{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Ostrava zdolala Tigers, Chodov nedal Brnu šanci k úspěchu

Ostrava zdolala Tigers, Chodov nedal Brnu šanci k úspěchu

V neděli odpoledne se do tempa dostala ženská extraliga, kterou čekaly hned čtyři duely. Jeden zápas si ještě střihli muži Liberce, kteří na domácí palubovce vyzvali Otrokovice. Tři body proti Tigers si připsala Ostrava, důležitý krok udělaly taktéž Židenice nebo Panthers Praha. 

Židenicím se povedla především první třetina, během níž si vytvořily hráčky brněnského týmu čtyřgólový náskok a mohly směle dál pokračovat ve své jízdě. Ačkoliv byl Jičín nadále výsledkově vyrovnaným soupeřem, manko se již stáhnout nepodařilo, a tak skóre vyznělo ve prospěch domácích zcela jasně 7:2. V ostravské ČPP Aréně se musel za stavu 0:3 otáčet vývoj klání. FBC se na konci druhé třetiny dostalo poprvé do vedení, které již nepustilo z dohledu. Ve třetím dějství domácí ženy potvrdily zisk tří bodů čtyřmi zásahy.

Liberec nedokázal bodovat ani tentokrát, když si pod Ještěd pozval Pathers. Pražanky sice nechaly Severočešky dvakrát srovnat, v dalším průběhu hry jim však neumožily dotáhnout se a ohrozit tak body, které je drží na osmé pozici. Poslední nedělní klání žen obstaraly lvice z Chodova a Brno. Na Jižním Městě se výsledek rodil poměrně lehce, když v poslední periodě vedl Chodov už 10:0. Čestný zásah brněnského celku obstarala pár vteřin před závěrečnou sirénou Eva Stará.

Vyrovnaný duel se odehrál opět na severu Čech, kde se o skóre přetahovali hráči Liberce a Otrokovic. Když ale o vítězi nerozhodla šedesátiminutová základní hrací doba, muselo se jít do prodloužení. Nastavený čas zužitkovalo FBC a díky ráně Radka Valeše bere o bod víc. Panteři se tak vracejí zpět s jedním bodem.

Panthers Praha3
1. SC TEMPISH Vítkovice15
VideoStatistiky
K1 Florbal Židenice5
FAT PIPE FLORBAL CHODOV9
VideoStatistiky
FBS Olomouc3
Tatran Střešovice4
VideoStatistiky
Ivanti Tigers Jižní Město16
Bulldogs Brno3
VideoStatistiky
KM automatik FBK Jičín3
FbŠ Bohemians5
VideoStatistiky
Technology Florbal MB4pn
FAT PIPE FLORBAL CHODOV3
VideoStatistiky
Tatran Teka Střešovice4
FBC ČPP OSTRAVA9
VideoStatistiky
FbŠ Bohemians10
Sokoli Pardubice5
VideoStatistiky
FBŠ Hummel Hattrick Brno9
FBC Liberec8
VideoStatistiky
TJ Sokol Královské Vinohrady4
1. SC TEMPISH Vítkovice 10
VideoStatistiky