• 64 63:48
    5:6
    (Delong)

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice  5:6p
branky: 15. Karel Petrák, 15. Patrik Rozkovec, 31. Martin Kisugite, 34. Jan Řehoř, 40. Jan Řehoř - 21. Jiří Besta, 44. Ondřej Vítovec, 52. Jan Šebesta, 58. Adam Delong, 60. Jan Šebesta, 64. Martin Gattnar; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 764; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 33 - Lukáš Souček 32; po třetinách: 2:0, 3:1, 0:4, 0:1
70:00 Střely v prodloužení: 1:1
70:00 Ukončení prodloužení
63:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #72 Adam Delong (5:6)
63:34 Petrák do Součka.
62:04 Kisugite mimo
61:46 Petrák mimo
60:00 Střely ve 3. části: 6:18
59:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #72 Adam Delong (5:5)
59:54 Šebesta bohužel pro domácí vyrovnává
59:02 Kawulok mijí prázdnou branku.
58:15 Nebezepečná standartka pro domácí.
57:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #86 Marek Matejčík (5:4)
53:38 Delong opět pouze do Hyršla.
53:26 Malič přestřeluje hyršlovu branku.
52:58 Zubkova střela pouze do Hyršla.
51:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #65 Adam Zubek (5:3)
51:53 Šebesta přesně do pravého horního rohu Hyršlovi branky.
51:19 Šebek nohou odpálil balónek od domácí branky.
50:35 Utkání bude dramatické až do konce i když je to teď o tři góly pro Klokany.
50:17 Podpora pro Klokany je dneska výtečná.
49:34 Šindlerovu nahrávku chytá Hyršl.
48:32 Střela Karla Petráka pouze do rukou Součka.
48:00 Fantastický Hyršl Proti Pažákovi
47:00 Poté Delong minul branku.
46:09 Petrák netrefil následně byl sám Matějčík společně s Delongem proti Maličovi, ale Matějčík nahrál pouze do Maliče.
44:20 Forman nezasunul za ležícího Součka.
43:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Ondřej Vítovec, asistoval #25 Matyáš Šindler (5:2)
43:31 Bohužel Vítovec snižuje po tlaku, kdy Vítkovice zatlačili Bohemku.
43:16 Gattnar stál sám před otevřenou brankou a jeho střela mířila deset metrů vedle.
42:39 Šebesta pouze do tyčky a na druhé straně Buršík do Součka.
40:00 Třetí třetinu začínali vyhranou buly Vítkovice.
40:00 Vidět úsměv na tváři Michala Jedličky je vzácnost.
40:00 Střely ve 2. části: 13:11
39:01 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #5 Martin Kisugite (5:1)
39:01 A z brejku 5:1.
38:44 Hyršl skvěle proti Delongovi.
36:32 Petrák vystřelil do Součka a na druhé straně Hyršl senzačně zamezil Matějčíkovi ve skorování.
34:47 Kluci dneska chtějí urvat tento zápas a jet do Vítkovic za stavu 2:2. A zatím se jim tento plán daří na výbornou.
34:00 Buršíkova střela mimo branku.
33:14 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #24 Vojtěch Bílek (4:1)
33:14 Bílek naservíroval Řehořovi a ten zvyšuje již na rozdíl tří branek.
32:43 Čihák s Bílkem se oba srazili, ale naštěstí pro Bohemku toho Vítkovice díky skvělému Hyršlovi nedokázali využít.
31:50 Vítkovice mohli odpovědět, ale Forman jim odebral balónek.
30:41 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #77 Jaroslav Petrák (3:1)
30:41 Martin Kisugite posílá Bohemku do vedení o dva góly.
29:27 Nejdříve si buršík dal málem vlastňáka a poté na druhé straně zareagoval skvěle proti němu Souček.
28:39 Střela Besty zblokována mimo branku.
27:19 Vítkovice můžou děkovat, že mají v bráně Součka.
26:21 Součkův fantastický zákrok proti Buršíkovi.
24:53 V přesilovce si Bohemka nevytvořila žádnou velkou příležitost ke skórování.
24:00 Bohemka si zatím nevytvořila v přesilovce šanci.
22:37 Vyloučen hráč #92 Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
22:37 Virga byl faulován když šel sám na bránu.
22:18 Vítkovice vstoupily do druhé třetiny výrazně lépe než Bohemka.
21:33 Vítkovice mohli srovnat, ale Hyršl drží svůj tým.
20:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #25 Matyáš Šindler (2:1)
20:27 bohužel první gól ve druhé třetině inkasuje Bohemka.
20:00 Jak už jsem řekl Bohemka vede 2:0 a tak uvídíme zda tým Michala Jedličky naváže na první třetinu.
20:00 Střely v 1. části: 17:10
19:16 Teď to bylo nahoru dolu největší šanci měl Kawulok a na druhé straně Matějčík, kterého ubranil Buršík.
17:57 Bohemka má v těchto chvílích více ze hry, skvělá práce týmu Michala Jedličky v dnešním zápase.
17:00 Tři minuty do konce první třetiny.
15:10 Ani jsem to nestihl dopsat a Jára Petrák mohl zvýšit na 3:0
15:00 Viděli jsme dva góly v rozmezí 27 sekund.
14:52 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #34 Matúš Gajdoš (2:0)
14:52 Patrik Rozkovec !!!!!
14:25 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #21 Jakub Buršík (1:0)
14:25 Kája Petrák nedal Součkovi šanci a posílá Bohemku do vedení.
14:22 Šebkovu střelu neskutečně vyrazil Souček.
13:17 Gattnar předkládal před branku Fukalovi ,ale tam byla naštěstí pro domácí jejich obrana.
12:48 Faul za brankou Vítkovic na Filipa Formana.
11:39 Kisugiteho pumelenice mimo branku.
10:50 Přesilovka se nepovedla a následuje komerční přestávka.
10:08 Oběma týmům se v první třetině přesilová hra příliš nedaří.
09:36 Petrákova střela do pupku Součka.
09:20 Šebkova střela do bloku.
08:45 Vyloučen hráč #12 Martin Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
08:45 Uvidíme další zkrácenou hru 4:4
08:31 Naštěstí Zezulkův nepovedený odpal k Hubálkovi, ale ten z první střílí na tribunu.
07:53 Začíná druhá přesilovka Vítkovic.
07:20 Pažák z výběhu mimo branku.
07:03 Vyloučen hráč #34 Matúš Gajdoš družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení
07:02 Gajdošův faul bere přesilovku Bohemce.
06:59 Další střela do bloku.
06:32 Šebkova střela zblokována mimo branku.
06:00 Petrák nedokázal využít několika možností ke skórování.
05:44 Vyloučen hráč #14 Lukáš Fukala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
05:44 Tentokrát přesilovka pro domácí po faulu na Bílka.
05:14 Bohemka zvládla na výbornou přesilovou hru Vítkovic.
04:45 Další blok tentokrát Dobisíkův proti Delongovi.
04:25 Hubálkova střela do Zezulkova bloku.
04:00 Prvních 48 vteřin se dokázala Bohemka bránit Vítkovicím bez většího tlaku.
03:13 Vyloučen hráč #22 Patrik Rozkovec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
03:13 První přesilová hra zápasu pro Vítkovice.
02:29 Čihákova střela končí v náručí Součka.
01:30 Bohemka byla v první minutě a půl lepším týmem, ale nic z toho nebylo.
00:55 Formanovu střelu zblokoval mimo branku Hubálek.
00:00 Klokanům jde dnes o všechno pokud nechtějí dopustit stav série 1:3 na zápasy.