4:6
    Jana PAVLICOVÁ
    (Saffertová)

Panthers Praha - FBC Intevo Třinec  4:6
branky: 18. Eliška Zubová, 18. Agáta Saffertová, 31. Nikola Křemenáková, 60. Jana Pavlicová - 2. Veronika Třinecká, 6. Zuzana Mieszek, 9. Romana Kiecková, 27. Romana Kiecková, 33. Adéla Šibrová, 41. Veronika Třinecká; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Tea Mažáryová 20 - Simona Pytlíková 15; po třetinách: 2:3, 1:2, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:16 GÓL Panthers Praha! 4:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #53 Agáta Saffertová (4:6)
59:16 Branka v oslabení zřejmě domácím nepomůže.
58:35 Vyloučen hráč #2 Kristýna Gocová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
58:10 Timeout FBC Intevo Třinec
55:35 Oba týmy jsou v plném počtu.
53:35 Vyloučen hráč #77 Pavla Kajfoszová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
53:35 Vyloučen hráč #53 Agáta Saffertová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
53:35 Čeká nás hra 4 na 4.
51:25 Timeout Panthers Praha
50:00 Třince dělí 10minut od postupu do Extraligy žen, uvidíme jestli Panthers dovedou sérii do pátého zápasu.
46:08 Většina střel domácích končí vysoko nad.
40:16 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #99 Lucie Mišúnová (3:6)
40:01 A do třetice hosté vyhrávají úvodní vhazování.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:27 Třinecká a Zubová na slovíčku u paní rozhodčí.
38:30 Třinec dlouho na míčku.
35:12 Střela od Budské měla parametry, bohužel trefuje břevno.
33:53 Parádní série zákroku od brankářky domácích.
32:59 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (3:5)
32:59 Třinec využitou přesilovou hrou navyšuje svůj náskok.
31:57 Vyloučen hráč #17 Anna Staňková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
30:53 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #84 Nikola Křemenáková, asistoval #16 Aneta Rozehnalová (3:4)
30:53 Jednoduchá střela od obránce a tlak do brány, to stačilo domácímu týmu na snížení náskoku soupeře.
29:43 Fantasticky si Zubová poradila proti dvou hráčkám.
26:02 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #90 Romana Kiecková, asistoval #19 Veronika Třinecká (2:4)
26:02 Tak dlouho hosté obstřelovali branku, až to tam nakonec spadlo.
21:31 Teďka obrovská chyba Zubové, naštěsí hosté nedokázali potrestat.
20:01 Úvodní buly vyhrává Třinec, ale rychle o míček přichází.
20:00 Střely v 1. části: 4:11
19:30 Poslední půlminuta první třetiny.
17:21 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová, asistoval #23 Petra Budská (2:3)
17:21 A 6 vteřin poté náskok snižuje Saffertová.
17:15 GÓL Panthers Praha! 1:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 Eliška Zubová, asistoval #3 Nicola Braunová (1:3)
17:15 Tak to byla slast pro oči, Zubová parádní střelou pod ruku snižuje náskok.
16:40 Většina střel končí v bloku.
16:26 Rozehrávka Třince z rohu, uvidíme co vymyslí.
15:55 Krom brankářky Mažáryové je v zápřahu i naše zdravotnice.
12:20 Třinec je v každé šanci velmi nebezpečný, bohužel domácí moc šancí nemají.
08:04 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #90 Romana Kiecková, asistoval #99 Lucie Mišúnová (0:3)
07:12 Střela od Gocové končí v bloku.
05:50 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Zuzana Mieszek, asistoval #97 Kateřina Macigová (0:2)
05:50 Po parádní kombinaci je Třinec ve vedení o dva góly.
04:57 Po dlouhé pasáži hostů, jsou na míčku hráčky Panthers.
03:17 Fanoušci z Třince dělají v hale parádní atmosféru.
01:31 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (0:1)
01:31 Ovšem tato střela již končí za zády.
01:13 Se střelou Wojnarové neměla brankářka domácích žádný problém.
00:01 Na úvodním buly lepší hosté.
00:00 Vítám Vás u 4.kola baráže o Extraligu žen. Třinec má matchball, tak uvidíme jestli ho dneska využije.