9:4
    Adam DELONG
    (Gattnar)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 9:4
branky: 16. Jakub Hubálek, 35. Michal Pažák, 43. Jiří Besta, 47. Adam Delong, 48. Marek Matejčík, 51. Michal Pažák, 54. Jiří Besta, 55. Martin Gattnar, 59. Adam Delong - 25. Karel Petrák, 40. Jakub Buršík, 49. Jan Malič, 52. Filip Forman; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 232; zásahy brankářů: Lukáš Souček 12 - Tomáš Hyršl 10; po třetinách: 1:0, 1:2, 7:2
60:00 Ohlasy po utkání naleznete zde
60:00 Střely celkem 19:16 Nejlepší hráči: Vítkovice - 88 Jiří Besta, Bohemians - 38 Jan Malič
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:20 Ještě jeden vynikající zákrok Souči
58:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 9:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #13 Rostislav Gattnar (9:4)
58:32 R. Gattnar posouvá na Delonga a ten většinou nemá problém prázdnou kasu trefit
57:06 Forman z křídla, Souček na místě
56:34 I dnes se můžeme přesvědčit, že Bedlova slovní zásoba je opravdu bohatá
55:40 Bohemka v šesti
55:30 Bohemka v pěti
55:20 Bohemka v šesti
54:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #88 Jiří Besta (8:4)
54:40 Podobná situace, tentokrát ale Besta předložil M. Gattnarovi před prázdnou kasu
53:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta bez asistence (7:4)
53:02 Besta zase ukradl Bohemce míček a i přes Formanovu závoru uprchl po křídle a trefuje vikýř
51:17 GÓL FbŠ Bohemians! 6:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #38 Jan Malič (6:4)
51:17 Nedůslednost v domácí obraně a další snížení
50:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #65 Adam Zubek (6:3)
50:45 Akce z jedničky po ose Šebesta, Hubálek, Zubek, Pažák a další gól ze středu hřiště
50:36 Buršík z výjezdu přestřeluje
50:15 Souček si našel Formanovu standardku
48:21 Teď to nabralo grády, Matejčík napálil spojnici
48:04 GÓL FbŠ Bohemians! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #12 Karel Petrák (5:3)
48:04 Na druhé straně rychlá odpověď Maliče
47:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #27 Michal Pažák (5:2)
47:04 Únik Pažáka a na zadní tyči volný Matejčík
46:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong bez asistence (4:2)
46:36 Buršík krásně našel na středu volného Delonga a ten trefuje
46:24 Hyršl neskutečně zasahuje proti Bestovi
44:44 Tlak dvojky domácích vyústil v jedno zakončení a několik skoro zakončení
42:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:2
42:17 Besta vystihl rozehrávku Bohemky, Pláchl mezi dvěma hráči a přes třetího se trefuje na zadní tyč
41:34 Souček zasahuje proti J. Petrákovi
40:55 Besta hasí zárodek požáru před vlastní brankou
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
39:45 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #38 Jan Malič (2:2)
39:45 Nepohlídaná standardka a je to 2:2
38:59 Kombinace domácích a Hubálek bombí nad
38:37 Míček na Matejčíka byl o něco rychlejší, než bylo třeba
37:20 Delong našel rozběhnutého Šindlera ale Hyršl nakonec moc práce neměl
36:46 Malá domů Bohemky
34:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #55 Jakub Hubálek (2:1)
24:16 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #81 Filip Forman (1:1)
24:16 Dvě chyby v obraně domácích. Tu první Souček hasí, tu druhou už ne
23:30 Domácí mohli jít 2 na 1 ale zastavují je rozhodčí
22:35 Domácí zatím ve druhé třetině míček hostům moc nepůjčují. Koneckonců, je to vítkovický míček
21:20 Zubek nepřekvapil Hyršla na bližší tyči
20:00 Střely v 1. části: 4:4
19:59 Třetinu zakončuje zbytečná šaškárna kolem standardky Bohemky
19:30 Delongova rychlá střela zacinkala na tyčku
18:21 Hubálek tentokrát z druhé strany vedle
15:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek bez asistence (1:0)
15:32 Hubálek se otočil na pětníku a ještě než sebou flákl o zem, trefil se po zemi na bližší tyč
14:00 Šindler střílí přes blok beka a pro Hyršla to nebyla úplně snadná práce
13:13 Dva důležité zákroky Součka ale určitě už měl v kariéře těžší
11:58 Florbalky o sebe třískly a to je něco pro Bedlu!
11:09 Šindler před kasou nezametá do branky
10:17 M. Gattnar se hlava nehlava prodral k zakončení a následuje první komerční přestávka tohoto zatím dechberoucího utkání
09:17 Výborný pas Formana na Kawuloka ten zakončuje vedle
06:54 Hyršl vyráží helmou střelu Jankovského na oběžnou dráhu
05:54 Forman se hroutí na tarkett po souboji s Pažákem. Tihle dva se zřejmě budou potkávat celou sérii
04:39 Šebek se vymotal z rohua i přes to, že jeho hokejka byla faulována, tak zakončil. Souča na místě
03:20 První jakžtakž střelu si připisuje vítkovický Kaleta
00:00 Pěkný a ještě mnohem krásnější večer z Dubiny. Začíná druhé utkání semifinálové série mezi Vítkami a Bohemkou, stav série je 1:0 ve prospěch Bohemians