• 60 59:42
    2
    Milan TICHÝ

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC 4CLEAN Česká Lípa 5:3
branky: 6. Jiří Lebeda, 12. Jiří Lebeda, 17. Jiří Lebeda, 37. Jan Zavadil, 45. Miloš Tyl - 17. Milan Tichý, 29. Radek Krajcigr, 52. Ladislav Pekárek; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:5 + Milan Tichý OS; využití: 0:1; diváků: 255; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 22 - Jan Dvořák 19; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:42 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
59:42 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa - osobní trest
58:53 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
55:47 Domácí mohli definitivně rozhodnout. Zavadil i Nushart však selhali.
54:25 Tyl na poslední chvíli odpálil míček před Vavruškou.
53:23 Nushart tváří v tvář Dvořákovi selhal.
52:35 Dnešní utkání sleduje 255 diváků.
51:03 Závar před domácí brankou využívá Pekárek a snižuje na 5:3.
51:02 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #19 Albert Kouba (5:3)
50:00 Eckhardt napravil zaváhání svých obránců.
48:43 Zavadil ze středu pálí mimo.
47:53 Domácí teď svému brankáři pomohl několika povedenými bloky.
46:07 Hraje teď nabrala opravdu zběsilé tempo, hraje se ze strany na stranu.
44:13 Tyl se dostal k odraženému míčku a dělovkou k levé tyči zvyšuje na 5:2.
44:12 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #74 Miloš Tyl bez asistence (5:2)
42:56 Lebeda teď netrefil prázdnou branku.
42:00 Domácí hrají v plném počtu.
40:40 Domácí ve čtyřech.
40:00 Vyloučen hráč #28 Michal Zeman družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
38:32 Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:30 Velc trefil tyč, na druhé straně pálil mimo Štěrba.
36:48 Dvořák nechal u své levé tyče místo akorát na míček, které však dokázal Zavadil trefit a zvyšuje na 4:2.
36:47 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #28 Michal Zeman (4:2)
35:05 Nushart pálí těsně mimo.
33:07 Peška dostal míček do branky, rozhodčí si však vyžádali konzultaci s videem po které určili, že míček přešel brankovou čáru mimo vymezený prostor. Branka tak neplatí.
32:52 Ekl zkoušel trefit míček ze vzduchu, to se mu však nepovedlo.
30:43 Domácí ani driuhou přesilovku nevyužili, navíc sami inkasovali.
28:58 Domácí propadli ve vlastní přesilovce a Lípa snižuje.
28:57 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #4 Milan Tichý (3:2)
28:34 Vyloučen hráč #96 Václav Vavruška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
27:42 Tomčo dokázal prostřelit houf těl, Dvořák byl opět připraven.
27:22 Hosté hrají v plném počtu.
25:23 Kouba dojel u mantinelu Langa a půjde di odpočinout na trestnou.
25:22 Vyloučen hráč #19 Albert Kouba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
24:23 Štěrba se uvolnil skrz dva obránce, branku však netrefil.
22:40 Krajcigr byl sám před Eckhardtem, míček mu však v rozhodující moment ujel.
20:49 Strachota ztratil míček v nebezpečném prostoru a chybu musel řešit blokem Svatek.
20:01 První buly opět pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:58 Lehkou střelu Pešky sebral Eckhardt a první třetina tak končí.
19:30 Krajcigra zablokoval Tomčo.
18:20 Probíhají poslední dvě minuty první třetiny.
16:38 Blesková odpověď domácích, Lebeda se otočil na středu a ranou k tyči kompletuje hattrick.
16:37 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #82 Petr Torma (3:1)
16:17 Tichý natáhl od poloviny hřiště a snižuje na 2:1.
16:16 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #50 Štěpán Slaný (2:1)
15:46 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
14:55 Tichého střela zamířila vysoko nad.
14:23 Třetí lajna domácích je při chuti, nyní pálil nebezpečně Hurt, úspěšnější byl však Dvořák.
13:10 Do Karlových Varů přicestovala i početná skupinka hostujících fanoušků a atmosféra je tak vynikající.
11:54 Máme tady opakovačku, Velc přistrčil míček na Lebedu, který tváří v tvář hostujícímu gólmanovi uspěl i podruhé.
11:53 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #15 Matyáš Velc (2:0)
11:13 Zeman tvrdě vypálil, Dvořák vyráží ramenem.
09:22 Dvořák si připisuje povedený zákrok.
07:51 Nushart mohl přidat druhou branku, míček však trefil špatně.
07:31 Lípě zatím létají míčky daleko od branky.
05:28 Z hostující rozehrávky vzešlo domácí přečíslení, které po přihrávce Velce využívá Lebeda.
05:27 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
03:39 Korbel nahazoval míček před branku, kde ho odrazili hostující obránci do rohu.
02:01 Velc pálil pouze do bloku Tichého.
00:36 Kopič nedosáhl na střílenou přihrávku Štěrby.
00:01 První buly pro Lípu.