{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Červená vystřídá modrou, Superfináleman se vrací na scénu!

Červená vystřídá modrou, Superfináleman se vrací na scénu!

Od loňského léta byl na dovolené, avšak žezlo florbalového krále Jelimána si od svého mladšího bratra Flooriana, jenž se staral o zábavu na pražském mistrovství světa, opět přebírá Superfináleman. Ten už oslavil šesté narozeniny, ale na energii i popularitě neztrácí a již nyní objíždí Českou republiku a zve podruhé do Ostravy.

Bez něj se žádná česká florbalová akce nemůže zkrátka obejít. Poznávací znamení našeho superhrdiny jsou červený plášť, a především pořádně velká neposedná hlava s frajerskými brýlemi a stále přítomným širokým úsměvem. Superfinále man prostě baví už když jen vejde do arény.

Jeho specialitou jsou mexické vlny, na nichž objel nejednu arénu ve světle i tmě za pomoci světélkujících mobilních telefonů. Ani ty nebudou v Ostravar Aréně 14. dubna chybět, sombrera si tak nezapomeňte vzít s sebou a své mobily udržujte nabité.

Superfináleman si fanoušky bude hlídat i na sociálních sítítch, především pak pokud budou používat hashtag #superfinale. Ty nejlepší příspěvky mají šanci se dostat přímo na jumbotron uvnitř největší sportovní haly na Moravě a pobavit tak tisíce návštěvníků největší florbalové ligové události roku v České republice.

Podaří se Superfinále 2019 v Ostravě navázat na atmosféru předchozího ročníku nebo dokonce na prosincové mistrovství světa, které v Praze napsalo velkou kapitolu florbalových dějin? Můžete se o to zasadit i sami přímo na místě, vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal.

Ivanti Tigers Jižní Město00:00
Tatran Střešovice
Hlášenka
FBC ČPP OSTRAVA17:00
K1 Florbal Židenice
Hlášenka
1. SC TEMPISH Vítkovice18:30
Bulldogs Brno
Hlášenka
Crazy girls FBC Liberec00:00
FBS Olomouc
Hlášenka
FbŠ Bohemians00:00
Panthers Praha
Hlášenka
Sokol Pardubice14:00
1. SC TEMPISH Vítkovice
Hlášenka
FBC 4CLEAN Česká Lípa19:00
Tatran Teka Střešovice
Hlášenka
FbŠ Bohemians00:00
BLACK ANGELS
Hlášenka
FBC Liberec00:00
FBC ČPP OSTRAVA
Hlášenka
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE18:00
ACEMA Sparta Praha
Hlášenka