{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

#FlorbalDoma běží dál, díky T-Mobilu navíc s možností výhry

#FlorbalDoma běží dál, díky T-Mobilu navíc s možností výhry

Výzva #FlorbalDoma má za sebou první úspěšný týden - na sociálních sítích se sešla velká řada příspěvků o tom, jak florbalisti trénují doma. Cíl motivovat florbalisty a florbalistky, aby ani po předčasně ukončené sezoně neodkládali florbalové vybavení do kouta a dále se věnovali svému oblíbenému sportu tak plní svůj účel. Nyní přichází nová motivace - díky zapojení partnera T-Mobile mohou účastníci výzvy soutěžit o ceny.

Princip zůstává stejný: v domácím prostředí s použitím všeho, co se tam najde a co se může hodit, florbalisté dál pilně trénují svou techniku i freestylové triky. O to, jak se jim daří, se pak prostřednictvím videa dělí na Instagramu. Při použití hastagu #FlorbalDoma a označení@ceskyflorbal navíc mohou sociální sítě Českého florbalu tato videa sdílet a dokonce mezi nimi vybrat ta obzvláště vydařená, která díky spolupráci s T-Mobilem, hlavním partnerem Českého florbalu, získají odměny.

Soutěží se o ceny v podobě poukazů na nákup florbalového vybavení od partnera české florbalové reprezentace a školských pohárů – Florbalexpert (Unihoc).

Soutěž pojede v tomto režimu:
  • Každý den (pondělí – sobota) oceníme jedno video ve stories poukazem na 1 500 Kč. Podmínkou je #FlorbalDoma a @ceskyflorbal (kvůli možnosti přesdílet video).
  • V průběhu týdne (pondělí – pátek) budeme podařená videa z feedů florbalistů a florbaliste sdílet i ve feedu instagramového účtu Českého florbalu. Tato videa se zařazují do soutěže o poukaz v hodnotě 4 000 Kč, který získá video s největším počtem <3. Podmínkou je u původního příspěvku použít #FlorbalDoma (kvůli možnosti dohledat video). Tato soutěž začíná nanovo s každým startem nového týdne.
FBC ČPP OSTRAVA8
Panthers Praha3
VideoStatistiky
FBS Olomouc3
KM automatik FBK Jičín4
VideoStatistiky
1. SC TEMPISH Vítkovice6
Tatran Střešovice4
VideoStatistiky
FAT PIPE FLORBAL CHODOV9
FbŠ Bohemians0
VideoStatistiky
Ivanti Tigers Jižní Město4
K1 Florbal Židenice5
VideoStatistiky
Technology Florbal MB13
TJ Sokol Královské Vinohrady3
VideoStatistiky
FBC 4CLEAN Česká Lípa6
FBŠ Hummel Hattrick Brno5
VideoStatistiky
1. SC TEMPISH Vítkovice 4pn
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE5
VideoStatistiky
FAT PIPE FLORBAL CHODOV8
Tatran Teka Střešovice5
VideoStatistiky
ACEMA Sparta Praha5
FbŠ Bohemians4
VideoStatistiky