• 60 59:24
    2
    Pavel HÁJEK

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:4
branky: 1. Lukáš Pobořil, 44. Pavel Barabáš, 49. Lukáš Pešat - 14. Ondřej Stuchlík, 19. Ivan Pergler, 31. Jan Pinkas, 47. Jan Procházka; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 175; zásahy brankářů: Jan Binder 11 - Aleš Křepelka 16; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:1
60:00 Rozhovory po utkání najdete zde:
60:00 Střely ve 3. části: 10:3
59:58 Křepelka zastavil přihrávku na Gála a Vinohradům to už vyjde.
59:24 Vyloučen hráč #32 Pavel Hájek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra na zemi
59:24 Hájek blokoval tak urputně, že zapomněl, že hraje na zemi. FBC má přesilovku.
59:00 Kuczera mířil mezi nohy Křepelky, ten si místo pohlídal.
58:35 Čuda blokuje Kuczeru.
57:27 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
57:27 Ostrava to zkouší v 6.
57:27 Ostrava bere oddechový čas. Půjde zápas do prodloužení?
56:31 Kuczera mířil doprostřed brány, tam operuje Křepelka a pokus domácího obránce chytá.
55:17 Binder ramenem vytahuje pokus Švejdy od levého mantinelu.
54:48 Křepelka se má co otáčet v bráně Vinohradů. Hostující brankář u míčku dříve než domácí Gál.
54:03 Bräuer Marek se už tlačil k dorážce, ale Křepelka stačil dát nohy k sobě.
52:19 Ondřej Stuchlík vzal míček Herblichovi a pomáhá si s Čudou, aby mohli v klidu rozehrát.
51:46 Křepelka vytahuje pumelici Šulce.
51:16 Binder sebou hodil na zem a chytil samostatný únik Švejdovi.
50:54 Ostrava na míčku na útočné polovině a hledá cestu k vyrovnání. Vinohrady stažené kolem Křepelky a jen prozatím vyhazují.
48:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #46 Šimon Kuczera (3:4)
48:53 Pešat nejprve vyprášil betony Křepelky, následně se dostal domácí kapitán k dorážce a na podruhé přehazuje Křepelku, už je to jen o jednu.
48:28 Domácí fanoušci ženou Ostravu za vyrovnáním.
46:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Jan Procházka, asistoval #4 Tomáš Gärtner (2:4)
46:54 Obrovská smůla pro FBC. Procházkova střela mířila mimo tři tyče domácí svatyně, ale Němec vložil čepel do střely a střelu ztečoval za svého vlastního brankáře.
45:51 Binder nohou zastavuje zadovku Kellermanna.
45:03 Pergler to zkusil od poloviny, ale jeho pokusu chyběla přesnost a větší razance.
43:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #50 Lukáš Pešat (2:3)
43:46 Pešat krosem našel Barabáše, který trefuje odkrytou část branky hostů! Máme sníženo.
43:43 Vinohrady v plném počtu.
43:12 Kuczera z první míjí pravou tyč hostující svatyně.
42:37 Křepelka vytahuje střelu Pešata!
42:15 Bräuer od pravého mantinelu přestřeluje!
41:43 Vyloučen hráč #15 Lukáš Trojáček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
41:43 Kopelec byl Trojáčkem zastaven za cenu dvou minut, přesilovka pro Ostravu.
40:24 Křepelka chytá tutovku Šulcovi na vzdálenější tyčku!
40:01 Úvodní buly poslední části pro FBC.
40:00 Střely ve 2. části: 3:7
39:26 Kopelec obehrál Pinkase, následně přihrál Chatrnému, kterému míček sjel z čepele.
37:45 Bloky hráčů ve žlutém zabraňují Ostravě se dostat nadostřel. Buď ta střela míří do bloku nebo jde mimo tři tyče.
36:59 Bräuer krosem hledal volného Pešata na vzdálenější tyčce, ale druhý jmenovaný promáchnul.
35:31 Gärtner Tomáš šel sám z úhlu na Bindera, ale domácí brankář si místo mezi tělem a rukou pohlídal a chytá pokus hostujícího útočníka.
34:39 Pešat hledal Chatrného, který mu nabíhal na levý mantinel, ale Hartman si nenechal utéct svého hráče a překazil akci Ostravy.
33:06 Gärtner Daniel trefil tyč domácí svatyně!
32:28 Fantastičtí diváci ženou Ostravu za snížením, Vinohrady jsou stáhnutí okolo své brány, aktivnější FBC.
31:23 Přibývá nám plno osobních soubojů. Jde vidět, že hrajeme o hodně.
30:53 Křepelka vyráží dalekonosný pokus Chatrného.
30:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Jan Pinkas, asistoval #44 Radek Kužel (1:3)
30:17 Vinohrady odskakují do dvoubrankového vedení. Kužel našel u bližší tyčky Pinkase, který míček propasíroval za záda Bindera.
29:45 Kužel zastavil přihrávku na volného Daniše.
27:04 Binder schovává do své moci pokus z dílny Perglera.
25:30 Bräuer přestřeluje svatyni Křepelky v nadějné pozici.
24:40 Kužel zastavil Chatrného a následně přihrával na Pinkase, ale ten byl pro změnu zastaven Kopelcem a rozehrávají domácí od svatyně Bindera.
23:35 Herblich rovnal mířidla, ale přišel další blok ze strany hostů, tentokrát ho měl na starosti Trojáček.
23:07 Binder fantasticky proti Klápovi.
22:30 Švejda blokuje pokus Němce. Sokolové jsou výborní, co se týká obranných bloků.
21:25 Daniš se vydal na zteč hostující brány, ale jeho pokus blokovali hned tři hráči Sokola.
20:23 Nához před bránu na Brauera zastavuje Hartman svým blokem.
20:01 Úvodní buly pro Ostravu.
20:00 Dnešní utkání sleduje 175 diváků. Děkujeme!
20:00 Střely v 1. části: 6:5
18:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #26 Jan Pinkas (1:2)
18:25 Vinohrady jdou do vedení. Pergler dostal trochu prostoru na pravém křídle a trefuje odkrytý levý roh Binderovi brány.
18:00 Vinohrady drží míček u své brány a jdou střídat, FBC čeká na jejich pohyb.
16:53 Křepelka znovu chytá pumelici Herblichovi.
16:23 Zaváhání v obraně se snažil potrestat Herblich, který se dostal do zakončení, ale Křepelka si připisuje zákrok.
15:24 Binder si poradil s přízemní střelou Kužela.
13:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #65 Ondřej Stuchlík, asistoval #24 Petr Hartman (1:1)
13:45 Tentokrát již Vinohrady udeřily v přesilovce. Hartman našel krosem O.Stuchlíka, který z první prostřeluje Bindera.
13:10 Vyloučen hráč #6 Martin Šulc družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:10 Sedláčkovi skončilo vyloučení, ale na trestné ho vystřídá spoluhráč Šulc za vrážení.
12:34 Perglerův pokus mohl ohrozit Bindera, ale Šubertův blok byl proti.
12:04 Ondřej Stuchlík přestřeluje od levého mantinelu.
11:10 Vyloučen hráč #64 Matěj Sedláček družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
11:10 Vinohrady si zahrají přesilovou hru. Za blokování hole je vyloučen Sedláček.
10:54 Kužel nahazoval na Bindera, ale tam nebyl nikdo ze spoluhráčů, aby jeho pokus usměrnil za záda Bindera.
10:10 Hartmann s Trojáčkem odolali napadání Němce a můžou rozvíjet postupný útok na území FBC.
08:23 Sedláček se vytočil přes tři protihráče, ale jeho přihrávka končí na florbalkách hráčů z hlavního města.
06:51 Vysoká zastavuje útočné snahy Ostravanů a Jan Procházka rozehrává u svého brankáře.
05:50 Pergler se snažil projít po levém mantinelu, ale Šubert ho čistě obral o míček a uklidňuje situaci z pohledu Ostravy.
04:02 Na míčku jsou na vlastní polovině Vinohrady, kde kombinuje Gärtner Daniel s Čudou, ale vepředu jsou všichni obsazení.
03:24 Fantastický kros Pešata na Kuczeru, ale druhý jmenovaný v rozhodující chvíli promáchnul.
02:24 Za Vinohrady se vydal Pinkas napadat, ale Kopelec s Kuczerou kombinují mezi sebou a nepůjčují hostům míček.
00:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #53 Marek Bräuer (1:0)
00:34 Ostrava jde velmi brzo do vedení. Bräuer posunul na pravé křídlo na Pobořila a ten střelou na vzdálenější tyč posílá FBC do vedení.
00:20 Kuczera hledal skulinku, ale Klápa mu jeho přihrávku na Pobořila zablokoval.
00:01 Úvodní vhazování vyhrává Ostrava.
00:00 Dobrý večer, vítejte u textového přenosu ze 3.kola osmifinále Play - Off, kde se utkají domácí FBC ČPP Bystroň Group Ostrava a hosté TJ Sokol Královské Vinohrady. Matematika je jasná, kdo vyhraje, tak postupuje.