{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Platby licencí na novou sezónu 2019/20 od 2. července 2019

Platby licencí na novou sezónu 2019/20 od 2. července 2019

Matriční úsek by rád předešel chybám a nedorozuměním při platbách za individuální hráčské licence a platbách za soupisky družstev pro nadcházející sezónu 2019/20. Generování pokynů k platbě včetně samotné úhrady bude možné provádět od pondělí 1. 7. , neboť do 30.6. mají všichni hráči letos startující v soutěžích platnou licenci pro právě končící sezónu 2018/19.

Doporučujeme, aby následně hráči a oddíly s případnou platbou neotáleli a provedli ji s dostatečným předstihem (červenec a počátek srpna). Z důvodu, že hráči, kteří budou chtít nastoupit v poháru České pojišťovny musím mít platnou licenci a musí být zařazeni na soupisku družstva. První kolo poháru České pojišťovny začíná již v úterý 13. srpna 2019.

Dále využijte nadcházejících klidnějších letních měsíců k vyřízení přihlášek členů, přestupů či hostování apod. Vyhnete se tím stresovému období, které každoročně bývá v září během startu jednotlivých soutěží a trvá až do konce října. Přihlášky nových hráčů je samozřejmě možné vyřizovat kdykoliv, klidně již nyní a dle platného Přestupního řádu je možné podávat přestupy a hostování na Matriční úsek od 1. 5. 2019 s tím, že zpracovány budou nejdříve k 1. 7. 2019, kdy začíná přestupní období.

Jednotlivé žádosti došlé na Matriční úsek můžete sledovat v matriční knize a pokud máte ve svém profilu v informačním systému FIS uveden email, jste o průběhu vašich žádostí informováni i emailem.

Platby provedete ve finančním modulu ve FISu buď klasicky převodem nebo přes platební bránu - platebním tlačítkem či kartou. Stručný návod k platbám si můžete stáhnout zde​.

Panthers Praha4
FbŠ Bohemians6
VideoStatistiky
K1 Florbal Židenice7
FBC ČPP OSTRAVA4
VideoStatistiky
Bulldogs Brno3
1. SC TEMPISH Vítkovice8
VideoStatistiky
Tatran Střešovice3pn
Ivanti Tigers Jižní Město4
VideoStatistiky
KM automatik FBK Jičín0
FAT PIPE FLORBAL CHODOV11
VideoStatistiky
FBŠ Hummel Hattrick Brno7
BLACK ANGELS3
VideoStatistiky
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE8
FBC ČPP OSTRAVA3
VideoStatistiky
FbŠ Bohemians7
FBC 4CLEAN Česká Lípa3
VideoStatistiky
Tatran Teka Střešovice6
1. SC TEMPISH Vítkovice 9
VideoStatistiky
ACEMA Sparta Praha4
Technology Florbal MB5
VideoStatistiky