{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Kouč Kettunen nominoval hráče na srpnové soustředění

Kouč Kettunen nominoval hráče na srpnové soustředění

Mužskou reprezentaci čeká před zářijovým Polish Open další soustředění. Národní výběr se sejde ve druhé polovině srpna v Kladně, kde bude pilovat herní prvky před další mezinárodní konfrontací.

Na kladenské palubovce se reprezentace sešla již v únoru. Trenér Petri Kettunen chce během kempu, který se bude konat od 20. do 22. srpna, zapracovat na protiútocích, defenzivních variantách a rovněž ještě doladit ofenzivní hru.

Akce se nemůže zúčastnit útočník Josef Rýpar, do sestavy se naopak vrací švýcarští krajánci Daniel Šešulka s Radkem Sikorou juniorem a liberecký forvard Radek Valeš. Reprezentační dres znovu obléknou také Jakubové Renčín a Buršík.

„Ještě před Polish Open musíme některé věci zlepšit, chceme-li na něm konkurovat Švýcarsku. S týmem z nejlepší čtyřky jsme se naposledy potkali před téměř dvěma lety,” připomíná Kettunen covidem omezené zápasové možnosti.

„Příprava jak směrem k Polsku, tak i k prosincovému světovému šampionátu, bude stále intenzivnější,” říká hlavní kouč národního výběru. „Každý společný den a každá akce je pro nás velmi důležitá,” dodává.

Český národní výběr čeká turnaj Polish Open na začátku září. V Katovicích bude postupně čelit domácímu Polsku, Švýcarsku a Slovensku.


Nominace na kemp v Kladně (20. – 22. 8.)

Brankáři: Lukáš Bauer (Předvýběr.CZ Florbal MB), Martin Beneš (ACEMA Sparta Praha), Martin Haleš (SOKOLI Pardubice).

Obránci: Jiří Bauer, Tomáš Sýkora (oba FAT PIPE Florbal Chodov), Dominik Beneš, Jakub Gruber (oba Předvýběr.CZ Florbal MB), Ondřej Němeček, Martin Pánek, Pavel Sládeček (všichni Tatran Teka Střešovice), Daniel Šešulka (Chur Unihockey, Švýc.), Ondřej Vítovec (1. SC TEMPISH Vítkovice).

Útočníci: Marek Beneš, David Šimek (oba Tatran Teka Střešovice), Jiří Besta, Adam Delong, Matyáš Šindler (vš. 1. SC TEMPISH Vítkovice), Jakub Boček, Jakub Renčín (oba Black Angels), Jakub Buršík (FbŠ Bohemians), Martin Kisugite (Floorbal Köniz, Švýc.), Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec, Marek Zouzal (vš. ACEMA Sparta Praha), Filip Langer (FBC Kalmarsund, Švéd.), Tom Ondrušek (FAT PIPE Florbal Chodov), Radek Sikora (Wiler-Ersigen, Švýc.), Radek Valeš (FBC Liberec).

BLACK ANGELS6
Navláčil PANTHERS OTROKOVICE4
VideoStatistiky
FBC Liberec2
ACEMA Sparta Praha4
VideoStatistiky Vstupenky
FAT PIPE FLORBAL CHODOV4p
Předvýběr.CZ Florbal MB5
VideoStatistiky Vstupenky
FBC 4CLEAN Česká Lípa4
Tatran Střešovice6
VideoStatistiky
FbŠ Bohemians7
1. SC TEMPISH Vítkovice 4
VideoStatistiky
Panthers Praha0
PSN Tatran Střešovice7
VideoStatistiky
1. SC TEMPISH Vítkovice15
KM automatik FBK Jičín3
VideoStatistiky
K1 Florbal Židenice5
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice6
VideoStatistiky
FBC ČPP OSTRAVA8
Bulldogs Brno1
VideoStatistiky
MITEL Florbalová akademie MB1
FAT PIPE FLORBAL CHODOV11
VideoStatistiky