60
  • 60 59:04
    2

Panthers Praha - Crazy girls FBC Liberec 4:7
branky: 7. Eliška Tázlerová, 40. Monika Zikmundová, 46. Jana Pavlicová, 57. Julie Faťunová - 5. Karolína Nováková, 5. Kateřina Novotná, 15. Karolína Vlachová, 17. Klára Pabiánová, 47. Markéta Šorfová, 56. Aneta Foffová, 58. Veronika Šmídková; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 9, Tea Mažáryová 20 - Kateřina Dlouhá 16; po třetinách: 1:4, 1:0, 2:3
60:00 Komentáře nejlepších hráček a trenérů naleznete zde.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:04 Vyloučen hráč #88 Jana Pavlicová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:14 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:7
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #77 Julia Opic (4:7)
56:29 Panterky jdou zkusit štěstí v šesti.
56:24 Timeout Panthers Praha
56:24 GÓL Panthers Praha! 4:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Julie Faťunová, asistoval #28 Adéla Vlčková (4:6)
55:50 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:6
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Aneta Foffová, asistoval #23 Kateřina Dlouhá (3:6)
55:50 Nedáš, dostaneš. Nic víc k tomu asi není potřeba psát.
54:19 Zikmundová blokuje střelu Žbáňkové.
52:57 Liberec hraje v plném počtu.
51:32 Valešová v oslabení trefuje spojnici brankové konstrukce.
50:57 Vyloučen hráč #7 Tereza Holcová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
49:01 Šindelářová to zase dobře zkouší, ale Dlouhá je připravená.
48:21 Žbaňková si teď málem dala vlastňáka. Jaaj.
46:05 Timeout Crazy girls FBC Liberec
46:05 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #56 Klára Pabiánová (3:5)
45:21 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #84 Nikola Křemenáková (3:4)
45:21 Pavlicová se zkušeně trefuje k levé tyčce a přibližuje tak skóre domácích blíže k Libereckému celku.
44:27 Kvapilová po dobrém úniku trefuje tyčku.
43:31 Pavlicová střílí ze vzduchu, ale prostřelit Dlouhou se jí nedaří.
42:01 Zikmundová zkouší pozornost hostující brankářky.
40:01 Domácí opět vyhrávají buly.
40:00 Střely ve 2. části: 3:11
39:45 GÓL Panthers Praha! 2:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Monika Zikmundová, asistoval #28 Adéla Vlčková (2:4)
39:45 Zikmundová se střelou z dálky dostává až za záda hostující golmanky a panterky tak odchází do šatny po vyhrané třetině.
39:12 Bočanová se řítí dopředu jako blesk, ale míček na mantinelu ztrácí.
36:32 Mažáryová opět předvádí své rychlé ručičky!
35:04 Křemeňáková leží na zemi před bránou a nezvedá se.
35:01 Staňková se snažila trefit odkrytou branku ze vzduchu, ale bohužel se netrefila.
34:01 Další velká šance pro domácí končí za mantinelem.
31:02 Zikmundová trefuje břevno.
28:15 Tázlerová se tlačí do zakončení před brankou.
25:01 Bočková se pere před brankou, ale bohužel neúspěšně.
23:37 Budská se stihla rychle vrátit na svou polovinu a zabraňuje tak možnému golu hostujícího celku.
22:23 Domácí golmanka posílá dlouhý výhoz na Faťunovou, tu ale zastavila poslední Liberecká obránkyně.
21:06 Mažáryová poprvé zakročuje.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tea Mažáryová družstva Panthers Praha
20:00 Střely v 1. části: 8:13
17:23 Rozehnalová předvádí paradní blok a hasí tak propad panterek.
16:58 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #56 Klára Pabiánová, asistoval #9 Markéta Valešová (1:4)
16:31 Žbáňková to zkouší znovu, ale střela zpoza těla letí za mantinel.
16:20 Liberec zamkl domácí na jejich polovině a tlačí se do zakončení.
15:25 Domácí v klidu hrají na vlastní polovině.
14:02 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #88 Karolína Vlachová, asistoval #76 Markéta Žbánková (1:3)
14:02 Žbáňková přesně viděla volnou Vlachovou, která doťukává míček do odkryté branky.
10:26 Liberecká hráčka to zkouší backhandem, ale trefuje Neumanovou pouze do špičky.
09:40 Tým hostí hraje v pěti.
08:53 Staňková na středu bohužel promáchla balonek a šanci tak nevyužívá.
07:40 Vyloučen hráč #17 Marcela Urbanová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
06:25 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Eliška Tázlerová, asistoval #27 Lucie Šindelářová (1:2)
06:25 Tázlerová si krásně přehodila hostující brankářku a oslavuje tak svůj první gól v extralize žen!
04:59 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #86 Kateřina Novotná, asistoval #10 Petra Müllerová (0:2)
04:59 Neumanové se míček nešikovně odrazil od napřáhlé ruky a Liberec si tak připisuje další branku.
04:36 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (0:1)
03:57 Vyloučen hráč #25 Monika Zikmundová družstva Panthers Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
02:21 Hráčka Liberce posílá ostrou střelu na připravenou Neumanovou.
00:01 Úvodní buly pro tým domácích.