{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Chodov se proti Olomouci nadřel

Chodov se proti Olomouci nadřel

Olomouc dojela na Jižní Město uhrát nějaký zajímavý výsledek proti úřadujícím mistryním z Chodova. A hráčky z Moravy nezahrály vůbec špatně.

Začátek souboje se nesl ve vyrovnaném duchu. Chodovu trvalo než se dostal do očekávaného tlaku. Jenže jakmile přišel tlak, postavila se domácím útočnicím brankářka Olomouce Tomšová. Hostující hráčky plnily na výbornou plán defenzívy a Chodov rozhodně nebyl v první třetině tím jasným předzápasovým favoritem. Po první třetině se tedy hráčky rozešly za nerozhodnutého stavu.

Pozdním příchodem se provinily hned na úvod druhé části hostující hráčky a musely se bránit v oslabení. Sotva se hra vrátila do srovnaného počtu hráček na hřišti, Plášková svou střelou přivedla Chodov do vedení. Olomouc se ve druhé třetině prezentovala hlavně vyloučeními. Po prvním gólu šla na trestnou lavici nejdříve Pavlíková a dvacet vteřin se hosté museli bránit dokonce ve třech, když svou spoluhráčku doplnila i Lišková. Až ale druhé vyloučení Chodov využil. Ani po tomto si Olomouc nedala říct a při další domácí přesilové hře se prosadila Vojáčková.

Po bláznivé prostřední části se poslední dvacetiminutovka zklidnila. Chodov hrál v poklidu svou hru a trpělivě vyčkával. To mu přineslo úspěch v podobě čtvrtého gólu, který si připsala Primusová. Olomoucké útočné akce sice byly ojedinělé, ale nebezpečné. Vše podpořila svým vyloučením Bachmaierová, ale hostujícím hráčkám nebylo souzeno skórovat.  Nakonec pečetila skóre Vojáčková na 5:0 a Chodov dokráčel ke třem bodům. 
Ivanti Tigers Jižní Město00:00
Tatran Střešovice
Hlášenka
FBC ČPP OSTRAVA17:00
K1 Florbal Židenice
Hlášenka
1. SC TEMPISH Vítkovice18:30
Bulldogs Brno
Hlášenka
Crazy girls FBC Liberec00:00
FBS Olomouc
Hlášenka
FbŠ Bohemians00:00
Panthers Praha
Hlášenka
Sokol Pardubice14:00
1. SC TEMPISH Vítkovice
Hlášenka
FBC 4CLEAN Česká Lípa19:00
Tatran Teka Střešovice
Hlášenka
FbŠ Bohemians00:00
BLACK ANGELS
Hlášenka
FBC Liberec00:00
FBC ČPP OSTRAVA
Hlášenka
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE18:00
ACEMA Sparta Praha
Hlášenka