkujeme našim diváků za podporu a soupeři za férový zápas. Nám začíná příprava na FBŠ Boheminas Praha.
45:00 Komentář hostů Havlíček Daniel (Trenér): Dnes jsme byli první dvě třetiny lepší než včera. Plzeň nám však udělila lekci z produktivity a zaslouženě postoupila do dalšího kola. Děkujeme za super zápas, skvělou atomosféru od místních diváků pro naše kluky to byl zážitek a přejeme Plzni co nejdelší sezónu. Zdravím do Kobylis :)
45:00 Střely ve 3. části: 11:4
43:21 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #64 Ondřej Balý, asistoval #77 Adam Löwy (8:1)
41:16 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #96 Ondřej Wopršalek, asistoval #6 Filip Huml (7:1)
40:37 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #64 Ondřej Balý bez asistence (6:1)
38:21 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Jakub Černý bez asistence (5:1)
36:43 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #6 Filip Huml, asistoval #77 Adam Löwy (4:1)
34:42 Vyloučen hráč #48 Jáchym Kymla družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 7:5
29:01 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #6 Filip Huml, asistoval #89 Patrik Ráž (3:1)
26:34 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #96 Ondřej Wopršalek, asistoval #16 Pavel Vrkoč (2:1)
18:31 Vyloučen hráč #64 Ondřej Balý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 6:2
06:09 Králova střela končí za zády Jaroše.
06:08 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #99 Matěj Král, asistoval #48 Jáchym Kymla (1:1)
05:03 První gól si připisují domácí.
05:02 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #64 Ondřej Balý, asistoval #66 Jakub Černý (1:0)